Машина обслужена вчасно. Кожного дня на ходу. Нарікань по експлуатації немає. Єдиний власник в Україні . За додатковою інформацією прошу телефонувати.
Доброго дня, продається мій автомобіль, авто в хорошому технічному стані, все мінялось і робилось вчасно, з моментів є хіба царапини на бампері і дефект на дверці водія, авто повністю на ходу сів поїхав, пробіг рідний, зодова зроблена повністю, 18 диски на резині dunlop sp sport 050 max диски cms, перед продажем зроблю ще хімчистку для нового власника, люк працює, нічого не тече, 2 власник в Україні Розхід 5,5-6 по трасі місто 7-8 , при агресивній їзді 6.6-7,5 траса і 8,5-9,5 місто Для звязку пишіть на авторіа номер вже не дійсний
Продам авто готове до перевірок на сто, на огляді знаходиться у місті Луцьк, дзвоніть і пишіть, реальному покупцю торг!!!, хороший доглянутий автомобіль, розхідники замінювалися вчасно, допомоги з продажем не потребую.
продам причіп в робочому стані з документами порядок
Повний привід. Обвіси Vertiga оригінал. Ковані диски. Випускна система. Кераміка. Ідеальний стан.
на ходу в оригіналі, все працює, рідний пробіг, власник тел
В продажі Audi a4 b8 S-Line restyling 2015 року випуску quattro Авто на ходу сів поїхав Замінені масла фільтра Нова зимова резина Ходова повністю перебрана Нова зимова резина Новий акумулятор Замінений термостат Замінена помпа Замінений шрус Замінена охолоджуюча рідина Є ще комлект титанів без резини за додаткову плату Задні повороти перероблені під Європу Цікавить авто телефонуйте
Продам авто у відмінному стані замінені всі масла ,ГРМ, помпа, ролики , ремені. Ніяких вкладень не потрібно, сів і поїхав. Перша реїстрація 25.07.2025р
Настали обставини через які мушу розлучитися зі своєю крихіткою. Служила мені вірою і правдою 4роки. Компактна, містка, прудка машинка. Ідеальний варіант для міста і як перше авто для дівчаток. Знайти паркомісце з її габаритами - не проблема. Світлий просторий салон. Якби обирала авто знову - обрала б тільки її.
Машина в гарному стані без пробігу по Украіне машинка приїхала з Сша всі питання за телефоном торг не значительный !
автомобіль в хорошому стані вчасного була заміна масла багато вкладень не потребує
Стан авто на фото, всі деталі по тел.
Всі деталями за телефоном
На свої роки в хорошому стані новий АКБ мотор після капіталки пройшов опкатку
Офіційне авто, я другий власник, ТО проходили тільки у Офіційного Дилера, два комплекти дисків, зимова гума
Продаю особисту машину Ford C - max 2007 рік рестайлінг. Машина дуже в гарному стані, обслуговувалась завжди завчасно. По запчастинам на це авто не економив. Салон охайний та чистий, по кузову є дрібні моменти але не критичні. Авто в повній бойовій готовності. По докам машини все добре. Вся інформація по машині що робилось і так далі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?