На обмін 11500$
продам авто в гарному стані технічний справному гарний салон карозії НЕМАЄ!!! детальніше по телефону
Машину привіз із Німеччини 2 роки тому. Відмінний стан з огляду на вік. мотор, коробка та роздатка працюють бездоганно. По кузову іржі немає. Ходову зробив цього року.
В рідній фарбі. Технічно в доброму стані
Авто після кап ремонту, в чудовому стані
Авто обслужений повністю , працює без нарікань є невеликі подряпини бампера при паркуванні біля високих бардюр, рідний пробіг, вже 1.5 року знаходиться в Європі, заміна масла і фільтрів кожні 10 тис пробігу, за детальною інформацією та всіх питань зв'язок у Ватсапп!
потребує кузовних робіт
Продаю власний доглянутий автомобіль, пригнаний із США, деталі ДТП можна переглянути по VIN - коду, пошкодження не значні, ремонт виконано якісно, виключно з оригінальних запчастин, повна комплектація, керувала дружина, гаражне зберігання. Колір просто шикарний, фото не передає, без уваги не залишитесь. Встановлені новий акумулятор, нові колодки, захисна броньована плівка на кант дверцят, фар, імобілайзер, якісні авточохли, тому сидіння та салон в ідеальному стані, є комплект зимньої резини Nokian на окремих титанових дисках R18
Продам економне авто в робочому стані всі розхідники поміняні сцеплення нове
Привіз для себе, відновлював сам під себе, історія відновлення є на сайті. На кришкі багажника є ушкодження, готовий посупити ціною на відновлення, а бо відновити та передати Покупцеві.
Машина в ідеальному стані, пробіг по Україні 10 тис км, нова резина, камера заднього виду, 2 тис назад замінені передні і здані гальмівні диски і колодки, фільтра, масла!CarPlay працює, стан нового салону, жодного підкрасу, повністю обслужена і готова розривати дороги вашого міста ) перекупів прошу не турбувати!!!
Авто 2010 р,один власник, на впевненому ходу. Основні нюанси по кузову.Пічка працює лише на 4 швидкості,проблема з водійським скло підємником , хоча нещодавно замінювали. Також е проблема з петлями дверей. Задня права не відчиняється. Авто не фарбувалось і не варилось.
Мото в дуже хорошому стані,сів поїхав,нюанси по лівому дзеркалу і лівій гріпсі,було падіння в повороті на ліву сторону,по пластику нюансів немає,по мотору також,працює дуже добре і дуже добре їде,поміняні передня і задня звізда також нова сальникова 520-та цепь,із завода стояло 428шаг) задній диск поміняний також на другий,графіка нова переклеїна на дуже качественний клей,ще один нюанс немає документів після покупки на документи не клав.
Являюся другим власником автомобіля, авто було куплене 2011 році, майже не користувались автомобілем через те що виїхали за кордон, автомобіль весь цей час стояв у гаражі, у минулому автомобіль куплявся для себе задні крила були поварені, у зв?язку із виїздом за кордон невстигли помалювати елементи заднього крила ( на фото вказано), у машині присутні: кондиціонер, люк, магнітофон хорошої якості, всі стопи, повороти, вари працюють навідмінно, з електрикою все впорядку, заводиться зпів тику, причина продажу непотрібен автомобіль оскільки вертаюсь назад за кордон. Дзвоніть домовимся, для реальних покупців хороший торг. Номер:
Продам напів-причіп самоскид, 4 диски алюмінієвих, всі 6 дисків відпескоструєнні та пофарбовані, пригнаний з Європи, осі saf,тара 15.040 з Magnum на повних баках, 55 кубів.Причеп простоює тому продається,можливий обмін.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?