Авто в дуже хорошому стані, без підкрасів, все в рідній фарбі, пробіг рідний тіл
Гарний автомобиль,повнiстю обслужин,емнiсть батареї 76,запас ходу135км , автомобілем будете задоволені на 100% СРОЧНО ТОРҐ.
wolkswagen e-up авто з Норвегії пригнане 12.06.23р.рідний пробіг 120тис.вже поставлена на облік.два ключа,круїз,партроніки,кондиціонер.є нова зимова резина на дисках.салон збережений,панорамний дах є люк.два шнура зарядки 140км.все залежить від стилю їзди.деталі за номером телефону.торг біля авто.нова АКБ на гарантії.
2007р,240 т.км, 2,4 л атмосферник , швед, 170 коней, газ lpg 10л/100км , пневмопідвіс зад.осі ( подушки скания) , + диски ал. Розглянемо пропозиції обміну на рівноцінний бус. За потребою дзвонити на номер чи вайбер, як зручніше. Шановні "помічники" з продажу. Прохання нас не турбувати якщо не хочете бути посланими нечемно. Ви вже дістали!
Автомобіль в гарному стані, 2009-2010 р., у рідній фарбі без підкрасів, повністю справний. Кондиціонер працює добре, хороша резина, двигун 1.6 МРІ. Продаж у зв'язку із необхідністю більшого авто - можливий обмін на Фольцваген Т4 якщо він у гарному стані.
Норвегія 12 палок по техніці теж ідеал проїжає в середньому 150 км на машині повний заряд є все
1 власник офіційне авто бронювання плівкою, шумоізоляція,мультимедійна система,офіційне гбо та обслуговування,системи від викрадення, в ідеальному стані ,використання тільки в місті,в даному авто є можливість гарантії с продовженням тільки пройдено велике ТО ,чорна стеля алькантара , шкіра преміум класу все в ідеальному стані
Терміновий продаж чудового доглянутого авто, все працює чудово ! Салон світлий , механіка, бензин ! Ціну знижено!!!! 2300 !!!!
По всім питанням по телефону
Не бита не крашена.Своевременное обслуживание.Хороший чистый ухоженный авто.Европейской сборки.Стоит газовая установка.Мотор коробка подвеска в идеальном состоянии.
Сів поїхав ( обмін ) остальні питання по телефону
Performance 85 максимальна комплектація. Оновлюється. Реальний залишок батареї 70,5 кВт. Вкладено багато в це авто, робилася для себе: Пневмопідвіска не травить, відкалібрована. Зроблена повністю ходовка з поліуретановими. Включений безкоштовний суперчарджер, можна безкоштовно пересуватися по Європі на швидких фірмових зарядках Tesla. Стоїть Євромодем, працює мобільний інтернет в Україні та Європі. Встановлені Європейські ліхтарі, моргають жовтим, не буде проблем з поліцією та при перетині кордону. Поміняна пам?ять Тегри, не стане цеглиною посеред дороги, працює швидше та не глючить. Двигун після повного капремонту з заміною сальника, підшипників ротора та редуктора, (підшипники стоять кераміка на роторі та на первинному валу - набагато довше не загудить) енкодер сухий, при Вас перевіримо. (повне обслуговування з заміною мастила в редукторі) Замінили ксенонові лампи на покращені +200%, світло як удень. Євронавігація з Україною. Преміум аудіосистема. Люк даху працює, кондиціонер працює, 4 люверси радіаторів працюють, ручки всі працюють, склопідйомники теж - авто технічно в ідеалі. Безпека не стріляна, рідна, перед покупкою був незначний удар з-заду. Просто поміняли ляду. Авто їздило по ідеальній дорозі Біла Церква- Київ. Авто одномоторне, тому з 70 кВт можна далі заїхати ніж 80кВт на двохмоторному - більш ефективна витрата енергії, якщо їхати 90км/год без проблем проїхати більше 400 км влітку без кондиціонера. Це авто найкращий інструмент для подорожей та економії коштів - великий комфортний та економічний, як треба - 4,2с до сотні це аргумент!
Официальный из салона. Авто в хорошем состоянии. Все ключи и сервисная книжка.
без дтп красилась одна правая дверь первая регистрация 2013 за доп инфо звоните пожайлуста
машина в гарному стані телефонуйте на цей номерторг присутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?