Продам авто у гарному стані в максимальній комплектації без єдиного підкрасу один власник на Україні,більш дитально по телефону.Все працює кожна кнопочка.Все в ідеальному стані.Деталі за тел.
Продається власне авто пригнане з Європи для себе. 1 власник в Україні. Авто експлуатувалося бережно та з вчасним проходженням ТО. Є моменти по кузову, які були ще на момент купівлі (детальні фото зроблені в кінці 4 фото) Авто жваве, дуже комфортне в салоні, як для водія, так і для пасажирів. Дороги тримається дуже добре. По він-коду 2007 рік Рестайлінгова версія. 1,9 турбований дизель, 130 к.с. Розхід залежить від стилю їзди, на трасі рекорд мінімума 5.2 л на 100км, по місту рекорд мінімума 6.9л, згідно бортового комп'ютера В середньому: траса 5,5-6 л (залежить від дороги, швидкості та навантаженості), місто 8 Клімат двухзонний, датчик автоувімкнення фар, датчик дощу, круїз-контроль, кнопка старт/стоп, два ключа, електро ручник, задній парктронік, підігріви дзеркал та скла, 6 ступенева КПП, вмісткий багажник, бічні шторки задніх пасажирів, підлокітник з підставкою для напоїв, повноцінне запасне колесо. Світиться помилка ABS, так як коіплення одного датчика злетіло, сама система працює - перевірено. Можливий адекватний торг. Тільки переоформлення (без довіреностей і тд). Якщо не відповідаю по телефону чи позазоною - напишіть в Телеграм за цим номером. Стосовно перегляду авто можна домовлятись завчасно та в межах Вінниці.
35576605
Свіжопригнане та розмитнене авто, без пробігу по Україні. Кузов без підкрасів, царапин, вм'ятини і тому подібному. Ходова без нарікань. Двигун обслужений, працює рівно не димить. Хто візьме автомобіль, буде задоволений.
Еспейс 2.2dci-2004 р.,повністю вся нова ходова,крім передніх двух стійок,даю в придачу бонусом,не міняв бо старі ще гідні.Потребує чистки ЕҐР,та деякі дрібниці,тільки відреставрував форсунки,нормальна резина.
Автомобіль пригнаний з Швейцарії з оригінальним перевіреним пробігом 123 500 км. Випуск 22 червня 2012 року, із цепом ГРМ на увесь термін експлуатації авто. Коробка механіка 6 ступенева. В ДТП не була, є мілки подряпини на кузові. Може бути як комфортним представницьким авто, так і робочою конячкою в бізнесі. Обміну немає, тільки продаж.
Renault Espace 3.0 dci. Автомат! Авто вкладеннь не потребує. Комфортне, та дуже жваве авто. Панорамна криша, також відїжає скло і робиться як великий люк. Чотирьохзонний клімат контроль, ABS, EBD, SRS, ESP, Круїзконтроль. Коробка автомат. Салон чистий, не затяганий, бортовий комп'ютер. Датчик дождя, датчик світла, галогенні фари(лінзи). Почти нова зимова ризина R17. Тобто максимальна комплектація. Сидушки транформери 7 місць. Парктроніки. 2х дінова блютуз магнітола. Довга база. Кузов повнісь весь оцинкований, не ржавіє. Запуск кнопкою старт стоп. Дві ключ карти. Авто обмлуговувалося своєчасно. Доглянуте сімейне авто. На автомобіль кошти не жаліли. Невеликий торг біля авто.
Продаю свій автомобіль Renault Megane 2 2008 року випуску, привезена з Нідерландів меньше року тому. Машина не нова але технічно доглянута. Наш перший автомобіль, тому доглядали за ним як за членом сім’ї. За час нашого користування було замінено: - нова резина Bridgestone - коврики Evo -масла та фільтр масляний та повітряний -комплект ГРМ -помпа -ремінь генератора -фільтр салону та повна дезинфекція системи кондиціонування -оновлене кріплення датчика АБС -повністю перебраний двигун( замінені всі прокладки) -замінений підшипник підвісного -подушка двигуна -перевірені всі гальмівні колодки вкруг(була одна замінена на нову) -замінені задні салінблоки -замінений комплект щеплення(буквально неділю назад замінили На всі роботи є дійсна гарантія та чеки із звітами робіт та матеріалів. В цілому замінював все що мені не подобалося, тому новому власнику потрібно лише навички водіння, тому-що все зроблено на совість. Ремоткував автомобіль на сервісі Oiler та Renault service. Продаж у зв’язку з покупкою нової машини на автоматичній коробці передач(жінка не зовсім подружилася з механічною). Документація від власників з Нідерландів також є. Кому цікаво звертайтесь, пишіть та приїзжайте.
Слава Україні! Продам автомобіль в нормальному технічному стані. Продаж у зв'язку з купівлею новішого авто. Кого зацікавить дзвоніть, домовимось, розповім все про авто.
Продам гарне сімейне авто Автомобіль в гарному зовнішньому та внутрішньому стані , ТО стабільне та вчасне , мотор добрий масла не бере , коробка не розбита ,ходова ідеал всі запчастини оригінал,на 170 тисячах була заміна всіх фільтрів та мастил включно з трансмісій ним мастилом ,також були замінені сайлентблоки балки та пружини задні, фірми KAYABA, 177 тисяч була заміна комплекту щеплення , гідравлічний підшипник фірми LPR3489,диск щеплення та корзина VALEO,а також були замінені сайлентблоки передніх важелів ,тяги стабілізатора ,шарові та рульові наконечники ,гнилі немає , машина поводит себе дуже бодро ,більш детально за телефоном На обмін 5500!
Продаю свой динамичный Renault Clio Grandtour в хороше состоянии, серый металик, пробег по Украине 15000 км, с механической КПП. Двигатель простой, надёжный 1.5 дизель (К9К 766), 86л.с., усилитель руля, ABS, ESP, AIRBAG, климатконтроль, зл/стеклоподъёмники, датчик дождя, зеркала с подогревом, линзованые лёд фары, борт/комп, диски 185/65 R15, ц/замок, иммобилайзер, серворуль, CD-магнитола штатная с подрулевым управлением, блютус, акустика просто замечательная, каждая кнопочка работает, масса удобных функций. Пригнан из Франции от хозяина, растаможен и поставлен на учёт. Очень экономная, расход 3.8-4.3 трасса, 4.5-5.0 город. На данный момент пробег 217 000км. Состояние отличное, по кузову без гнили и ржавчины (лужоный), заводская окраска, ходовка перебрана. Тонированная по кругу хорошей тонировкой. Мотор в отличном состоянии. Замена: привод ГРМ, масло в двигателе + фильтра, тормозные колодки по кругу, радиатор, генератор + ремень с натяжителем, новые линзы с билед ночью видно как днем), полностью сделана ходовка. Новые амортизаторы. Денег не жалел. Больше информации - в телефонном режиме. Только продажа! Цена 5400$. Пишите, звоните кому интересно. Покупкой будете довольны.
Приганяв особисто для себе,сам, літом 22 році Одразу замінив ремінь ГРМ в зборі і масло в двигуні. Згодом замінив дві шарові Два зовнішні шрузи Подушку двигуна Сайлентблоки задньої балки. Новий АКБ Є сервісна книжка. Дуже хороша комплектація Безключевий доступ Датчик світла Клімат-контроль Склопідйомники Електроніка вся працює. Два ключі. Торг .Готовий до перевірки на сто. Недоліки: не працює склопідіймач задніх лівих дверей.
Авто в гарному стані, є ГБО БРС четвертого покоління, деталніше по телефону
Reno Megan 2 седан 1.9 dci дизель 96 квт механіка 6ти ступка 2008р 11 місяць Повністю в рідній фарбі все скло 2008 року і лобове такожю. По екології все на місці нічого не вирізалось все працює. По комплектації :датчик дощу і світла партронік задній підігрів передніх сидінь клімат контроль круїз контроль лінзовані фари туманки. Машина доглянута варта уваги. м.Дубно.Торг біля капоту. Ремні ролики масла фільтри замінено Нова Ходова стойки стабілізатори шарові салінблоки всі по переду навіть в підрамнику подушки з підшипниками подушки двигуна і тд... !
Автомобіль у хорошому стані 2014рік/в 2 фаза . Приганяв собі з Німеччини, пробіг не скручений. Володію 2 роки. Хороша комплектація, безключовий доступ, круїз контроль, лімітер швидкості, електроручник, датчик дощу, світла, двозонний клімат, навігація з укр. картами. авто-складання дзеркал, допомога при підйомі та спуску в гору, один ключ, музика, електродзеркала, парктронік, підігрів сидінь, дзеркал та ін. Технічно авто обслуговується та повністю справно. Оригінальні килимки, в багажнику фірмовий килим. Так само є як опція сітка для тварин у багажник, оригінальна. Торг, із майданчиками не співпрацюю.
Продаю свій автомобіль, приганявся в 2018 для себе. Мотор, коробка без нарікань, по ходовкі все замінено, по кузову є незначні підкраси, був поставлений газ 4-го покоління 30 т. тому, затонована по колу, окрім водійського, 1т назад замінений комплект ГРМ, більш детальна інформація за телефоном.Комплект зимової гуми в подарунок. Реальному покупцю, реальний торг. Прошу писати на вайбер, не завжди зручно говорити.
Власниця та експортувалась тільки дружиною...!!!! Мотор, коробка, салон -знаходиться у дуже хорошому стані....!!!! По ходовій-замінити правий наконечник... По кузову- фото виклав.... Повністю обслужена- масло, фільтр, ремені, тормозні колодки.... По технічному стані Супер....!!!!! Розумний Торг біля авто ...!!!
Дуже комфортний сімейний мінівен в перламутрово-сірому кольорі - підвіска газові амортизатори не гірше пневмопідвіски). Легкосплавні титанові диски R17. Електрика працює на всі 100%. Гарна комплектація:2-х зона кліма з обдувами до 3 ряду сидінь, круїз, парктронінг, start-stop-безключовий доступ, датчики дощу, електроручник. багато фішок і карманчиків для зручності.За 2хв. є змога зняти усі сидіння для перевезення вантажу.Вкладень не потребує:замінено всі розхідники, сів і поїхав. Пригнана зі Швейцарії в грудні 2021 року, перший власник в Україні.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?