Авто було привезено з США з маленькою вм'ятиною на кришці багажника вище місця для номерного знаку. камери 360, автоматичне паркування, асистенти керування, пневмопідвіска, FullLed фари, підігрів всіх сидінь та керма, перехідник ccs1 combo на ccs2 combo для зарядки на швидких зарядках, оригінальна зарядка від одної фази BMW на 11 кіловат перероблена та прошита під 220 вольт, мультимедіа прошита під Україну, підсвітку салону, пульт і ключ та bmw digital key, тонування на вікнах, чорний шкіряний салон, алюмінієві вставки, оздоблення чорним деревом, встановлених новий важіль кпп, як в рестайлінгових моделях, музика Harman kardon, сабвуфер Harman kardon.
Продам Volkswagen Tiguan R-line 2014 року. Я єдиний власник в Україні, машина пригнана зі США у 2020 році з мінімальними пошкодженнями по правій передній частині, максимальна комплектація. Колір кузова рідкісний: чорний металік з глибоким синьо-фіолетовим відливом. Машина бадьоро їде і легко управляється, кліренс і габарити дозволяють легко паркуватися де завгодно. 🚨Торг в межах розумного🚨 Комплектація: • Двигун 2.0 TSI (CCTA, 200 к.с., 280 Нм) – швидкий та надійний; • АКПП 6-ступінка AISIN з режимом їзди Sport (не плутати з проблемними DSG); • Передній привід; Безключовий доступ; • Обвіс R-line, розширювачі арок, рейлінги, молдинги; • Камера заднього виду, мультимедіа AUX/Bluetooth; • Сигналізація Призрак з автозапуском, блокуванням двигуна, GSM-управлінням та відстеженням через додаток з телефону; • Тонування по колу якісною плівкою; • 2 комплекти коліс з гумою, R19 Mallory (літо) + R17 (зима); • LED-фари та протитуманні вогні, денні ходові вогні «ангельські очка». • Панорамний дах, чорна стеля; • Двозонний клімат, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, дзеркал, лобового та заднього скла; • Електрорегулювання та пам'ять передніх сидінь; • Максимальна музика Fender з акустичним налаштуванням + сабвуфер; • Салон з натуральної чорної шкіри; • Спортивний мультируль R-line з пелюстками; • Докатка в багажнику + оригінальний домкрат. Сервіс та обслуговування: • Нові гальмівні диски та колодки по колу; • Замінено масла та фільтри (Двигун + АКПП); • Замінено антифриз, заправлено кондиціонер; • Зроблено розвал-сходження; • Обслугована панорама (очищено дренажі, змащено механізми); • Кузов відполірований і покритий сертифікованою керамікою, шкіра оброблена захисним покриттям; • Зроблена повна хімчистка та озонування салону.
Гарне сімейне авто. Купляли в Америці для себе у 2019му році. У дуже гарному стані. Нова резина. Є потертість у одному місці, не дуже помітна.
Авто в гарному станI,пригоняв під себе.За весь час експлуатації ніяких питать.Стоїть новий варіатор(перший механік ,який встановлював радіатор коробки-залишив її закільцованою,-не охолоджувалась,вистачило на 3 роки)Встановив нову,без пробігу,з гарантією,тому для вас це великий плюс. Коли прийшла -ушкодження не значні-крило ліве-відреставроване,замінена ліва фара на нову,замінив радіатор кпп,встановив новий бампер(вирішив не кліпати з кусків старий). По авто-робити нічого не треба,стоїть газова установка,ходова в ідеалі,фари заброньовані плівкою. Попередній продаж на АвтоРіа також мій,виставив на продажу,потім передумав,зняв і ось зараз знову продаю.Звертайтесь)
Автомобіль свіжо пригнаний в дуже гарному стані.вкладень не потребує..Плагін гібрид..Свіжо пригнаний. Один власник.
Динамічний та потужний автомобіль з надійним атмосферним двигуном, в 2024 році встановлено ГБО, розхід газу 14л/100км, є незначні нюанси по ЛКП, на свої гроші машина варта Вашої уваги. Комплектація SV. Двухзонний клімат контроль, камера заднього виду, підігрів передніх сидінь, датчик світла і т.д. Другий власник в Україні. Фото з пошкодженням можу скинути в особисті повідомлення. 1N4AA6AP8HC446056
Машина у відмінному стані. Повна комплектація Підігрів передніх сидінь Двозонний клімат Проєкція на лобове Задня камера Торг мінімальний у капота Автобізнесменам не торбувати Камера 360 Пам'ять сидінь Люк Машина повністю обслугована. Гума зима/літо - нова в комплекті Витрати по місту 7.5 - 8 літрів.
Продаю власний сімейний автомобіль. Авто в дуже гарному стані.Розхід газу місто 16 л., траса 13. Повний привід. Нічого робити не потрібно. Автомобіль обслуговувся вчасно.Занено мастило в АКП. Встановлено гарне світло, зроблено русифікацію, також жовті покажчики поворотів, камера заднього вигляду. Дистанцій запуск з брелка. Готовий до перевірок
авто в мене більше чотирьох років, зроблено капітальний ремонт двигуна, їздила тільки я, нарікань немає, сигналізація StarLine з автозапуском двигуна, андроид авто карплей,зимова гума, підігрів сидінь, дзеркал, клімат контроль двух зонний, камера заднього виду (можливо є щось ще, але пишу про те, чим користувалася), можливий торг, продаж не терміновий, причина продажу, як у всіх дівчат- захотілося іншу машину
Продам власне авто.Хороший стан.Всі питання по телефону.Можливий торг.
доп обезшумка салону!в ідеальному стані !
Перший власник в Україні. Не бита,є маленький дефект від експлуатації на бампері ще з США .В рідній фарбі.На хороші резині на всі сизони ( 70%)залишку.Пробіг по Україні 7000 кілометрів, не кручений ,ходова повністю зроблена.Замінений грм,масло в двигуні,коробці.Двигун масла не бере,не димить, коробка не б'ється.. Класні чохли з алькантари ,килимки ева ,штора в багажнику ,докатка. Клімат контроль, круїз контроль, датчик тиску в шинах, датчик світла,великий сенсорний екран. Блютуз,.Хто купить не пошкодує .Кому хочеться даром,перекупам,не турбувати. Продаж не термінова.Продаю тому що стоїть без діла. Всім миру.
Гарний стан авто. Мастила тільки замінялося. Коробка, двигун, підвіска, все працює на відмінно. Ракета 6 секунд до 100 на повному приводі. Бампер спорт лайн, М дзеркала, біксенон, лед туманки. Шедоу лайн
ДТП ЦІНА ЗНИЖЕНА! Пройдено повне ТО, заміна ланца та натяжних ГРМ оригінальні запчастини. + комплект зимової гуми. історія обслуговування
Автомобіль привезений з США цілим до Польші.Детальна інформація за телефоном.Встановлене ГБО. VIN: JN8AZ1MU4BW052961 Розхід газу по трасі,якшо тримати до 110км/год. - 11 літрів.
Авто від одно і єдиного власника, 8 років в одних руках, в США були невеликі пошкодження по багажнику, все інше до сих пір у заводському стані. Просторе авто D-класу, в гарній комплектації, з безключовим доступом, контролем сліпих зон, запуском кнопкою, на шкіряному салоні, із клімат контролем, при цьому дуже економне за рахунок механічної 6ст коробки передач. Повністю обезшумлене, антихром пакет, встановлено сигналізацію із функціями дистанційного запуску авто, та керування з додатку. Гарний зовнішній вид, салон на тверду 4 із 5, по техніці жодних нарікань, мастило не бере зовсім, рідний пробіг. Чудовий економний варіант для повсякденного комфортного керування. Додаткова інформація за телефоном, вайбер, вотсап, телеграм
Можна в кредит/лізинг! Культовий маслкар, в стилі 1960-1970 років, але в новому удосконаленому дизайні, з передовими технологіями, та системами безпеки. Зовнішній вигляд авто, привертає увагу, фари головного світла та решітка радіатора, нагадують про неперевершений стиль, а задні стопи взагалі не дадуть відірвати погляд. Авто дарує незабутні відчуття, завдяки приладовій панелі у виді колодців, які були в 1960р, та перемикачу АКПП в такому ж стилі. Емоції від керування такого авто, нічим не перевершити. Саме та віддушина, котра так необхідна у цей час, для безпечної емоціональної розрядки. Авто в наявності, чекає на тест-драйв, та нового власника. Доступний в кредит, лізинг, осаго, КАСКО, ліцензія 353 від 01.09.2018 Додаткова інформація за телефоном, вайбер, вотсап, телеграм
Автомобіль приганявся для себе. Один власник в Україні. 7-ми місний. Передній привід. На 100 000,здійснено заміну фільтрів та мастила в двигуні а також в АКП. Зроблено європейські повороти(жовті).
Продам власний автомобіль Volkswagen Jetta 2014 року. У володінні 1,5 роки. Комплектація SEL з преміальною акустикою Fender, яка дуже чудово звучить. Авто куплялось у знайомих з пробігом 242 тис. Авто у стані близько до ідеалу. Рідний пробіг 254 тис. Масло замінював 2 рази, на 8 тис км. Stage 1 , 180 к.с На пробігу 243 тис замінений грм, помпа ролики. Замінений теплообмінник, замінено мастило в коробці передач та багато іншого. Коробка автомат переключає плавно, без ривків та поштовхів. Ходова не гримить не стукає. Заправлявся тільки якісним пальним OKKO дизель пульс. Кавролін замінювався на чорний, для чистоти, та гарнішого вигляду. Кожна кнопка, люк, все працює. Демфер не гримить, не стукає. Роздіх по трасі 5 л, по місту 7 - 7,5 л. Мета продажу, хочеться більшого класу авто. З нюансів є незначні сколи на капоті, не хотів малювати , оскільки він в рідній фарбі, та незначні царапини по передньому бамперу. Готовий до перевірки на сто. Огляд Сихів. Реальному покупцю торг біля авто. ПЛОЩАДКАМ прошу не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?