Renault Scenic II. Автомобіль у володінні з 2023 року. Технічно справний, двигун і коробка працюють рівно, без сторонніх шумів. Ходова частина в нормі, їде м’яко. Салон чистий, не прокурений. Кузов у непоганому стані для свого року, є некритичні моменти, крашений передній бампер. За термін експлуатації було замінено: 1. Нове щеплення 2. Стойки стабілізатора передні 3. Шрус 4. Наконечники 5. Шарові опори 6. Передні нові гальмівні диски та колодки 7. Кермові тяги 8. Компресор кондиціонер Комфортний та місткий автомобіль, добре підходить для міста та далеких поїздок. Сів і поїхав.
Автомобіль з Німеччини. Весь в рідній фарбі (бампери не фарбувались). Все в оригіналі. Обслуговувався на диллерській станції в м. Києві. Пробіг рідний, підтверджений. Є купа квитанцій та сервісна книга. Технічно справна, нова гума. Робити по авто нічого не треба. Все зроблено мною. Коштів на авто не жалію. Все ставив тільки в оригіналі. Машина гарно збережена. Кого цікавить- дзвоніть! Перевірити пробіг та стан авто можете самостійно у диллера Рено. Перевірка авто на любій диллерській станції. Авто тимчасово знаходиться в Закарпатті. Всі подробиці тільки по телефону. На повідомлення не відповідаю.
Вебаста, преобразователь, тахо,спальник,електро лебідка
Машина пригнана з Швейцарії. Користуємся як сімейне авто(велика родина) Кожного дня дружина возить дітей в школу. Інша машина їздить на роботу. Машина обслужена,розхідники замінені.Також є сервісна книга з записами попередніх власників з Швейцарії. Літом родиною їздили відпочивати в Хорватію,проїхали 3500км без проблем. Мотор працює рівно не димить не перегрівається,не вібрує,все ок. Підвіска перевірена,нічого не стукає.. Коробка працює добре,без проблем(масло замінене). В машині багато всяких опій.Класне світло,автоматичне дальнє світло. Руль вібрує якщо виходиш з полоси без поворота(класно на автобамі) Датчики тиску показує на кожне колесо. Підігріви подвійні. Навігація штатна працює класно. Є автоматична система екстреного гальмування. Музика дуже потужна(штатний bose сапбуфер). Масаж в довгій подорожі класна опція. 7 сидінь.Третій ряд сидінь як окрема кімната для дітей))Зарядки для телефона є на всіх рядах. Фаркоп з можливістю сховати його. Установив зйомні рейлінги для автобокса. Машина доглянута,дуже гарна в гарному кольорі і класних титанах. Родині з посвідченням багатодітної сімʼї хороша знижка.)
В машину грошей не жалілося мотор 11т км тому повність від капітальний замінене + щеплення машина чіпована їде дуже бодро 170 коняк
Авто пригнане з Німеччини у 2024 році Вкладень не потребує. Все працює відмінно SOH 96% Додатково до автомобіля є нова зимова резина. Заряджається виключно з домашньої розетки. В теплу пору року проїжджає до 400 км. На 30тис км замінено масло в редукторі. Новий автомобіль Діагностика на будь якому сто.
Моя люба, надійна пташка, обслугована, чистенька, причина продажу – хочу більше конячих сил. Є мілкі нюанси по лкп (на зовнішній вигляд не впливають) Сценік звичайний не Гранд, в класифікації не пропустило чомусь
Авто в гарному стані. Вкладень не потребує.Була заміна тормозних дисків і колодок . Гума Нова Мішелін літо. +Зима . Детальніше про авто по телефону.
Авто в гарному стані, приїхало з Німеччини, в Україні другий власник, повністю обслужений, всі накладні з робіт є. Машиною володію з 2019 року. Перекупів та авто майданчики прохання не турбувати. Торг в межах розумного.
СТОСУЄТЬСЯ БАРИГ,МАЖОРІВ І ТИХ ДЯТЛІВ ХТО НЕ ЧИТАЄ ОПИС,А КИДАЄ НА ОБМІН!Авто на зимній резині!!!ЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ УВАЖНО!!!НА ОБМІН ДОРОЖЧЕ!МОЖЛИВО З МОЄЮ ТА ВАШОЮ ДОПЛАТОЮ,К НА К..( Жоповозки на бензині,білого кольору,АКПП не пропонувати!Продам своє авто.Можливе переоформлення через додаток ДІЯ.Двигун капіталився 04.02.2024 року.На сьогоднішній день біля авто нічого робити не потрібно.Є бортовий журнал.Запчастини купувалися всі в оригіналі від виробника(є чеки).Кондеціонер заправлений,фаркоп,багажник на криші,4-и склопідйомники,кузов оцинковка...дуже гарна комплектація.Резина зима(195/70/15 на залізних дисках),літо(195/65/15-нова).Ціна стоїть з торгом.Кому дорого і не хоче торгуватися,допобачення.Дзвоніть Водимирович,т.Торги біля авто реальному покупцю.НА ОБИІН ДОРОЖЧЕ!!! Не підтверджено оплатою
Авто а чудовому стані.замінені фільтра,масла.Економне авто для міста. +Комплект літня резини.
Красива, компактна та економна машина, ідеальна для їзди по місту. Пригнана з Німеччини. Рідний пробіг. Замінені фільтри, моторна олива (в народі моторне масло). Шини Continental. Телефон підключається через Bluetooth. Машина працювала в невеликому містечку, як курєрська доставка від аптеки.
терміново без торга !!! в продажі Renault Megan III GT-line 1.6. 2012 року випуска Авто в чудовому стані, є декілька невеликих сколів, тріщена на лобовому склі, на фото все видно, ТО робилосявчасно, Авто користуюся рік без нарікань кожен день в дорозі Я другий власник по Україні, Авто пригнали з Польщі у 2020році за детальною інформацією телефонуйте
рік як в Україні один власник в рідній фарбі повністю обслужнний
оригінальний пасажир. гарне доглянуте авто, варте вашої уваги. повністю облужине.
Реальному покупцеві хороший торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?