Volkswagen Golf Alltrack 4x4 1.8 TSI 170к.с. - панорама, люк - шкіряний салон - Carplay / Android Auto - підігрів сидінь і дзеркал - безключовий доступ - коробка робот 6ст мокра DSG DQ250 - повний привід 4х4 - LED оптика - камера заднього виду - оригінальний пробіг Авто в дуже гарному стані. Готовий до перевірок на СТО в Ужгороді.
Авто в відмінному стані. Вся в заводському фарбуванні. Без ДТП. Обслуговування тільки на офіційній станції VW в м. Одеса (є всі чеки та акти виконаних робіт). 04.03.2026 пройдено ТО (заміна масла в двигуні та коробці + всі фільтри + задние тормозные диски и колодки). Пригнаний для себе з Німеччини в лютому 22-го року. Один власник з того моменту. Я власник за техпаспортом.
Відмінний стан авто. На всі запитання відповім по телефону ********** Ігор.
Продаю власне авто в гарному стані. Яке не потребує ніяких вкладень взагалі. Більш детальна інформація за телефоном. Авто площадки прохання не турбувати !!!
Продам надійний та стильний Toyota Scion iM (Auris) 2015 року пригнаний із США у 2019 році з мінімальним ударом, з того часу в одних руках. Економний надійний 1.8-літровий бензиновий двигун (7-9 л/100 км), автоматична коробка передач. Має просторий доглянутий салон та великий багажник. Обслуговувався вчасно, технічно справний, сів і поїхав. Авто зазвичай знаходиться в районі Галицької площі, готове до огляду, торг біля капота.
Продам автомобиль…пригнаний для себе з Кореї в 2022 році. Перший власник в Україні! Комфортний і динамічний кросовер. Багатофункціональний сенсорний дисплей. Камера заднього огляду. Два ключа, безключовий доступ, датчики світла, датчик дощу, круїз контроль та багато іншого. Звертайтесь, відповім на всі питання!
Перша машина в Україні цього класу. Куплена з виставки в Детройті, через Автодім Україна Все рідне. Не бита. Не крашена. Салон без тутюнового запаху. Водій - жінка.
Авто в дуже доброму стані. причина продажу,купівля нового авто. екологія на місці,кондей працює,підвіска замінена.встановлений газ.з авто є другій комплект колес на титанах.продаж не терміновий. торг біля авто.
Продам власний автомобіль . Машина без нарікань , все зроблено та все працює, перевірка на любому сто. Одразу після покупки були поміняні амортизатори на нові оригінальні . Два комплекти ключів та два комплекти килимків,два комплекти гуми новий акумулятор . Кому цікаво звертайтесь . Всім вдалих покупок
Пройдено Т.О. Всі недоліки на фото. Помилка по Nox2. 2 ключі в комплекті. Авто на гарній комплектації. Потужний 3.0 дизель Повний привід. 7-ми місне авто. Для комфортнго пересування для велекої сімї. Шкіра , підігріви, безключовий, запуск двигуна з кнопки. R19.шини зима та літо . Авто обслужене. Відбулася заміна ГРМ(правильна). Заміна катриджа турбіни (melett). Була проведена діагностика форсунок. Замінено всі прокладки , всі сальники , всі фільтра , всі масла та рідини. Зроблено розвал, заправлено кондиціонер.По ходовій все чітко , колодки і тормозні диски замінено. Автомобіль свій, робився для себе .
На 23 июня пробег 59к миль. Машина в одних руках після Америки, прийшла з пробігом 11.800 миль. Зроблено: Шумоізоляція колісних арок, акустична шумоізоляція дверей та багажника, з посиленням полиці під саб (500$) Апгрейд на гальма, 4х поршневі (Акура), діски EBC yellow, колодки кераміка powerstop z23.(сет 1500$) Пройшли до 10к км. Проводка під акустику (300-400$) на 2 підсилювачі, процесор, саб і фронт у штатних місцях. Допрацьовано салон та карти дверей шкірою наппа, ексклюзив (1400$). ГБО, бак на 63л (1200$) Антіхром, броня фар, туманок, кольорова бронеплівка polor 200мкр на весь кузов(4000$). Колір мамба грін (порш). Плівка дуже товста, складно подряпати, та має шикарний глибокий глянець. Стоять нові амортизатори з акури та пружини з заниженням(1600$) Дуже комфортна в порівнянні з стоковою ходовою. Диски олдскул, r18 riverside zivell speed. Вінтаж, останні три роки у світі не з'являються. 1100$. Планую покраску освіжити (прокатував, обдерлися). Задній стабілізатор з акури Плівки залишилося багато, брав рулон. Подивитись можна в м. Ірпінь. Перевірка на любому сто.
Хороший сімейний автомобіль. Детальніше по телефону
Авто повністю у рідній фарбі, було замінено , двохваговий маховик, зчеплення, свічки запалювання, всі технічні рідини, фільтра, встановлено металевий захист двигуна, новый АКБ-AGM
BMW 525 xDrive, F11, 2013рік, сірий, 2.0 дизель (218к.с.) на повній комплектації. Пробіг 223т км, є сервісна, обслуговування на BOSCH Service, є всі чеки.Нічого не фарбоване( навіть бампера). Два комплекти практично нових колес з титанами( зима Hankook- літо Gislaved). Два ключа, салон шкіра коньячна, сидіння максимальні. Проекція HEAD UP, старт- стоп, електро багажник з електро полкою і все інше....
Авто в гарному та доглянутому стані. Я другий власник, авто було пригнане в Україну в 2013 році, максимально збережене до оригіналу, всі вікна рідні, запаска, домкрат, аптечка. Салон в чохлах, авто залите мовілем, та просмолено. два комплекти ковриків зима- літо. салон не рваний , не прокурений, світло-сірий. всі кнопки працюють, підсвітка працює, підголовники працюють., склопідйомники працюють, пічка гріє, кондиціонер охолоджує, мокра вебаста працює, підігрів скла і дзеркал працює, підголовники працюють, центральний замок працює, в багажнику все акуратно, електрика вся працює, двигун працює добре, заводиться добре в любк погоду, при любій температурі, масла не бере, не димить, тягу має, ходова справна, що мінялось то лемфьордер , ручник працює, ковпаки оригінальні, по кузову варити нічого не треба, рижики присутні. всі книжки збережені, середній розхід до 7 літрів. решта запитуйте по телефону, запрошую до огляду, обмін не цікавить.
Автомобіль в гарному стані. В Україні практично не їздив. Якщо є питання то дзвоніть
Є дрібні недоробки. Поріг потребує ремонту. Усе по телефону. Можливий обмін на авто з АКПП
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?