Автомобіль нещодавно привезений в Україну. Повністью розмитнений та сертифікований, готовий до постановки на облік. Технічно в гарному стані, екологія на місці. У Німмечині замінено комплект ГРМ. Кузов без іржі та корозії. Гарна комплектація, датчики світла, дощу, клімат-контроль, круїз-контроль, поворотні туманки, потужна версія двигунаи(дві червоні букви TDI). Салон в збереженому стані. Торг доречний біля авто.
Пригнана із ШВЕЙЦАРІЇ. З мінімальним пробігом Україною. Зроблено сертифікат євро 5. Не бита не фарбована. Пробіг оригінальний. CITROEN C-CROSSER 2. 2 HDI дизель (156 к. с. ) повний привід 4WD ( підключаемий ) у гарній комплектації Клімат контроль, Бортовий комп' ютер, Гучний зв' язок, Круїз контроль. Адаптивний парктронік (спереду та ззаду). Круїз контроль, 12 AIRBAG, диски R 18 . МКПП 6-ступінчаста найнадійніша (працює ідеально), Датчик світла та дощу. МР3, Телефон, музика Premium Колір білий перламутр . Автомобіль у відмінному стані повністю обслужений і не вимагає вкладень, Два ключі . Сервісна книжка зі всіма відмітками, що підтверджують повну історію та пробіг. Начало єксплуатації і перша реєстрація 02. 03. 2011 р. Виготовлення 2010 рік.
Авто в нормальному робочому стані,як по кузову так і по ходовій.Використовується і поцей час,тому показники одометра можуть дещо змінюватись.Користуємось машиною 4 роки,за перший рік були замінені виявлені недоліки:генератор,радіатор,радіатор печки ітд.В минулому році замінено повністю на нові пороги. Масло міняється кожні 7-9к встаноалена нова 4х сезонна резина нокіан.На 279300 нова заміна грм.
М'яка підвіска, досить драйвова при низькій витраті палива, цікавий дизайн та комфортний гарний салон, гарна музика.
Авто з Норвегії, перший власник, 2 пари нових колес зимові та літні, заряджалась на довгих Зарядках, в гаражі .Обслуговувалась в офіційному сервісі м Київ
Фсі питання по телефону
Автомобіль в гарному стані.Не потребує ремонту,ТО проходила вчасно. У таксі не була • Зимня+літня гуми, комплект чохлів на сидіння. Пробіг рідний. Обмін та допомогу у продажі не пропонувати.
Авто вже зареєстроване на українських номерах Коробка автомат Максимальна комплектація Обслужена повністю, на ходу, все працює Є повний привід 4х4 Підігрів сидінь Проктроніки задні поставлені Дістанційне заведення з ключа
ВНИМАНИЕ!!! Читайте объявление!!! Цвет: Sao Paulo Yellow !!!Важно!!! 1. Машина в ЕС 2. Скидки за цвет/Америку и проч смешные аргументы - не будет. Хотите классную тачку - вам сюда, на перепродажу взять подешевле? - мимо 3. Пишите в вайбер, здесь не читаю 4. Проходили полное ТО, в тч с эндоскопом- все в идеале, задиров нет. 5. Замена цепи ГРИ через ~20 тыс. Машина – ОГОНЬ. Обращает внимание, радует глаз, сердце, ноги и прочее. Пацаны оценят цвет и звук, а дамы... ни одна не останется равнодушной. Не было и дня, чтобы кто-то не подошел и не сказал жене респект, крутая тачка, в том числе и опытные фанаты черных BMW. Прямоток и турбина пшикают и пукают красиво, не как буховый дед под варениками, а как немецкий буржуа после хамона и отборного рислинга, полированного качественными сигарами и готовым выйти на вечерний променад бульварами и проспектами под звуки радио Байрактар, звучащие с премиум, стиль, дерзость и надежность. Техническая информация: Комплектация классная, больше информации по ОН коду. M-Paket, Люк Панорама, Проекция, Камера заднего вида, Парктроники, Удобный доступ, Безключевой старт/стоп, Ранфлет резина Мишлен, Спорт коробка. Apple CarPlay – доставили карплей, что очень важно! Сделано: Сайлентболки, Любая мелочь типа форсунки-втулки-уплотнители в двигателе, Валвотроник (замена новый на оригинал), Распределительная замена на новый оригинал, Карплей, Новый Акум, Масло замена по регламенту 5-10тыс. Подушки новые поставили, Перешили крышу, Фара правая. По мелочи: Лампочки в салоне, Дверные ручки, Подсигарщик. Покраска: Полная перекраска со снятием старика, грунтовкой. Легкая тонировка фонарей и фар для контраста. Обслуживаюсь здесь у франшизы от дилера, все данные машиной они передают к дилеру. Автоцентр Европа. Машина не в Украине, Продажа не срочная. На звонки не отвечаю. Связь – телеграмм\вайбер, перекупам просьбы не беспокоить, скидок нет, обмен не интересует. Привезу серьезному покупателю в течение двух дней.
По машині питань немає , обслужена , охайна і доглянута .Машина від власника НЕ ПЕРЕКУП .Всі запитання по телефону
Авто як на свої годи в хорошому стані , їде дуже Бодро, всі роздатки , коробка , ходова , все справне , вкладень не потребує ! Реальному клієнту торг !
Авто купував в США для себе, з пошкодженням двох дверей правої сторони і з пробігом 160 тис. км. Після якісного ремонту машина виїхала в Польщу, де і знаходиться зараз. Продаю у зв?язку із тим, що планую залишитися в ЄС. Експлуатація авто мінімальна, бо працюю далекобійником. Гаражне зберігання. Додаткова інформація за телефоном.
Продам напівпричіп, рефрижератор Schmitz в хоршому стані, готовий до роботи, може працювати на двох режимах одночасно. Мости Schmitz, установка Vector 1850. Маса без навантаження 9375 кг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?