2015 р.в., 178 тис км, 2.0 дизель, 180 к.с., бітурбо, максимальна комплектація, вебасто, 8 ступінчастий автомат, салон шкіра, ролети на багажнику, два комплекти шин. Щойно замінено фільтра, мастило, задні тормозні колодки і циліндри, троси ручника і тд. Технічно машина у хорошому стані.
Автомобіль є технічно справним і знаходиться у хорошому стані. Автомобіль не фарбований, має своє оригінальне фарбування. Використовувався для сімейних потреб. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером
Продається власний автомобіль. Куплений в салоні. Їздила жінка. Комплектація Tendance. В гарному стані. Проводилося вчасне ТО. В ДТП не була. Коробка варіатор.
—Власник 3роки. Подарую за 14,але на 16тих колесах. 17ті колеса та комфорт салон за інші гроші. —Всю зиму і в дощ не використовую! —Трасова експлуатація,тому так збереглась. —Не фарбована взагалі,без жодної подряпини чи вмятини. —Не полірована,не хімчищена,запах нової машини збережено. --Пригнана з Німеччини від 1го власника. —Висока як Allroad. --Пробіг реальний і коли шукав зрозумів що менше майже небуває.Не вірте в казки! Перереєстровував з цілю отримати гарні номера. —Все що удосконалював зберіг ориганальні запчастини. До продажу не готувалась,а доглядалась та обслуговувалась як для себе. --Найкраще поєднання двигун/коробка в цьому кузові: мотор піддається чіповці до 192к.с без шкоди ресурсу,але потреби в цьому не бачу. КПП не варіатор чи робот які не служать, а 6ступка механіка з диференціалом Torsen--виїде на передньому приводі там де стане багато ждипів. --Розхід смішний для цієї ваги 5.2--6.6л при заправці до повного. Була б кватро з АКПП +3-4літра. --Машина першого покупця-- подивіться 5інших перед тим як їхати за цією. --Абсолюто чесний продаж--про Ауді можу розказати дуже багато. --Все скло оригінал 15го року. --Класний говорящий відеореєстратор з GPS, котролем смуги руху, попередженням "рух автомобіля попереду" , "авто попереду". --В ММІ прошито самі свіжі карти України. --Днище нової машини--проведено ревізію і мийку всіх закритих місць--нічого цікавого не знайшов. --ГРМ замінено в 210тисяч разом з помпою,термостатами,сальником колінвала та іншими супутніми розхідниками. --Масло Motul міняв на 7тисяч--бо я так звик. --Замінено подушки двигуна по регламенту. --По ходовій замінено майже всі сайлентблоки VAG. --Резина R17 2026р тільки літо,бо зимою не виїзджала. --Акумулятор гелевий AGM-VAG для системи старт/стоп. Рідко хто продає безпроблемну машину в такому стані,але пора Allroad. Ціну цій машині знаю.!!! —Без податків (перший продаж за рік). ---Дзвонити до 23:00
Продам Skoda Rapid 1.2 tsi в повністю ідеальному стані з реальним пробігом. В 2015 році авто куплене у офіційного дилера, експортувалось дуже бережно! Обслуговувалось виключно на офіційному сервісі. Не бита, не перефарбована, перша реєстрація. Дуже комфортне та економічне авто для сім?ї. Реальному покупцеві - розумний торг.
Автомобіль у хорошому ходовому стані. Крім задніх правих дверей (ремонт після викупу з аукціону в США) Немає зауважень ані по кузову, ані по технічному стану.
Авто в гарному стані , все працює , 2 власник.
SEAT altea freetrack 2.0 TFSI 211лс автомобіль групи VAG в автомобиле заменено масло фильтра. новый аккумулятор э чохли на сидіння коврики eva , Т2 тюнер для перегляду ТВ , встановлена сигналізація sheriff turbo з таймером, два комплекта ключів, сервісна книга, тонирована по колу комплект літньої резини, встановлено захист картера слава Україні Всім вдалих покупок
Продам власне авто, в хорошому стані, відновленням займався сам, все робилось якісно і надійно. Всі запчастини оригінал. Встановлений новий комплект ризини на свіжовідфарбовані диски. Зроблена хімчистка салону. Авто затоноване якісною американською плівкою. Стан сів-поїхав. В комплепкті віддаю зарядку. Готовий на любий тип перевірок. За усіма питаннями телефонуйте.
Машина без двигуна. Решта питань по телефону Реальному покупцю торг
Автомобіль а хорошому стані
Сама повна комплектація. Дуже малий пробіг. Машина виходного дня. Готовий до любих перевірок. Це машина моя мрія з дитинства, тому ставився до неї відповідно. Також в комплекті зимова гума на рідних дисках (диски черні ідеал стан). Гума літня брав в цієї весни - 30к грн. Зимова гума майже не використовував. В машині ніколи не палили. Мастило міняв кожні 5-6 тис км.
Продається авто на ходу , їздить кожен день . Зроблена ходова , поміняні стойки , задні барабани з підшипниками , поміняні троси ручніка , прочищені канали люка , люк працює не тече . Поміняне масло і фільтри . Машина на повному ходу , сів і їдеш. Нове лобове скло.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?