Відмінний стан! 100% рідний пробіг! Ходова, мотор, редуктор,вся електроніка, адаптивний круїз, всі помічники водія працюють на відмінно! Другий комплект гуми на литих дисках
Автомобіль пригнаний у 2023 році) Другий власник в Україні,автомобіль у подвійному покрасі,мотор,коробка працює без нарікань,детальніше по телефоні)можливий обмін на автомобіль на автоматі)
матиз у гарному стани коробка автомат
Чудове безпроблемне авто. Повністю обслужене. Також є комплект зимової резини. В Україні один власник
Продам ВАЗ 2108 в гарному стані,зашумлена,двигун 1,3 Коробка передач 5ступ.Нова зимова гума.Авто в одних руках, без вкладень.Переоформлення.
Продається чудове авто. Авто було пригнане з Німеччини два роки тому. За цей час було проведено такі роботи як: заміна гура, замінено багато чого з ходової частини. Максим
Причіп в гарному стані Рама та пачка АЛЮМІНІЙ. Підьйомна вісь, АБС, ЕБС, дискові гальма, інтракси, резина 90/60/90, підьйомник не тече, підлога ціла, пальці не розбиті, Тара 5800кг. Зачепив і поїхав. Можлива продаж комплектом з Рено Магнум DXI480 на автоматі, тара 13800кг. Ціна 23300 Можливий обмін на легкове авто.
Продам автомобіль в доброму стані, єсть 3 ключа Мотор працює добре коробка також єсть невеличкі косяки на фото видно а так все добре продається без саба
Продам Audi Q5 американка 2014р. у комплектації Premium Plus. Оригінальний пробіг 188 тис.км. Автомобіль мав незначне пошкодження, замінений тільки бампер, решта елементів кузова в рідній фарбі. Ціла безпека, не спрацювала. Поміняне масло і обслужена ходова. Процес вибору, покупки, доставки і ремонту авто, здійснював сам від початку і до кінця. Тому легко зможу надати фото в сша, фото на погрузці, розвантаження, фото до ремонту і карфакс на авто.
Подам бочку у відмінному стані вкладень не потребує. Загальний об'єм 39000. 4 секції верхня нижня загрузка. 1.13500. 2.7000. 3.7500. 4.11000. повний перелік документів .Возможно продаж з тягачом Мерседес AXOR 1840 .2010 р у відмінному стані вкладень не потребує автомат .Загальна вага авто з причіпом 12850 . В комплекті 55000 ,$
Продам дуже економне, повністю обслужене, власне авто, 500км. назад зроблене повне ТО, ГРМ замінено на 290тис. На данний час жодних капіталовкладень не потребує. Обслуговувалось завжди вчасно, тільки оригінальні запчастини. Салон чистий не прокуренний. Повний електропакет, передній/задній парктронік, двухзонний клімат, датчики сітла/дощу, електрозеркала з підігрівом, лед освітлення, фаркоп. Детальніше за телефоном. Автобізнесменам прохання не торбувати. Реальному покупцю торг.
13.03.2026 зроблене планове ТО. Куплена в січні 2020р. на Кий Авто, тільки там і обслуговувалась, всі записи в сервісній книжці. Не дорога в обслуговуванні, помірні ціни на розхідники і запчастини. Обігрів лобового шкла! (Суперова опція) Додатково встановлено: бронеплівка спереді і під ручками; решітка радіатора; LED світло і LED протитуманки; MUL-T-LOK; Starline двохсторонній з міткою і реле автозаведення; стильний двоколірний салон з еко-шкіри; тонування, передні бокові світліші; якісний відео-реєстратор xiaomi 70mai з wi-fi; магнітола з безпровідним CarPlay і Android Auto (оригінальна в наявності); 2 комплекти оригінальних килимків; 2 комплекти гуми (літо, зима); рейлінги на дах; 2 кронштейни для велосипедів на дах; гаражне зберігання. Розхід по місту 6-7 літрів, по трасі від 5 до 7, залежно від швидкості. Заправлялась на WOG і UPG.(чеки)
Авто в гарному стані, заміна масла , грм, стоїть на зимовій гумі.На обмін 6800
Автомобіль дійсно заслуговує на повагу, завжди в сім'ї найулюбленіший, всі рідини та запчастини змінюються згідно з регламентом. Гума в ідеальному стані. Ті хто знає що таке РХ350 2013 р.в., мене зрозуміють. Він Канадець, відповідно шумоізоляція та склопакети подвійні, датчики сліпих зон, по колу парктроніки та камера заднього виду, все рідне. Газ у автомобілі ніколи не стояв. Двигун, коробка в ідеальному стані. Перевірки на будь-якому СТО, геометрія кузова не порушена. Телефонувати з 12:00 до 20:00. Будь ласка цінуйте свій та мій час. Прохання авто майданчикам взагалі не турбувати. Торг мінімальний. Пробіг рідний, нічого не крутилося та не моталося, перевірки у будь-яких сервісах. Машина для своих лет в нормальном состоянии! Реальный пробег!
Новий автомобіль, без дтп, рідна фарба. Встановлено якісне ГБО,в сервісі "Час газу", на гарантії. Є також комплект нової зимової гуми, який ще не встановлювався. Прохання до автобізнесменів, помічників і майданчиків, не витрачайте мій та свій час.
Вітаю шановні! Автівка в гарному стані на свої роки. На новій зимній літній гумі та 17 дисках від Astra OPC. Є комплект нової зимньої гуми Kapsen. Хороший та надійний 1.9 дизель, заводиться гарно в любу пору. По двигуну було замінено: турбіна(реставрація 7000км/назад), генератор замінено, форсунки(після ремонту), заміна кілець, вкладишів та кілець. Встановлено: новий АКБ Exide, нові посилені пружини та пневмобалони на зад(возили часто багато всього), компресор кондиціонера, нові троси гальм та гальмівні колодки, диски та нові ступиці(бо були проблеми з ABS(а датчики у ступицях і тепер все працює) Відремонтовано: омивач фар, встановлено магнітолу Канвуд(оригінал), фронтальні динаміки Блаупункт та задні динаміки від Астра OPC. Необхідно замінити: Масла(у двигун та КПП, вони у нас є), фільтра та ролики з ременем ГРМ(необхідно буде придбати. Не купували бо автівка давно стоїть, ніхто на ній не їздить. Тай таке як ремінь, ролики грм та фільтра кожен купує на свій смак) Необхідно також замінити: деталі по ходовій(вони також є у нас), подушку двигуна котрій давно вже погано(але у нас є всі три штуки, тому краще замінити одразу всі!) Необхідна заміна шлангу від кондиціонера до радіатора, він перетерся і стався виток фреону(тому замінити, заправити і кондиціонер буде працювати) компресор був замінений, стружки у системі немає! На машині ще є присутня ЄГР(котра напевно вже забита і через це на холодну скачуть оберти)бажано демонтувати та встановити заглушку(вона у нас також є нова!) Необхідна поліровка фар. Ми планували ще їздити і придбали до неї те що встигли придбати. Але на жаль плани різко змінились, тому автівку продаємо. Салон в хорошому стані, стеля також(є момент тільки на водійському сидінні) Автівка оформлена на мене, я є власниця. Колись підфарбовувалась 2006 рік все ж таки. Є лиш нюанс на крилі та ляді, їх можна виправити. Кузов не варений, експертизу проходить. Без дтп! Автівка комфортна та економна. Не дорога в обслуговуванні. Розумний торг присутній.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?