Я власник. 2 роки тому був зроблений капремонт двигуна, є фото. По ходовій міняно майже все. Поварені задні стакани. Міняна задня балка. По кузову є рижики. Кожного року підфарбовувались власними силами. На фото видно. Багажник оброблений бітумом. Масло в двигуні і коробці мінялось вчасно. Нові чохли. Газ вписаний, але не встановлений. Повне переоформлення
Продам власне авто пригнане із США в ідеальному стані. Малий пробіг. Купляв для своєї дружини, продаж у зв?'язку з переїздом. Салон та зовнішній стан авто в ідеальному стані. Машина не була у користуванні. Для більш детальної інформації телефонуйте або пишіть. Фото співпадають з реальністю. Перегоню у будь какий регiон!
3.0 Дизель (легендарний М57) екологія на місті Автомат • Bi-led лінзи ( 500$) • Клімат контроль • Підігрів передніх сидінь • Повний електропакет • Електро дзеркала • Авто світло • Мультируль • Круїз контроль • Електропривід сидінь • Туманки • Тоноване в коло Гарний за технікою! По кузову без нюансів!
Fiat 500X 2015р в ефектному червоному кольорі. Мотор 2.4 бензин і вже встановлено італійське якісне ГБО. Коробка Автомат. Хороша комплектація:датчики мертвих зон,безключевий доступ,запуск двигуна з ключа,хороша якісна музика,великий дисплей,є блутуз,задня камера,парктроніки,круїз контроль,тоновані вікна,салон в ідеальному стані,та багато іншого.) Коробка та мотор працює добре,всі розхідники мінялись вчасно. Салон збережений та працює кожна кнопочка в авто. Авто повністю обслужене. Нічого не потрібно робити,сів та поїхав. Присутній розумний торг.
Кузов цілий, рівний, без іржі (варити, фарбувати не потрібно, все ок). Пройшла велике ТО +/- 1000$ (останне фото). Мотор працює відмінно, масло не їсть. Форсунки в допусках, не димить, заводиться легко, їде як має. Турбіна суха, дує як треба, була на діагностиці. По ходовій без стуків. Рейка суха. Витрата 8-9. З мінусів – пара дрібниць щодо косметики та салону. В цілому живий, комфортний, обслужений автомобіль. Машина в Одесі. Торг біля капота. Деталі по телефону або при зустрічі.
BMW X5 G05 40i MHEV sDrive Повністю цілий, економічний та динамічний автомобіль з прозорою історією обслуговування в США. Завдяки приводу sDrive забезпечується краща керованість та динаміка в порівнянні з версією xDrive. Комплектація включає шкіряний салон з підігрівами, бездротовий CarPlay, парктроніки, камера заднього огляду, датчики сліпих зон,круїз контроль з утриманням в полосі та екстреним гальмуванням, без ключовий доступ, дистанційний запуск, панорамний дах, чорна стеля, електропривод кришки багажника, відмикання багажника взмахом ноги та багато іншого. Можливий обмін на телескопічний навантажувач.
Продається автомобіль, шкода суперб, 2004 р.в. бензин 1,8, встановлено газ. Машина на ходу, 1 тисяча тому поміняно масло, зроблена ходова, штатна магнітола замінена. Авто в хорошому стані для своєї ціни та віку. Продаж тільки перереєстрація на нового власника. Продаж за готівку
Було зроблето велике ТО.Заміна щеплення. Відреставрований стартер,турбина ,рулева рейка.Ще була заміна Єгер та дросель.Гума 2 комплекти зима і літо .Машина на ходу кожного дня.Була заміна масел і фільтрів.Торг біля машини .
Резина нова є літо на титанах і зима на штампах нова . Стойки нові по ходовій нюансів немає мотор робиться без ніяких проблем масло поміняв два тижні тому. ПИСАТИ НА ВАЙБЕР!!!
Продам автомобіль в гарному технічному стані,масла фільтра поміняно.хто придбає залишиться задоволений.Перекупи будь ласка не тратьте свій час. Хто придбає повний бак палива в подарунок
Авто в гарному стані. Обслуговувалось вчасно, все працює без нарікань
Автомобіль в гарному стані не фарбований,економний стоїть хороший газ розхід(9-10 літрів газу на 100). Деталі по телефону.
Авто в ідеальному стані. Для справжніх поціновувачів BMW. 2016 рік. Бездротовий car play. M руль. На обмін 19500 ₴.
Автобус повністю обслужиний ! Зроблений мотор повністю вкладиші , поршня , гільзи усі можливі прокладки в 2024 в серпні. Нові турбіни , новий кулер , нові барабани , нові тормозні диски , супроти перебрані , коробка ( нові сенхрони та первісний вал ), сцеплення , маховик зроблений в один час з мотором , чеки усі є ! Нова гума що спереду що ззаду , старлінк , юзб зарядки , усі склопакети чисті , працює люба кнопка , туалет працює ! Варити красити не потрібно ! Генератори , стартер зроблені місяць тому ! Ева коврики на весь салон ! Сів поїхав
Я - єдиний власник. Купляв новим у салоні. Весь мотоцикл був затянут у плівку на початку. Гаражне зберігання. Встановлено багато допів, а саме: -безкамерні колеса -клітка Outback Motortek -кріплення бокових кофрів + плита під центральний кофр Outback Motortek -захист двигуна Outback Motortek -центральна підніжка Outback Motortek -м'яке сидіння Touratech -захист рук Barkbusters -підігрів рук Oxford -захист фари Yamaha -високе скло Givi Продаж БЕЗ доп світла. Oбґрунтований торг присутній.
Продам автобус без гнілі та ржаві,бо основні деталі з алюмінію та пластику Автобус після ремонту,сів та поїхав -2310 грн резина -9000 запчасти оплатил -3000 предоплата Шкиф -9180 запчасти -3190 запчасти - 3900 радиатор -4800 форсунки -2000 головка -5300 форсунки -8280 поршня и тд -1600 шатун -16456 работа и масло
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?