Машина в чудовому стані . 12 місяць 2013го року . Замінені розхідники : ремінь, масло , помпа . Сів і поїхав . Дуже економний автомобіль . Середній розхід 5л/100км . Детальніше по телефону .
Сімейний автомобіль, 8 місць. 2008р, 12 місяць. Один господар, в Україні 3 роки, вебасто. Замінено масло, фільтра
Свіжопригнаний автомобіль. В дуже гарному стані, повністю в рідній фарбі, без єдиного підкрасу. Сервісна книжка з усіма відмітками до сьогодні. В гарній комплектації. Авто варте уваги. Блек пакет. 20 дюймові диски. Адаптивний круїз і так далі.
Авто у чудовому технічному і косметичному стані.Куплений в Норвегії з офіційного автосалону.З 2012 по 2021 пересувався лише європейськими дорогами , з 2021 року вперше зареєстрований в Україні. Є всі "рідні" папери, інструкція, сервісна книжка.Проведено ТО мотора, замінено ремені та ролики, наступна заміна масла через 7 тис.км.Середня витрата палива 6.0 л на 100 км. Авто є повністю нефарбованим, в рідній фарбі.Складні електрозеркала.Система стартстоп. На машині вже стоять хороші літні шини "Hankook".Є комплект зимових шин.Машина повністю обслугована, не потребує вкладень. Я власник, продаж виключно з переоформленням у сервісному центрі
Авто тільки пригнане з Німеччини, повністю обслужене, сів поїхав, без пробігу по Україні
Авто на данний час знаходиться в Німеччині. Зв'язок лише через Viber, Telegramm або WhatsApp .
Автомобіль пригнаний з німеччини. Прекрасний колір авто хамелеон з відтінком коричневого. Всі вікна рідні, стан нового авто, без підкрасів та сколів. Замінено масло, фільтри, сервісна книжка, гальмівні диски оригінал, все відповідає пробігу, видалений сажовий, відключено егр перепрошитий,stage 1 (190к.с) замінено ремінь ГРМ, помпу, масло та фільтр в коробці. Двигун, в ідеальному стані масло та фільтр замінено.масло вкоробці замінено Шини стертя 15 відсотків, Салон ідеальний подряпин та потертостей немає, шкіряні вставки на сидіннях. Ходова вся в оригиналі, передні та задні гальмівні диски оригінал, амортизатори рідні жодних підтікань, встановлені оригінальні бризговикі, машина експлуатується, більше року, нарікань жодних.
Авто в гарному стані. Ходова перебрана, моторі в нормі, коробка працює добра. є гнилий Власна авто. Телефону не відповідають тільки напиши на вайбер
BMW 530xd 2007рік рест По авто за останній час зроблено дуже багато Кап ремонт мотора, робилось для себе де можна було ставився ориг де ні його замінник(пробіг після ремонту 20тис.) Нові форсунки Нова турбіна Великий інтеркуллер Пайп Xhp st3 Авто скажем так ст1.5😂 Нові койли BC Racing Нові тормоза перед(диски колодки) Ходовка вся зроблена Передні полуося нові Нові фари( із старого залишилась тільки проводка) встановлено нові корпуси, нові стьокла, Лед модулі і тд. Світло шикарне Всі жидкості замінені(тормозну треба поміняти але це вже хотів зробити як буду міняти задні тормоза) Новий компресор кондиціонера 2 комплекти дисків з резиною(зима літо) Салон світлий комфорт Андроїд М руль Склопакет(подвійне скло as2-m158) Шторки Перший власник на укр номерах 4 роки в один руках Пробіг за весь час володіння по Україні 300-500км
Тільки пригнаний з Голандії в гарному стані. Двигун 150квт ( 204 к.с ) батарея 64 кВт в ідеальному стані SOH 100%. Повністю обслуговування пройшла, замінено всі підшипники та мастило. Запас ходу реальний 450-500 км Преміальна комплектація; —- комбінований салон —- музика Harman/Kardon з сабвуфером —- навігаційна система —- управління авто через додаток Кіа Connect —- телефон через блютуз —- камера заднього огляду —- підігрів сидінь —- підігрів керма —- повний безключевий доступ до авто —- передні та задні датчики паркування —- передній радар для контролю дистанції —- адаптивний круїз контроль —- передня камера, розпізнавання дорожніх знаків —- контроль утримання в смугах —- фари максимальні Full Led —- тепловий насос, що зменшує споживання електроенергії при увімкнені на холод чи тепло —- автомобіль розмитнений, сертифікат зроблений (вартість обліку 1800грн) Більше інформації по телефону.
Продаю власний автомобіль. Дуже надійний двигун k9k 1.5 dci 110л.с, та при цьому єкономний: -розхід в місті 5.5л/100км при спокійній їзді; -за містом при 90 км/час 3.5л/100км; -повний бак 1200 км+. Автомобіль був пригнаний в 2017 році з Нідерландів. Має обвіс RS. Комплектація: -Безключевий доступ чотирьюх дверей та багажника -Запуск кнопкою -Надійна механічна 6-ти ступнева коробка передач -Електропривід водійського сидіння з пам'яттю трьох положень -Салон з перфорованої єко шкіри -Підігрів передніх сидінь -Великий монітор з навігацією -Датчик світла, датчик дощу, денні ходові вогні -Світлодіодна поворотна оптика (при повороті керма повертає лінзу у бік повороту) -Протитуманні фари -2-зонний клімат-контроль -Круїз-контроль -Електросклопідйомники (передні та задні) -Електродзеркала -Тоновані вікна Мультимедіа: AUX, USB, Bluetooth - музика напряму з телефону, навігація, якісна акустика Безпека: ABS, ESP, ASR Подушки безпеки (передні та бокові) Центральний замок Повнорозмірна запаска та домкрат. Заміна мастила кожні 10тис. км., промивка двигуна кожні 20тис. км. Їздив в основному на паливі UPG. Є нюанси по ЛКП та обвісу - тому така ціна. У подарунок віддам літню гуму в гарному стані (зараз стоїть зимова) та преміальну синтетичну оливу для наступного ТО. Обмін на стріт мотоцикл 700+ сс, 2015+ року випуску, можлива моя доплата. Ціна знижена поки є в продажу мотоцикл, який мені подобається.
Гарний автомобіль в чудовому стані. По кузову без зауважень. Без корозії і ДТП. Двигун в ідеалі, екологія присутня, без помилок. Автомат перемикає чудово. Вся електрика справна. Ходова без стуків. Любий вид переоформлення. Торг присутній.
Свіжепригнаний автомобіль з Німеччини. Ідеальний стан технічно і візуально. Повна відустність корозії. Клімат-контроль заправлений. Підігрів сидінь. Практично нова літня гума. Додаткові питання за телефоном, в зручний для вас час.
Доброго дня вашій увазі Opel Astra J 2010 року 1.4 простий надійний і економний двигун. Авто в ідеальному стані перший власник пригнана з Нідерландів . По авто замінено : Ремнінь Помпу Масло в двигуні Фільтра Охолоджуюча рідина Натяжний механізм. Авто обслужене повністю . За більш детальною інформацію звертайтеся за телефоном.
Авто на укр реєстрації. Від власників. Замінено цеп,помпа, свічки. Кодатково є в комплекті масло 20л та всі фільтра. Зимова гума в комплекті. Є Вебасто. Підігріва водійсьго сидіння. Круїз-контроль. Кондиціонер. Можливий продаж з ПДВ. Можлива перевірка на будь-якому СТО! Можлива доставка в будь-яке місто в Україні. Запрошуємо на огляд та тест-драйв на нашому автомайданчику.
Автомобіль Шкода Скаут в ідеальному стані. Жодна деталь не фарбована. Я перший власник з того часу як авто пригнав із Швеції. Автомобіль дуже комфортний, високий та економний. Повний привід працює відмінно. Автомобілем користуюся понад рік тиждень тому зроблено велике ТО на 56 000 грн. обслужено повністю все. Новому власнику взагалі нічого найближчі декілька років міняти не потрібно. Також до авто віддаю нову дорогу зимову резину з титанами. Є Вебасто, зимою дуже зручна функція. Готовий до любих перевірок на СТО.
Авто німецької збірки, у гарному стані, технічно повністю доглянуте, 2 комплекта гуми, 2 ключа. Економний, комфортний, недорогий в обслуговуванні.
Продам Zafira B 2007 рік 1.8 газ/бензин, механіка. Двигун без нарікань, запускається та працює гарно. Замінено ГРМ разом з помпою. Мастило в двигуні нещодавно замінено. Коробка чудово, легко вмикається, не гудить. По ходовій збита, якихось вкладень не вимагає. Кузов задовільний. Дві деталі перефарбовані, решта рідна фарба. Присутні якісь моменти, типу подряпини, мʼятини невеличкі. Сильно на їзду не впливає. Салон в нормальному стані на свій вік. Кондиціонер робочий. Гарні титанові диски з хорошою резиною. Присутній фаркоп з розеткою. З документами порядок, переписується. Кого зацікавила пропозиція телефонуйте, пишіть. На обмін 5.200 $. Торг присутній біля авто. Всім вдалих покупок та продажів!
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини, повністю розмитнений, та готовий до постановки на український облік!!! ІДЕАЛЬНИЙ СТАН!!! БЕЗ ПІДКРАСІВ! Модельний ряд та початок експлуатації 2010р., календарний рік випуску 2009 р.,ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ! Свідчення тому сервісна історія !!! Пробіг 182 тис.км., повністю удокументований !!! Свідчення тому на фото стан керма, стан сидінь, перемикачів і взагалі салону - він як новий!!! Підкреслюю авто немає жодного косметичного підкрасу, без жодних ознак корозії!!! Прошу звернути увагу на він код на стакані , на місце розташування заливної горловини пального , низи дверей, пороги і т.д. Днище в ідеальному стані! Все повністю в авто справне, зчеплення, КПП, двигун, ходова частина- без зауважень! Кондиціонер справний !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?