перший власник в Україні ,все вчасно мінялось
Авто в Україні все працює добре всі нові колодки тормоза супорта екологія на місці 6 ступка писати на Вайбер Шановні клієнти не пишіть дурниць авто приїхав 2700$ плюс мито 3300$ то ціна на віддачу авто сів і поїхав немає питань ні до мотора ні до авто ., все вартує своїх грошей
*Відредаговане оголошення* За 5 років з моменту публікації оголошення проїхав 15к км. Зараз машина в Одесі. Продаю як є. Машина на ходу і технічно (ходова та двигун) у хорошому стані. Які роботи точно потрібні: 1. Дефекти лкп 2. Заміна бампера(є бампер куплений, потрібно міняти і фарбувати), віддам разом із машиною 3. Заміна лівого крила та обох поворотників 4. У радіаторі надломлений патрубок і був відремонтований, краще замінити 5. Люк, відкриття з брелка та електричне регулювання сидіння перестали працювати. На фото намагався сфотографувати всі косячки. *Чек горить, оскільки каталізатор вирізаний. **Датчик ОЖ горить, оскільки це поширений глюк майже у всіх цих машин. Якщо бісить, то або новий бачок, або просто штекер від'єднують.** Ви не надали текст для перекладу. Будь ласка, надішліть текст, який необхідно перекласти. Моя машина з 2008 року. Пригнав у 2020 з Латвії в УА, коли переїхав сюди жити. Розмитнена. Усього було 2 власники. Можу надати всю історію тех. оглядів у Латвії (у тому числі пробіг). Експлуатувалася за всіма правилами роторних двигунів! Хто знає, той зрозуміє) Відмінний технічний стан, є зовнішні дефекти по кузову та в салоні. Стан відповідає року. Сам ставив музику (підсилювач, сабвуфери "Kicker" у задні двері та шумку). Звук обалденний. Є Bluetooth та AUX. Машина вчасно обслуговувалася (заміна масла кожні 5к), холилася і пестилася. Машина дуже динамічна! Дизайн, що випередив час. За свої гроші машина відмінно виглядає і ще краще їде!
Машина на ходу, примітки по кузову, мотор робився, газ працює, стоїть додаткова сигналізація, китайська 2din магнітола. По телефону відповім на всі запитання.
Продам в хороші руки молодіжну малишку )).всі питання по телефону, смс.автомобіль в хорошому стані сів поїхав в любу точку України.Є хороша музика за іншу плату.
Продам Opel vivaro 2.0 cdti 2007 р. випуску, став в експлуатацію у 2009р. Купувався у Латвії. Пробіг 350000 Стан добрий, вкладень не потребує. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам власний автомобіль куплений в 2022, з пробігом 260тис, була поміняна повністю ходова відразу після покупки (не ремонтована, а повністю поміняна) на Lemf?rder, обслуговувалась на СТО, є всі чики та виписки, нові важелі, стійки Bilstein b4 в коло, нові опори та пружини, ремкомплект гальм у коло, нові гальмівні диски, замінені сайлентблоки підрамника, поміняно масло в редукторі та коробці дворівнева заміна по 4 літри, стоїть газ 4 покоління та вписаний Замінені прокладки клапанних кришок ставив оригінал не рейнс, прокладка теплообмінника, Нові свічки на m112.365 їх 12, свічки bosh, пройшли через стенд, замінені газові котушки, була зроблена заміна 2х бензонасосів, так як бак роздвоєні, був замінений стартер на новий, старий залишився віддам якщо потрібен, два комплекти диска літо 18 a, нова гума kapson 225/45 18 Зима 16 рідні 205/55 16 Усунені всі болячки і була оброблена пластиліном, мавілем і пушсалом, 21 рік машині! Здійснено повну реставрацію фар, заміну лінз на Hella d2 та заміну скла фар, закатаних у броню, установлений новий радіатор і було замінено лобове скло
Авто на повному ходу,7місць,об'єм 2,4 газ/бензин.вся інформація по телефону.зроблена капіталка (обкатку пройшла 2000км)
ПРОДАМ СВОЮ МАШИНУ машина на мне. Сделана вся ходовая,,кроме стоек передних.реставрированая турбина уже новий актуатор.любое переоформление. По дефектам левое крыло,.торг уместен 100 баксов не больше
Продам Nissan Primera на розборку. м Мотор 1.6 ,в ідеальному стані . Масло не бере ,1991 рік - номер телефону власника)
18.01.2025 Авто пригнала із Латвії, своїм ходом, розмитнене. Авто в гарному стані, повністю обслуговуване, десь 1000 км замінене масло та фільтри. Вкладень не потребує. Економічна, тихенька, комфортна. Документи в порядку для зняття з обліку. Перший продаж в цьому році.
Авто було завезено з закордону у 2022 рці. Я перший і единий власник. Чорний шкіряний салон. Підігрів передніх седінь. Люк на даху. Датчик дощу. Радіо CD-чейнджер на пʼять дисків. Оригінальні титанові диски. Повний привід 4х4. Пневмопідвіска. Два рідних ключа. Все працюе як часики. Всі ТО проводились своечасно. Обслуговувалася на одному СТО. Влітку зроблен ремонт ходовки, замінені задні амортизатори та задні пневмоподушки. Усе мінялося парами. Сів і поїхав. 11.05.26 поставив нову літню резину.
Відмінний міський автомобіль із економічним двигуном. Безключовий доступ. Вкладень не вимагає, чудовий робочий стан, пройшов ТО. Продаж не терміновий, перекупів прохання не турбувати.
авто в отличном состоянии,ходовая поменяна ,цепи грм заменены на 245000км,масло в коробке заменено 245000км, масла в двигателе меняю каждые 8000км, рулевая рейка реставрирована на 273000км, авто сел и поеехал.
Автомобіль у хорошому технічному стані, є питання щодо косметики. Автомобіль був в одних руках все робилося як для себе. Величезний плюс цього автомобіля це панорама! Цікавим є обмін. Варіанти пропонуйте. На дзвінки можу не відповідати, тому пропонуйте варіанти на сайті.зроблено капітальний ремонт двигуна з заміною та чисткою всіх деталей за 1400$.
Пригнана з Латвії. Мотор, коробка, ходова частина у відмінному стані. Дороге ГБО Італійського виробника BRC ,працює без нарікань. Рідний пробіг. Замінені мастило та фільтра 500 км тому. Вмонтована Android магнітола (Apple CarPlay, Android auto). Шкіряний салон, ніде не подертий, має незначні сліди експлуатації. ЛФП у чудовому стані на свої роки. Кондиціонер заправлений. За більш детальною інформацією телефонуйте або пишіть.
Авто приганяли у 2022 році (перша власниця в Україні). Помилок по машині взагалі немає. Надійний, потужний, економний і рідкісний у наших краях мотор 3.0 TDI (для такої машини мотор просто бомба, одразу відчутно тяговитість великого дизельного двигуна, завдяки цьому автомобіль дуже динамічний, їздити ним - одне задоволення). Масло не п'є, від заміни до заміни без доливання. Масло і фільтра мінялись вчасно (всі чеки з печатками номером кузова, пробігом є). Мотор сухий, не димить, не троїть. Коробка передач працює без нарікань. Ходова справна (нічого не стукає, не шумить і т.д.). По всьому дні є пластмасовий захист. Машина надійна, проблем не доставляла. Подушки безпеки не стріляли, дуже задоволена нею. Хороша комплектація. Причина продажу - купила інше авто. Після того як машина приїхала з Латвії було зроблене велике ТО на суму 48 324 грн: 1) Заміна масла і фільтрів 2) Заміна антифризу у системі охолодження 2) Заміна водяної помпи (оригінал) 3) Заміна сальника колінвала переднього (оригінал) 4) Заміна термостата (оригінал) 5) Заміна усіх ущільнюючих кілець та прокладок двигуна (все оригінальне) 6) Заміна прокладок впускного колектора 7) Заміна тормозної рідини Що у машині ще робилось: 1) Заміна усіх сайлентблоків 2) Заміна натяжного механізму генератора і роліків 3) Заміна двох передніх піввісей (оригінал) 4) Заміна тяг стабілілаторів, ричагів. 5) Заміна подушки коробки передач (оригінал) 6) Заміна опори передніх амортизаторів 7) На пробізі 261 тис. км замінено усі гальмівні диски і тормозні колодки на BOSCH. 8) Обслуговування панорами (прочищення дринажів, змазка ущільнювачів) 9) Чищення жабо (прочищення дринажів) На всі ці ремонти є чеки, накладні з печатками і т.д. Машина доглянута, обслуговувалась завжди на BOSCH сервісах (м. Тернопіль). Якщо по ходовій щось стукало, одразу їхала на діагностоку і деталь замінювалась. Два ключа.
Перший власник, два ключі, новий акумулятор, замінені всі рідини, ходова в хорошому стані, технічно авто без зауважень, нова зимова резина. Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники, задній парктронік
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?