Авто німецької збірки, у гарному стані, технічно повністю доглянуте, 2 комплекта гуми, 2 ключа. Економний, комфортний, недорогий в обслуговуванні.
Продам Zafira B 2007 рік 1.8 газ/бензин, механіка. Двигун без нарікань, запускається та працює гарно. Замінено ГРМ разом з помпою. Мастило в двигуні нещодавно замінено. Коробка чудово, легко вмикається, не гудить. По ходовій збита, якихось вкладень не вимагає. Кузов задовільний. Дві деталі перефарбовані, решта рідна фарба. Присутні якісь моменти, типу подряпини, мʼятини невеличкі. Сильно на їзду не впливає. Салон в нормальному стані на свій вік. Кондиціонер робочий. Гарні титанові диски з хорошою резиною. Присутній фаркоп з розеткою. З документами порядок, переписується. Кого зацікавила пропозиція телефонуйте, пишіть. На обмін 5.200 $. Торг присутній біля авто. Всім вдалих покупок та продажів!
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини, повністю розмитнений, та готовий до постановки на український облік!!! ІДЕАЛЬНИЙ СТАН!!! БЕЗ ПІДКРАСІВ! Модельний ряд та початок експлуатації 2010р., календарний рік випуску 2009 р.,ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ! Свідчення тому сервісна історія !!! Пробіг 182 тис.км., повністю удокументований !!! Свідчення тому на фото стан керма, стан сидінь, перемикачів і взагалі салону - він як новий!!! Підкреслюю авто немає жодного косметичного підкрасу, без жодних ознак корозії!!! Прошу звернути увагу на він код на стакані , на місце розташування заливної горловини пального , низи дверей, пороги і т.д. Днище в ідеальному стані! Все повністю в авто справне, зчеплення, КПП, двигун, ходова частина- без зауважень! Кондиціонер справний !
Авто в ідеальному стані.
АВТО ОБСЛУЖЕНЕ ВКЛАДЕНЬ НЕПОТРЕБУЄ,МАНЕВРЕНЕ І ЕКОНОМНЕ,ДВИГУН І КОРОБКА ПРАЦЮЮТЬ ДУЖЕ ДОБРЕ, ЦіНА БЕЗ ТоРГУ .МОЖЛИВИЙ ОБМІН.на Обмін 4000$
Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Повністю обслужений, доглянутий, вкладень не потребує. Перший власник в Україні, експлуатувався бережно, за кермом переважно була жінка. - [ ] Двигун 1.6 Turbo - [ ] 6-ступенева механічна коробка передач - [ ] Кузов хетчбек - [ ] Покращена комплектація - [ ] Підігрів передніх сидінь - [ ] Підігрів лобового та заднього скла - [ ] Кондиціонер/клімат-контроль - [ ] Електропакет - [ ] Мультикермо - [ ] Безключовий доступ - [ ] Передні та задні парктроніки У комплекті: ?? Зимова гума на легкосплавних дисках ?? Запасне колесо ?? Домкрат ?? Аптечка ?? Вогнегасник Автомобіль доглянутий, своєчасно проходив технічне обслуговування. Надійний, комфортний та економний у використанні. Перекупам не турбувати. Деталі за тел: ********** Олена
Свіжопригнана з Німеччини,розмитнена і зроблений сертифікат. 2008 модельний,2007 розмитнення. 1.6 MPI Газ-Бензин 75KW Хороша комплектація -Кондиціонер, -Гідропідсилювач руля, -Серво руль, -Круїз контроль, -Ел.склопідйомники, -Ел.дзеркала з підігрівом, -Боротовий компютор, -Подушки безпеки, -Парктронік, -Протитуманні фари, -Фаркоп, -Тоновані вікна, -ABS. -ESP, -Титанові диски, -Центральний замок, -Хороша резина, Гарний стан! Мінімальний торг!!!
Машина повністю обслужена та не потребує вкладень, сів і поїхав! Щеплення замінено 30т тому! Детально розповім по телефону! Обмін на авто з АКПП, паркетник або позашляховик, на обмін 13т! Автомайданчикам прохання не турбувати, реальному покупцю присутній торг біля машини!!!
Тесла модель Y. Привезена з Німеччини. Німецька зборка!!! В максимальна комплектація! Машина в ідеальному стані! Я перший господар в Україні. Машина не бита!!! Вся в оригінальній фарбі! Якщо ви шукаєте машину в ідеальному стані з оригінальним пробігом – це до нас!
є моменти по візуалу , треба глянуть до ходовки . в цілому все добре , мотор працює рівно , гур працює , пічка гріє , по електриці все ок , є центральний замок , під чохлами салон в чудовому стані , карбюратор солекс настроєний супер (розхід по місту 10 літрів газу ) , резина зима в класному стані
Свіжопригнане авто з Швейцарії. Відмінний косметичний та технічний стан. Авто без корозії. Перша реєстрація 2011 рік. Оригінальний пробіг. Авто не потребує ніяких вкладень. Хороша комплектація. Надійний та економний двигун САХА. Грм замінено в Швейцарії на пробізі 180 тис. км. Щойно замінено мастило та фільтри. Перший облік одразу на покупця. Торг не значний біля авто!
1.5 DCI 81KW. Хороша комплектація -Кондиціонер, -Підсилювач руля, -Коректор фар, -Ел.склопідйомники, -Ел.дзеркала підігрівом, -подушки безпеки, -Центральний замок, -Круїз контроль, -Сенсорна магнітола, -Навігація, -Мульти руль, -Бортовий компютор, -ABS, -Парктронік, -Протитуманні фари, -Рейлінги, Повністю обслужена! Гарний стан! Мінімальний торг!!!
Продам 7-місний автомобіль. Задні сидіння швидко та легко знімаються, що робить авто зручним як для сімейних подорожей, так і для перевезення габаритних речей. Автомобіль пригнаний з Нідерландів у 2014 році. Я є другим власником в Україні з 2017 року. По автомобілю виконано такі роботи: * замінено передні важелі; * гальмівні диски; * передні та задні гальмівні колодки; * стійки стабілізатора; * рульові наконечники; * троси ручного гальма. Автомобіль доглянутий, своєчасно обслуговувався. Детальніша інформація та відповіді на всі запитання — за телефоном. «Реальному покупцю — реальний торг біля автомобіля.» За додатковою інформацією звертайтеся за номером
Автомобіль пригнаний з Німеччини 2.0 дизель 140 к.с Автомобіль без ДТП та не фарбований Якщо телефон поза зоною телефонуйте на Viber або Telegram WhatsApp Мотор підвіска коробка та щеплення працюють ідеально. Демфера не чути Хороша літня гума r17. Новий акумулятор Двух зонний клімат контроль працює холодить Круїз Контроль Сенсори світла та дощу Два ключа Запаска домкрат ключ все є Мульти кермо 4 склопідйомника Готовий поїхати на будь яке Ваше СТО
Автомобіль від першого власника, доглянутий та повністю обслужений. Технічний стан відмінний — жодних вкладень не потребує, сів і поїхав. Усі регламентні роботи виконувались вчасно. Практично максимальна комплектація, яка забезпечує комфорт та зручність у щоденній експлуатації. Додатково в комплекті йде зимова гума на дисках. Авто збережене, чистий та охайний салон, без зайвих зауважень. Готове до будь-яких перевірок на СТО.
Автомат. Юридичні питання в порядку, без питань 7 місць Стан хороший. Екстер'єр продуманий з пластику (не гниє, ремонтопригодний) Гума зимова ще поїздить Мінялось ліве дзеркало бо його випадково зачепили і побили Останнє обслуговування в 2025, мінялась: Клапанна кришка Вакуумний насос Масло, фільтри - м., п., с. Ремінь генератора Машина 99% просто стояла і стоїть відпочиває на парковці, бо куплялась пару років тому як запасна на крайні випадки війни. Машина стоїть в центрі - стик вул.Саксаганського та вул Антоновича . Дзвоніть і приїжджайте на перегляд. Шахраям і мутним ділкам прохання не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?