BMW 320D | E91 | 2011 | xDrive хороша комплектація, не плутати з пустою бляхою на ручці 2.0 дизель Автомат Повний привід Бортовий компʼютер Підігрів сидінь Електро та ручне регулювання сидінь Парктроніки перед зад Хороша акустика Клімат контроль Два ключі ...... Рідний пробіг, не крашена - готовий до перевірок. До авто немає технічних зауважень, дуже комфортне, їде добре, керується добре. Ланцюг ГРМ замінено в Європі. Є сервісна книга. По іншим питанням телефонуйте.
Audi e-tron 55 quattro Автомобіль придбаний у Нідерландах повністю непошкодженим. Був у вініловій бронеплівці. Роботи по демонтажу були проведені після пригону в Україну. Зберігся стан оригінального покриття. Технічно авто обслужене повністю. Є повний комплект зарядки + літня гума continental. 2020 рік продажу/2019 рік виробництва.
Продам власний автомобіль пригнаний з Нідерландів у 2021р,в користуванні більше 4-х років Renault Megan scenic 2010р. 1,4 турбо-бензин на механіці 6 ступка, технічно справне авто,їздить кожен день.Масло і фільтра поміняно на 184 000 тис.Свіжа страховка на рік.Торг біля авто.Кого цікавить всі деталі по телефону!
Свіже пригнана з Чехіі від першого власника. Без пробігу по Україні, оригінальний пробіг. Вся у рідній фарбі, без підкрасів. Салон в ідеальному стані. Електро пакет , кондиціонер, ESP, магнітола Sony. Два ключі. Повнорозмірна запаска. Мотор працює добре у всьому діапазоні, КПП перемикається інформативно. Комплект зимової гуми. Автівка гідна уваги!!! Номер телефону:
Продам свою ластівку. Машина їде дуже бодро. По ходові нічого негримить не стукає. Новий АКБ, відеорегістратор відам в подарунок! Деталі за номером телефону
Продам Меган масла фільтра замінив 600 км тому телефонуйте пишіть відповідь на всі ваші запитання другий номер.
Хороше, надійне авто, я перша власниця в Україні, за 3 роки користування жодного разу не підвело. Обслуговувала відповідально та вчасно. Продаю із накидками літо/зима та двома комплектами шин: літо - континенталь, зима - хенкук. Економне по споживанню палива, збитенька, усе працює як годинничок. З недоліків - місяцями зліз лак, є подряпини, які можна прибрати поліруванням. На дані хиби готова вступити ціну.
після капітального ремонту..чип 150 сил.1.4 тсі саха.Зроблено багато чого.євро2 стейдж 1. турбіна,грм,фазорегулятор.тнвд та інше.власник.на обмін 6000
Авто пригнаний з Німеччини . Власним ходом, кузов в рідні фарбі, повний привід працює!!!! ,масло та фільтра замінені,гальмівні колодки ,гальмівна рідина передні стійки амортизації. Авто за час перебування в Україні має одного власника . Додатково всі деталі по телефону у Вайбер /Телеграм!!!!!!!!
Продається ML250 W166 повний рестал з 2.2 двигуном,у гарному стані і дуже гарній комплектації!Авто з 2017року в одних руках,повністю обслужине і готовий до провірки на сто!Деталі по телефону!Не великий торг
Повністю робилася ходова та мінялися всі деталі на нові, в тому числі амортизатори та стійки!! Також встановлене нове щеплення. Є ще один двигун (така ж марка, яка встановлена на авто), але потребує ремонту. Реальному покупцеві реальний торг!! Всі деталі по телефону.
Ауди-8 в машине не чого не треба робити,машина обслужена,я Майстер станции тех-обслуживания.
Авто 27.09.2012 року випуску. Пригнане з німеччини. Один власник в Німеччині є підтверджуючі документи. Авто в ідеальному стані.
Ремні ролики , демфер , масло коробки замінене ,резина зимова нова. Авто пригнане з Німеччини в дуже хорошому стані . Обмін на повнопривідну + АКП.
Citroen Picasso C 4 . Свіжо пригнане. Робот,коробка і мотор працюють ідеально, ходову перебрав все в хорошому стані. Рідний пробіг. Замінено комплект сцеплення.Авто варте вашої увагу.Має вмятину заднє праве крило.Детальніше за телефоном.
R-Line Ultimate Distronic 360* коричнева шкіра, дерево, нова резина, +комплект резини літо. Багажник Thule Excellence. Повне обслуговування. Пневмопідвіска. Панорама
Автомобіль в хорошому стані вкладень не потребує хороша акустика кузов оцинкований корозії немає їздить майже що дня не підводить. Замінено коробку автомат на просту механічну.Поміняні передні стойки зроблена вся передня ходова.Двигун не димить їде добре потрібно замінити сальник колінвала підтікає масло а так все добре .Можливий обмін на маленьке авто для жінки.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?