Гаражне зберігання, з 2004 року один власник, в рідній фарбі, новий АКБ, комплект 4шт зимової гуми з дисками, до авто віддам додаткові запчастини.
Продам своє авто, володію 4 роки. Багато чого зробив: -всі нові ричаги, тяги, накінечники та 4 амортизатори диски колодки мінялись в круг 20 000 назад -новий акумулятор, генератор -гбц робилась 2 роки назад, мінялись клапани гідрики та свічки розжарювання -грм замінено 20 тисяч назад -замінено всі патрубки охолодження, радіатор основний та пічки -два місяці назад замінено насос гур -замінив салон та карти на шкіру -резина зима 22 року, брав нову. Проїхав на ній 20 000 -нові фари, покриті керамікою та комплект ближніх Led ламп -музика Bose, новий магнітофон. Грає дуже добре Заводиться, їде. Все працює В комплекті Компрессор, радіатор кондиціонеру, всі трубки на кондиціонер На ходу кожен день, за останній місяць проїхав 2000км Торг присутній
автомобіль на ходу, в минулому році відкапітталений мотор, зроблена турбіна.. по кузову є подряпини, видно на фото продаєм, або обміняєм на бус, мінівен(поповнення в сімї, мало місця)
Продам власний автомобіль, в користуванні 5 років, в дтп не була, по кузову все ціле, обслуговувалась вчасно, решта питань в телефону, реальному покупцю торг біля капоту, перекупам просьба не турбувати!!!
INTEL ( MCU2). Авто у дуже гарному стані. Фарбувалось одне заднє крило , повний автопілот , оновлюється , пневмо , процесор INTEL ,не потребує вкладень, 2- ключи
Чудове, просторе сімейне авто для тих хто любить та цінує комфорт. Автомобіль в гарному технічному стані, тонування по колу. Не потребує жодних вкладень. Можливий обмін. Більше детально розповім по телефону.
Продам власний автомобіль, ви в нього закохаєтесь з першого погляду,по машини зроблено багато чого ,і є все для комфорту , витрата пального не багато ,в машині жодного фарбованого елемента, є сабуфер ,монітор штатний ,підігрів сидінь,підігрів дзеркал ,по кругу на машині сплітера ,ТО зроблено ,по мотору все зроблено що можно було ,зроблено нещодавно щеплення,стоїть нова зимова гума ,ще є люк ,працює без нарікань, за машиною слідкували та вкладали, попередні власники машини це одна сім?я .
Добрий день, авто в дуже гарному стані, все видно на фото. Пригнаний з Німеччини, один власник в Україні з 2021року. Вся більш детальна інформація за номером.....
пробіг не скручений, зроблене повне то, задній бампер потребує покраски. Детальна інформація по тел.
Mitsubishi pajero wagon 4 2008 рік, пробіг 140.000 км, європа 3.0 бензин Газ не встановлювався Документи в порядку Мотор коробка візуально цілі Стан як на фото Авто було більше 5 років під відкритим небом, через що такий стан салону
Mitsubishi Carisma 1.6 бензин, МКПП, 2000 рік Власне авто. Машина технічно справна, обслуговувалась вчасно, без прихованих проблем. Реальний пробіг - 356 тис. км. Технічний стан: * двигун 1.6 бензин, працює рівно, без сторонніх звуків; * механічна КПП - без зауважень; * ходова без стуків, передні стійки реставровані ~4 тис. км тому; * пічка та кондиціонер працюють; * електрика справна. Кузов і салон: * Без корозії; * скло без тріщин; * салон охайний, сидіння в чохлах; * Android магнітола з підтримкою бездротового CarPlay/Android Auto; Обслуговування:?Виконувалось ТО, зокрема: * заміна ГРМ; * роботи по ходовій; * обслуговування гальмівної системи; * заміна мастила двигуна та фільтрів (Motul, MANN); * обслуговування системи охолодження та інше. Авто використовувалось нечасто: місто, іноді траса. Будь-які перевірки вітаються.
Авто в чудовому стані. Не битий. Весь в рідній фарбі. Обслуговується строго по регламенту.
Я 2й власник в Україні ,машина в сімʼї 4,5 роки,використовувалась не часто,бо є ще одна.Пробіг рідний,машина обслужена,тоновані вікна,тонований дах,є підігрів сидінь ,камера заднього виду. Вкладень не потребує,будь які перевірки .З документами все в порядку.
Мазда в Дуже хорошо у технічному стані. Вкладень не потребує. Все працює,все на ходу.
всі деталі по вайберу
Пежо 3008 1.6бензин 2010р.в вересні пригнана один власник механіка панорама права передня дверка мальована . Решто інформації по телефону .
СОХ 100% Батарея 40кВт. Перепакована Колеса Р17. Встановлено вебасто фірми Ебершпрехер. Реставрація рульової рейки. Замінено задній підшипник. Страховка до 11.2026 року.
Продам свіже пригнане авто ,з мінімальним пошкодженням і лакофарбовим покриттям,все працює ,автомобіль має гарний стан ,резина майже нова демісезонна Michelin 215/50/R17, є обмін
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?