Продаю власний автомобіль. Про авто все працює кожного дня їздить в ДТП не була в рідній фарбі пробіг оригінальний можу доказати мотор масла не бере після останнього ТО проїхав 5900 км . По ходовій все чудово. Усі питання по телефону ********** Сергій
Сергій
Авто в ідеальному стані, машина повністю обслужена,їздила жінка.
продам машинку , купувалася для жінки але не підійшла розміром(а мене більше немає чім є тому що в зсу) . по машині питань немає ходова не гримить зроблена , турбіну відремонтував пуск з кнопки печка гріє добре . дзвоніть питайте , на всі питання відповім , якщо буду поза зоною не соромтесь передзвонюйте
Хороший стан,все доглянуто,деталі по телефону.
Деталі за телефоном.
Авто у хорошому технічному стані,повністю обслужено тільки зробив то,сайленблоки стійки стабілізатора,по більш детальному питанню телефонуйте.Сервісна книжка по спідометру пробіг 299т але є бумаги про заміну двигуна і турбіни по гарантії на офіційному сто при пробігу 123т,два комплекта резини з дисками.Торг реальному покупцю біля капоту
Продам свіжо пригнаний з Німеччини автомобіль. Простий атмосферний двигун 1.6 бензин з 6-ти ступкою. Автомобіль доставлявся своїм ходом, без жодних проблем. Є документи які підтверджують пробіг. За додатковою інформацією телефонуйте
продам renault scenic 3 після прильоту. Кузов в плачевному стані, все що під капотом, в салоні, панель та ходова майже не пошкоджені. Заводиться та працює рівно. Проїхав вперед та назад без проблем, нічого поганого не почув. Два комплекта ковриків, повний бак тільки залив. Я єдиний власник в Україні з 2018 року.
Продам авто в дуже гарному технічному та візуальному стані. Надійний та економний дизельний двигун 1.5 dCi, витрата пального близько 4.5–5 л/100 км у змішаному циклі. Машина повністю на ходу, все працює справно, вкладень не потребує. Автомобіль був привезений з Нідерландів, розмитнений та поставлений на облік в Україні. Кузов та салон доглянуті, двигун та коробка працюють без зауважень. Авто було куплене в Нідерландах з пробігом 200 тис. км, в Україні проїхало ще 35 тис. км. Тільки гаражне зберігання. Масло змінювалося кожні 7–8 тис. км. Куплений та встановлений новий акумулятор. Авто дуже доглянуте. Авто надійне, просте в обслуговуванні та дуже економне, ідеально підходить для міста та щоденної експлуатації. Перекупів прохання не турбувати. Можна домовитися про огляд за попередньою домовленістю.
<<ПРОДАМ ВЛАСНЕ АВТО В ЧУДОВОМУ СТАНІ! <<МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ"ВОSE" ОБСЛУЖЕНА,РОБИТИ НІЧОГО НЕПОТРІБНО!!!ВИГЛЯДАЄ ДУЖЕ ГАРНО. КУЗОВ ЦІЛЕСЕНЬКИЙ БЕЗ ДТП!!!БЕЗ КОРОЗІЇ ТА ПОШКОДЖЕНЬ! <<САЛОН В ЗБЕРЕЖЕНОМУ СТАНІ.НЕЗАШАРПАНИЙ ТА ЧИСТЕНЬКИЙ.ПРИЄМНИЙ ТА КОМФОРТНИЙ.КНОПКИ НЕЗАТЕРТІ.ПРАЦЮЮТЬ ВСІ ОПЦІЇЇ! <<ДВИГУН ПРАЦЮЄ ЯК ГОДИННИК!ЗАВОДИТЬСЯ З ПІВ ТИЧКА!НІДЕ НЕ СОПЛИВИТЬ,ВСЕ СУХО.НЕ ДИМИТЬ.МАСТИЛО ВІД ЗАМІНИ ДО ЗАМІНИ БЕЗ ДОБАВКИ!НЕЩЕПЛЕННЯ МІНЯНЕ ПРАЦЮЄ ДОБРЕ. <<КОМПЛЕКТАЦІЯ МАКСИМАЛЬНА! ШКІРЯНИЙ САЛОН З ПІДІГРІВАМИ,ПАНОРАМА,ААДАПТИВНИЙ КРУЇЗ З ФУНКЦІЄЮ УТРИМАННЯ В ПОЛОСІ,НАВІГАЦІЯ ПРОШИТА,КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ,ПАРКТРОНІКИ ЗАД.ПЕРЕД,ДАТЧИК СВІТЛА,ДОЩУ,ДВОХЗОННИЙ КЛІМАТ(ПРАЦЮЄ ЧУДОВО)БЕЗКЛЮЧОВИЙ ДОСТУП І БАГАТО ІНШОГО... <<ДРУГИЙ ВЛАСНИК В УКРАЇНІ! НАГОЛОШУЮ//АВТО БЕЗ ВКЛАДЕНЬ// З ДОКУМЕНТАМИ ПОВНИЙ ПОРЯДОК. ХТО КУПИТЬ БУДЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ!!! РЕШТА ЗАПИТАНЬ ПО НОМЕРУ...
Доброї пори доби, продам надійну, обслужену автівку. Хороша літня гума на легкосплавних кованих дисках. Ходова частина без посторонніх звуків. По двигуну і кпп питань теж нема, замінена турбіна, вкладиші масляний насос, комплект зчеплення разом з демферо, за авто перед новим власником буде не соромно. Авто в рідній фарбі є незначні недоліки по косметиці на швидкість не впливають. Дзвоніть на всі питання відповім. Авто бізнесменам і площадкам прохання не турбувати.
Продається власне авто! Рідна фарба!
автомобіль справді в хорошому стані є функція вільні руки анти занос та анти букс
Другий власник. Автомобіль повністю доглянутий. Вчасно замінювали масла та фільтра. Ходова в чудовому стані. Максимальна комплектація.Стан-сів і поїхав. Не була в ДТП. Без підкрасів. Хороше сімейне авто. Реставрація 4 форсунок ( гарантія 2 рок.)телефонуйте
Автомобіль в хорошому стані .Вчасно обслуговувався. Двигун працює як годинник, коробка перемикається плавно. Ходова частина повністю обслужена, жодних сторонніх звуків. Готовий до перевірок на будь-якому вашому СТО!
Машина 2008 року 1.9 дизель на 131 к.с з 6 ступкою. Білий салон комбінований кожа та тканина, підігрів ,датчик дощу, круїз, вбудований блютуз, матричний дисплей всі 8 динаміків блоупанк, всі стекла електро з доводкою, позаду шторки та сітка що відділяє багажник від салону, клімат контроль працює штатно. В машині багато чого зроблено так як володію з 22 року пригнана з Австрії (зчеплення, грм, екологія на місці та прочищена, рульова рейка перебрана, колодки та багато чого по ходовій). Пробіг 218 тис. 30 з яких мої мастила з фільтрами мінялися кожні 8-9 тис. На оригінальне elf 5w-30 від заміни до заміни не бере. В цілому авто не дороге по обслуговуванню. В комплекті віддам 17 диски що на ній з мішлен пілот спорт 4 та 16 мішлен крос клімат та 15 штампи на зимовій гумі. Запасне колесо повно розмірів та віддам штатний компресор Рено. Килимки ево зручно миються та швидко сохнуть.
машина в хорошому стані, екологія на місці
Автомобіль у хорошому стані, по кузову цілий, але є сліди експлуатації. Два ключі, новий Акумулятор, перешитий салон, великий монітор з камерою заднього виду, тільки поміняв масло і фільтри, свічки, заміна теплообмінника з тосолом, телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?