Заводиться, немає акумулятора, дефекти по кузову видно на фото, потрібно дозбирати салон Забруднення від мін.вати на правому крилі, можна почистити так як частину вже від чистив, просто немає часу займатись За деталями телефонуйте !
Надійне авто, доведено до розуму, обслуговавалося з душею так як авто брав у свій час для себе, готове до перевірки на будь-якому СТО. Автомобіль у хорошому технічному стані. Близько пів року тому було проведено обслуговування із заміною фрикціонів АКПП. Також було відреставровано задню пневмопідвіску. Турбіна та двигун у хорошому стані й повністю обслужені. На початку квітня цього року було виконано повну заміну передньої частини ходової автомобіля. У комплекті — хороша зимова турецька гума, від’їздила лише один сезон. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть в особисті повідомлення за номером телефону залишеним в оголошенні. Реальному покупцю та поціновувачу даної моделі авто готовий поступитися в ціні. Прохання, перекуів/бариг не турбувати.
BMW x5 e70 3.0 дизель 2008 року все працює чудово на обмін 15000 . можливо на електрику
Не бита З опслуговування Замінене масло Маховик + щеплення Ремінь + всі ролики Нові акумулятори Машина по ТО ідеальному стані. На кузові є дрібні вм'ятини та подряпини Машина їздила лише по Європі
Я другий власник авто, ремонтував вчасно з упором на технічний стан авто. Ніколи не боявся їздити на далекі відстані (Львів, Івано-Франківськ, тощо). Не робив фарбування кузову, усі недоліки автомобіля по кузову і салону видно на фото. Авто оснащено ручним керуванням яке легко демонтується за потреби. Разом з авто віддам нові пороги та комплект зимньої резини.
Авто в хорошому стані
Golf 7 1.4 TSI DSG Приганявся в 2019 році зі Швейцарії. Парктроніки 360,камера заднього виду Всі проблемні моменти які були по авто з моменту експлуатації вирішені.Багато проведено робіт:140 тис шруси,щеплення,маховик 3200 $,153 тис був масложор ціна ремонту 3000 тис $,183 тис мехатронік 1000 $,в 190 тис нові амортизатори,тормозні диски,акумулятор,актуатор турбіни,дросельна,свічки мотору,радіатор кондиціонера та ще по дрібницях інше … Без дтп,є підкраси двері крило (була царапина). Автомобіль без капіталовкладень. Масло і фільтра мінялось кожні 7500 км.Хто купить буде задоволений!
Продам своє авто в гарному технічному стані, їде гарно, нічого не гримить не стукає, мотор та коробка працює гарно. Торг мінімальний на солярку. Авто бізнесменів прошу не турбувати
Перший власник в Україні. Їздить за кермом жінка,три роки. Пробіг в Україні 30 т,загальний 245. Авто після сервісу, витрата палива 5,4 Авто у м.Харків з понеділка по п^ятницю з 9.00 до 17.00 , вихідні за містом
Надійний економічний сімейний автомобіль! Кого цікавить розповім по телефону
Автомобіль в хорошому стані,є рижики по кузову на фото видно. Ремінь грм поміняв 10 тис тому. Детальніше про авто розкажу по телефону.
Хороше сімейне авто дуже зручне для довгих поїздок, два роки у володінні, жодного разу не підводило. Завжди вчасно обслуговувалось, заміна мастила кожні 7-8 тис. км. З нещодавно заміненого восени це передні важелі підвіски, втулки стабілізатора, тяги стабілізатора, гальмівні колодки в круг, головний радіатор охолодження(з рідиною), ел.мотор стояночного гальма. Клімат працює, кондиціонер заправлений та працює справно.
Продам авто Opel Zafira B 2008 року в випуску, рестайлінг, авто в чудовому технічному і косметичному стані, звичайно що присутні незначні сліди експлуатації, машині 18 років, це також варто враховувати, авто в майже максимальній комплектації Cosmo,, комбінований салон, шкіра і тканина, клімат контроль та багато іншого. Машина в одних руках з 2019 року, я другий власник в Україні, була пригнана з Німеччини в 2019 році попереднім власником, по авто було багато чого зроблено, тюнінговані фари (ангельські оченята, ДХО, біксенонові лінзи), перебрана ходова, масло замінювалось кожних 6-7 тис км. Продаж не терміновий, торг на дорогу присутній.
Коробка автомат, 200 тис. км. пробігу. Був пригнаний з Німеччини, сімейне авто. У зразковому стані. Салон та багажник як у нового автомобіля. Не був в ДТП.
Авто в гарному стані, вайбер **********, торг біля авто
АВТО ПРОДАМ ТІЛЬКИ ВІЙСЬКОВОМУ ❗️ Авто пригнане з ІТАЛІЇ❗️ В Україні перший власник. 5-дверний SUV ( 7 місць ) - Шини Sailun Atrezzo 4 Seasons Pro - Акумулятор Bosch95 новий. - CarPlay встановлено ! - Світло _LED лампи + захисна плівка - Вікна тоновані ! - ТО зроблене, масла-фільтра замінено.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?