Продам свіжопригнане авто в гарному стані. Оригінальний пробіг!! Я власник. Перевірка на будь якому СТО.За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном
Продаю власне авто. Приганяв сам з Німеччини, там був один власник, я перший в Україні. Володію неї близько року, чудове авто, легке в обслуговуванні, вкладень не потребує. Якщо зацікавились, телефонуйте, все розповім
Авто не так давно загнане з Німеччини Пробіг реальний На свій вік надзвичайно збережений охайний стан Кузов оцинкований Стоїть якісний газ (вписан) За час користування мною замінені обидва радіатори, кондиціонер обслужен та заправлен Замінив стійки стабілізатора Щойно поміняне мастило та фільтра Відпалеровані фари, поклеєна плівка З усіх питань пишіть Можете залишити номер, я перетелефоную (не завжди є зв'язок)
Авто повністю справне, їзде кожен день. Є виправлені дефекти кузова. Технічно у гарному стані. ТО проводилось кожні пів року. Авто обслуговане та ніколи не підводило. Ця машина трохи вища за інші такої ж моделі бо стоїть на поставках, було дуже зручно і по місту, і по бездоріжжю. Продає власник, повне переоформлення. Причина продажу - покупка нового позашляховика.
Продам власне свіжо пригнане авто, перший власник в Україні, стан відповідає на фото. Усі розхідники замінено( масло двигуна, фільтра, тормозні диски, колодки, цепок грм). Двигун 1.4TSI працює рівно без нарікань , коробка 6 ступка , не виє не вибиває , передачі вмикаються плавно , рівно. ( без хрустів, тріскотінь) . Підвіска не стукає не грюкає, замінені стойки стабілізатора та задні відбійники( часи дають про себе знати) Круїз контроль, Сервокермо, Підсилювач на музику.6 колонок Легко сплавні диски. Більш інформації звертайтесь по тел вказаному в оголошенні. Людей шукаючих легких грошей не торбувати! Усім добра та гарних покупок!!
АвтомобIль в дуже хорошому станI.КапI таловкладень не потребуе. Дуже економна I швидкIсна,на дорозI привертаэ своIм дизайном I красою увагу перехожих.Колеса(зима,лIто)Новий власник буде в захватI 100%.
Продам машинку, повністю обслужена, ходова зробляна, по мотору питань немає, салон в гарному стані, хороша зимова резина. Коробка не пинається, працює все чітко без пинків. Детальніше за телефоном
Фольксваген Гольф 6 (2011-2012) 1.6 дизель 77 кВт (4motion) Механіка 6-ступка Повний привід працює відмінно Комплектація Highline Максимальні фари Датчики світла / дощу Панорамний дах з електрошторою Мультикермо Сидіння тканина з алькантарою Підігрів сидінь Сенсорна мультимедія Запуск двигуна з кнопки 2-зонний клімат Круїз Омивачі фар Адаптивне підсвічування при повороті 17 дюймові колеса 225/45 R17 Резина літо Continental 2022 р Резина зима Habilead 2025 р Масло та фільтри замінено За більш детальною інформацією телефонуйте
автомобіль в гарному робочому стані, всі питання по телефону, я перший власник в Україні, машину купляв в Європі для себе
Продаю власне, обслужене авто. Після пригону в квітні 2025 року, з Нідерландів, в автомобілі була повністю оновлена ходова, здійснена заміна масла та фільтрів, замінені свічки, та замінений ланцюг ГРМ. Також була зроблена хімчистка салону. Власноруч проводжу стабільний догляд за авто, миття, долив рідин і.т.п. Авто зараз на зимній гумі, новій 2025 року випуску, а також, присутня літня гума, теж нова 2025 року випуску. З моменту покупки даного автомобіля, мною було проїжджено 13 000 км. Хороший автомобіль як для міста, так і для дальніх поїздок.
Автомобіль не потребує ніяких вкладень. Сів і поїхав.
Вітаю. Машина власна технічно обслужена справна в збереженому доглянутому стані на ходу вкладень не потребує, стоїть хороша зимова резина є комплект 4 колеса літньої резини на титанах оригінальних. Детальніше по телефону. Машина варта уваги.
Продаж не терміновий!!! ,надійний компактний автомобіль,повністю обслужений
Авто щойно пригнане з Норвегії повністю ціле, без ДТП. Має жвавий двигун, при цьому дуже економний. Оригінальний пробіг, жива гума. Білий велюровий салон, чистий не зашарпаний. Однозонний клімат контроль, підігрів усіх чотирьох сидінь та руля. В авто присутній комфортний доступ дверей та багажника, led фари. Авто у чудовому стані, жодних вкладень не потребує. Батарея у хорошому стані має 89% SOH, було не багато зарядок, майже всі з яких через звичайний порт, так що новий власник буде задоволений. Авто від 0 до 100% заряджається за 6 год. від звичайної розетки. По електриці жодної помилки, всі вікна в оригіналі, по техніці все чудово, будь які перевірки на СТО вітаються. АВТО ДІЙСНО ВАРТЕ УВАГИ. Якщо Ви шукаєте реально живе авто, телефонуйте за номером нижче. Додаткова інформація по телефону.
Автомобіль знаходиться у гарному стані, усі росхідники було замінено. Автомобіль з сервісною книжкою, пригнаний з Данії три місяці тому. Семимісна модифікація у максимальній семимісній комплектації • Звернутись можна за телефоном: +**********
Автомобіль в хорошій комплектації. Замінено ланцюг ГРМ. Нове щеплення.
Я другий власник в Україні авто обслужене від а до я , машина частично в броні плівці , пороги арки капот , по двигуну і акпп питань немає все обслужено нічого не тече не скрипить , гума нова , помпа нова , генератор, за 2 роки гроші не жалів так як авто для себе.
машина пригнана особисто з Німеччини вся в рідній фарбі перший власник на повні синтетиці 1.9 мотор дізель сервісна книжка
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?