Продам автомобіль в гарному стані без ДТП.Більш детальна інформація по тел.
Авто в хорошем состоянии, в комплекте ещё идёт 2 комплекта ковриков, комплект резины на дисках( железо) зимняя (7 мм)+ летняя на титанах. На 220 т. пробега заменил цепь ГРМ, помпу и т.д.Отвечу на все вопросы по телефону.
Renault Samsung SM6(повний аналог Renault Talisman всі деталі кузову, ходової все підходить) авто з Кореї з пробігом 48000км. з аукціону. Безпека не спрацьовувала, стікла рідні. Крім понорами і активного дистроніку є все. В підлокітнику є маленький холодильник для невеликих пляшок .Досить економічне як для такого авто. Фул-лед оптика.Літня, зимова резина. Непогана заводська обезшумка. На дальні відстані дуже комфортне авто. Можливий рівноціний обмін на електро.
Рено сценік 2007року випуску. Фарба, всі вікна разом з лобовим в оригіналі. Салон в збереженому стані. Шестиступінчата коробка передач, датчики світла, сенсор дощу, чотири робочі склопідіймача, підігрів дзеркал. Проведено велике ТО. Я один ВЛАСНИК. З мінусів: до газу та кондиціонера потрібно дивитися.На всі інші запитання щодо автомобіля відповім при огляді.
Один власник в Україні. Обслужений, доглянутий і повністю готовий до роботи. 190.000 оригінального пробігу. Готовий до любих перевірок. Груз-пас, з документами порядок, любий вид переоформлення. Детальніше по телефону
Свіжо пригнаний автомобіль з Норвегії. Готовий до реєстрації. Повністю в рідній фарбі без ДТП, два комплекти гуми на титанових дисках, сервісна книжка, два ключа, хороша комплектація. Чудовий міський автомобіль , комфортний, з хорошим запасом ходу , невеликі габарити що для міста саме те що треба. Так як авто з Норвегії в ньому є ще силовий тен і підігрів батареї. Все працює , готовий до перевірок.
Пригнаний з Німеччини, є сервісна книга та TUV з Європи. по Україні проїхав 30 тыс. замінено комплект ГРМ(15 тис. назад), гальмівні колодки з дисками та ступічні в круг, рульові тяги, рульова рейка, радіатор кондіціонера+осушувач+трубка тиску +запрвака, каталізатор вирізан був перекупом тому встановлено пламегасник. машина надійна, ніколи не підводила. Можливий обмін на авто після 2011 року на автоматі.
машина без зауважень.обслужена повністю.
Авто в гарному, доглянетому стані. Своєчасне обслуговування. Все працює без нюансів. Салон у відмінному стані, додатково встановлений телевізор та кондиціонер для пасажирів. По кузову без дтп.
Продам Авто, в доброму стані!Авто обслужене машиною володію 2.5 роки проблем не було за весь час експлутації, всі розхідники мінялись вчасно .Авто в багаті комплектації в GT-Line. з панорамною кришою та люком(салон збережений , хороша музика ВОSE ) деталі за тел.Авто знаходиться 25 км від Львова Торг.
Пропоную вашій увазі сімейний автомобіль у комплектації. Авто в Україні проїхало не більше 10000. Весь пробіг Європою. Вся сервісна історія авто на офіційному сайті дилера Рено. Роботи з авто зафіксовані до 175 тис. багато, що робилося в Європі. Авто в ідеальному стані, без дтп, весь у рідному забарвленні, повністю обслужений, замінені всі технічні рідини та олії. Авто має 2 комплекти гуми у 19 радіусі, зима Michelin, літо Continental. У машини індивідуальна топова комплектація, про що говорять ексклюзивні 19 диски, система підрулювання та стабілізації задньої осі 4 control, зимовий пакет, підігрів передніх та задніх сидінь, лобового та заднього скла, бічних, з допів омивач фар, адаптивна система підвіски, яка в залежності від вибраного режиму, їх 4 змінює жорсткість амортизаторів, налаштування рульового, коробки і даігателя, при цьому змінюється підсвічування циферблатів і салону. Встановлений як додаткова опція масаж водійського сидіння з безліччю електрорегулювань, панорамний люк, опційна акустика ARKAMIS, електро фаркоп і багато інших опцій, все не перерахувати. Відмінне світло з лазерною оптикою, автоперемикання з ближнього на задній, гучний зв'язок, система попередження про попереднє авто зі зчитуванням безпечної дистанції, система утримання у своїй смузі, навігація всіма мовами як і бортового меню, в тому числі і на рідній мові. Автоматичне складання дзеркал, задніх сидінь, заднього виду камери. Після 170 тис. у Європі на станції була повна заміна олії в коробці з фільтрами, на 180 тис. встановлено нові гальмівні диски і колодки. Вкладення якісь для нового власника відсутні. З питань, що цікавлять, телефонуйте, запитуйте, додатково фото і відео надам. Є також детально відео кузова і днища авто. Авто знаходиться в Європі та за бажанням буде завезено у Львів. Також є можливість відправити авто в будь-який регіон України на потязі. Звертайтесь за будь якою інформацією.
Продам своє авто в гарному стані, ходова зроблена все працює добре, минулого року замінені шатунні вкладиші та комплект ГРМ, стоять титанові диски р 17, сидіння з підігрівом, андроїд магнітофона, кондиціонер заправлений працює добре, дах без посторонніх скрипів складається гарно. Без ДТП та підкласів, по кузову та салону присутні сліди експлуатації. За детальнішою інформацією звертайтесь **********
Renault Modus 2005, 1.6 бензин, механіка, ~205 тис. Газу не було ніколи, ходова перебрана по колу, два комплекти коліс віддаємо. В Україні з 2019, пригнали з Німеччини, ми другі власники. Брали влітку 2024 для дружини, на початку 2025 переїхали з нею до Польщі, покатались і по Польщі, і по Балканах. Що зроблено. Вклались серйозно, машина перебрана по колу: - ГРМ з помпою - підвіска повністю, перед і зад: аморти, пружини, опори, важелі, стабілізатор, сайленти балки - гальма перед і зад: диски, колодки - новий радіатор кондея, заправлений - нова задня банка вихлопу - ТО: фільтри, масло Motul Комплектація. Андроїд-голова з wireless CarPlay і Android Auto, кондей (не клімат), круїз, бортовий комп'ютер, передні електросклопідйомники, електродзеркала. Лючка в ляді нема. Два комплекти коліс на дисках, 16 літо і 15 зима, обидва свіжі, йдуть з машиною. Як їде. Мотор любить крутитись, не здихає до середини тахометра. Підвіска м'яка, але достатньо збита, активної їзди можна не боятись. Єдине, висока посадка дає відчуття, що зараз перевернешся. Відчувається швидшою, ніж сивік з нфс. Оглядовість відмінна, сидиш високо, видно все. Місця всередині багато: з нами вона пережила 3 переїзди між квартирами нормального розміру, і всі три виходило зробити за дві ходки. Розхід: Краків 7, Варшава і Київ 8, траса близько 6. По косметиці. Малярка: на даху зліз лак, на бамперах пара притертостей. Частину можна сполірувати, частину треба підкрасити. Ржі нема, це головне. Продаємо бо лишаємось у Європі, беремо авто там. Машина в Києві, оформлена на маму (мама теж в Києві). Щоб поспілкуватись: пишіть/дзвоніть мені (але в месенджери краще, роумінг) Щоб подивитись, пощупати і покататись: мій друг Олександр чекає на Академі Щоб оформити: мама в Києві, проблем не буде
Продається власне авто Рено Каджар, 2016-2017 р, дизель 1.6 л (130 к.с), механіка, оригінальний (не скручений) пробіг 238 тис.км. Авто в хорошому стані, без пошкоджень, доглянуте, вчасно обслуговувалося та змінювалось масло та фільтри, не було в ДТП, має два ключи. Салон чистий , не курили, тварин не перевозили. Працює кондиціонер .Комплектація BOSE TOP OPTION. Авто в одних руках уже 5 років.
Авто в хорошому стані, на ходу. Всі деталі по телефону за номером: ( Людмила)
L3H2 2.3/110kw СвІжо пригнана машина повністю розмитнена без пробігу по Україні Технічно автомобіль справний Хороша комплектація Можливо продаж автомобілів з ПДВ Перша реєстрація 1600 грн Вкладень не потребує Нова Зимова резина
Доброго дня,авто знаходиться в г.КОНОТОП. Дзвоніть все розповім телефоном,або при зустрічі, продам, друге авто в сім'ї.Обмін тільки на гольф 5 на евро номерах!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?