Продам власний автомобіль у відмінному стані. Один власник в Україні. Авто доглянуте, обслуговувалось вчасно, вкладень не потребує. Машина використовувалась в сім’ї, без жорсткої експлуатації. Комплектація (Tekna — максимальна): панорамний дах, шкіряний салон, камери 360°, система утримання в смузі, датчики сліпих зон, адаптивний круїз-контроль, двозонний клімат-контроль, підігрів сидінь, електрорегулювання сидінь, безключовий доступ + кнопка Start/Stop, електропривід кришки багажника, мультимедіа з навігацією, LED оптика, датчики світла та дощу. Два комплекти коліс з дисками.
Машинка у дуже хорошому стані,оскільки у січні була здійснена заміна передніх і задніх стойок,ремня ГРМ, і проведений повний сервіс по заміні мастила і фільтрів(топливний в тому числі).Рік назад замінений акумулятор і два комплекти резини купувалися нові фірми Gydeer. Не дивлячись на пробіг мотор у хорошому стані ,оскільки цієї зими заводився при -30.
Перший власник в Україні, експлуатувалася та обслуговувалася тільки в Європі, R-LINE комплектація. Цифрова приборна панель, шкіряний салон. Авто в рідній красці, повністю обслужене! Нова гума, гарні 18 колеса! Авто доглянуте та повністю на ходу, нічого робити не треба! Замінено всі розхідники, замінено амортизатори по кругу, колодки ! Авто має адаптивний круїз, тримання полоси. Розхід автомобіля супер до 5 літрів по трасі до 6,5 по місту! Авто варте уваги! Два ключі,
Авто тільки привезли із Німеччини, в гарному стані без підфарбувань із рідним пробігом 173 т км в хорошій комлектації, зроблено велике то ремінь ролики помпа , масло фільтра , стійки стабілізатора повне то на 400 дол
Тільки з Бельгії.Розмитнена Чесний реальний пробіг . Екологія (сажевий )на місці. РІДНА ФАРБА Вже міняне щеплення. Після розмитнення зроблено: -тонування +лобове скло -килимки Eva -замінені тяги стабілізатору -поставлені Лед лампи в ближнє та противотуманні фари Полка ,запаска ,домкрат -все в комплекті
Продам авто 2012року 1.2 турбирований 103 л.сили (ракета).Авто друге в сім'ї їзде дружина. Робити дороблювати нічого не треба СІВ І ПОЇХАВ ХОДОВА ,МАСТИЛА РЕЗИНА РОЛИКИ І ВСЕ ЩО ПІД НИЗОМ АВТО ПОМІНЯНЕ.
Надійний та економний пассат. Німець, стоїть рідний газ - метан. Метан в Києві є, дуже економна по трасі 7-8 літрів газу в місті 15 , гарна комплектація! Кожа, електроручник, карплєй, камера заднього ходу. АКПП працює добре , багато чого зробилося! Зроблена якісне тонування , зроблена оптика за 15.000к всі поміняно! В наш час гарний вибір
Продам авто у гарному стані. Всі питання по телефону. Можливий обмін в на мікроавтобус пасажирський.
Автомобіль в гарному стані. Готовий до любих випробувань. Готовий до перевірки на СТО. Не був ДТП. Додатково встановлено найкраще LED світло (ближнє, дальне, галогенні фари). Хороша мультимедійна система "PIONER" зв'язана з рулем. В підлокотнику холодильник. Є два комплекти гуми. Датчики підкачки шин присутні. Відкривання багажника автоматичне. Пам'ять сидінь. Датчик дощу. Датчик світла. Безключовий доступ. Дзвоніть. Авто вам точно сподобається.
Максимальна комплектація Prestige 64 кВт! РЕСТОВА 2020 РОКУ ЧЕСНИЙ ПЕРЕВІРЕНИЙ ПРОБІГ, ВІДКРИТИЙ ВІН-КОД, для будь якої перевірки. Не бита, не фарбована. З рідним пробігом, 100% SOH, технічно і візуально доглянута. Запас ходу 550 км! Авто розмитнене з сертифікатом! Комплектація: Шкіряний салон з підігрівом та вентиляцією Підігрів керма Клімат-контроль Повний електропакет Адаптивний круїз-контроль Парктроніки по кругу Камера заднього виду Безключевий доступ Запуск з кнопки Ambient підсвітка Оновлена широка мультимедія Бездротова зарядка Kia connect Android auto Apple CarPlay Порт швидкої зарядки Порт зарядки на 3 фази! Преміум музика JBL ТЕПЛОВИЙ НАСОC LEDсвітло по кругу Дістронік , асистент зіткнення Асистент смуг Сліпі зони Автозатемнення Пам?ять та регулювання електро сидіння водія Комфортний вхід для водія Розпізнавання знаків Датчик втоми водія Автоматичне дальнє-ближнє світло Isofix Abs, abd , auto hold, vess У комплекті поличка в багажник, піна, компресор, гак, викрутка, аптечка, два комплекти зарядок і два ключі. Торг символічний. На обмін ціна 21000$.
Продається Land Rover Freelander 2, кінець 2012 року Самий надійний Land Rover Автомобіль у чудовому технічному стані — доглянутий. • Встановлено новий акумулятор •. Масло двигуна тільки замінене • Поміняні дорогі подушки двигуна • Встановлено новий термостат • Жодних технічних проблем: ні мотор, ні коробка не потребують втручання • Масло не бере, не димить, працює рівно • Повний привід працює справно • Нічого не тече, не капає Машина не полірувалась. Авто привезене з Німеччини. Я володію авто кілька років, наїздив приблизно 40–50 тис. км Салон чистий і охайний. Є невеликі косметичні моменти: • Ттріщини на кожусі ручки КПП(вона з заводу не шкіряна тому такі проблеми) • Легкі пошкодження на підлокітнику Авто не потребує жодних вкладень. Взагалі. Сів і поїхав. ⸻ Перевірка на будь якому СТО за ваш рахунок. Телефонуйте будь ласка на Viber або Telegram(так як я за кордоном )
Свіжо пригнаний. Капіталовкладень не потребує. Максимальна комплектація. Клімат контроль. тримання в полосі, адаптивний круїз, великий Дисплей, навігація, Carplay, android auto. Можливий продаж з ПДВ. Перша реєстрація.
Продаю своє авто, пригнана з Швейцарії 01.2021 з пробігом 200 000,перший власник в Україні,заміна мастил та фільтрів проводилась кожні 7000-8000 тис. км. Всі деталі в рідній фарбі, праве переднє крило перефарбоване,комплектація Sport, технічно в ідеальному стані,по ЛФП є сліди експлуатації Можливі будь які перевірки В комплекті літня 18 та зимова 16 гума
Авто в доброму стані,обслуговується вчасно на офіційному сервісі Renault . Сажовий фільтр присутній.Хороша комплектація,парктронік,перед,задній і тд.Два ключа. Деталі по номеру телефона . Можливий обмін на дорожче авто.
Авто в дуже гарному стані.На даний час повернулось у Нідерланди.Але за домовленістю два дні і в Україні.З хорошою комплектацією.Повний привід.Двигун в ідеалі.Сухенький і працює як годинник.Був замінений на практично новий з пробігом 25 тис.км.Зараз пробіг двигуна трішки більше 100 тис.Двигун був повністю зі всім навісним,відповідно все що на двигуні має такий самий пробіг.Замінено всі 4 підшипники (загудів один))),масlо в Акп і роздатці замінено. Адаптивна лед оптика,м-пакет,пневма,регулювання жорсткості підвіски,довідники дверей,чорна стеля,вентиляція,контроль полоси,адаптивний круїз,NBT,розширена панель приладів,4 режими їзди.В авто повністю все працює.Жодних стейжів,екологія на місці,адблю не відшите. Використовується здебільшого для дальніх поздок по європі.Скажу відразу,жодних нереальних торгів не буде і терміново її ніхто не продає.Три комплекти дисків на вибір.Телефонуйте і пишіть тільки на вайбер,так як я за кордоном,все розповім. Можливий обмін на 7 G11,або 6GT G32,X5 F16 з моєю доплатою.Або на маленьке бензинове авто.
Своє авто, пригнане 4 р тому з німечини. був встановлений газ. мотор працює як треба. масло міняв кожні 8 тис. грм всі ремні міняв вчасно. цим літом замінив рідіатор кондиціонера та радіатор охолодження. амортизатори передні заміна 3 місяці назад. ходова не стукає, бо робив для себе та мінів все вчасно. розхід газа по місту 10-11 літрів по трасі газа 7-8 літрів. салон в нормі. з нюансів на водійських дверях мятина( на фото є) за всі чотири роки не разу не підвела, хто купить не пожалкує. перекупи не турбувати!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?