Дзвоніть відповім на всі питання.
Хороший, великий, вмісткий, сімейний автомобіль. Замінено масла, фільтра у двигуні. Новий акб. Коробка працює без зауважень. Більш детально за телефоном або при огляді. Не опускається скло водія. Телефонувати на wats up.
Продам або обміняю , авто в хорошому технічному стані, газ/бензин . Мотор робить ідеально, ходова перебрана, сів і поїхав . Деталі по телефону або при зустрічі .
Дуже хороша машина, не вимагає вкладень. Хороша комплектація та звук. Трасою у мене була витрата 5.5. Авто зараз у Німечіні.
Авто на свої роки досить непогано виглядає.зроблена ходова ,грм замінено Деталі за тел. Можливий обін на дизельне авто. Хорошому покупцю гарний торг. Продажам авто зв'язку тим що придбав інше авто.всім вдалих покупок.і гарного дня.
Продам BMW x3 e 83 2008 року ,авто в непоганому стані ,володію нею п'ятий рік,по кузову все добре,салон чорний тряпочний,по машині зроблена дорога прошивка мотору з видаленням садового фільтра,авто вартує уваги!!! Торг мінімальний.
Їздив один сезон, перший власник 5 ступка на кік стартеру, купляв в 2025 році новим
Шини 90% протекто, Диски ідеал нові, диски гальмівні і колодки замінені і майже нові. Shmitz 2012 рік. ТАРА 6927 кг. сіро-синій. Криша добре працює, є всі доски для повноцінної роботи, Диски ступиці професійно пофарбовані. Повністю рейсовий стан. підлога може частково зніматися для перевезення роликів.
Продається власний надійний і економний автомобіль, який не підведе у щоденних поїздках. Електропідйомники передніх вікон, підігрів передніх сидінь та дзеркал, кондиціонер - все працює. Також є зимні штампи. Доглянута технічно: Усі розхідники замінені вчасно; Двигун працює рівно, масло не їсть, авто їде добре, без сторонніх шумів; Ходова у гарному стані. По кузову є кілька нюансів: Дрібні зауваження по ЛФП, кілька "рижиків"; Задній бампер не фарбований; Тріщина на лобовому склі. В цілому машина технічно повністю справна і готова до експлуатації. Ідеальний варіант як для щоденного використання, так і для першого авто. Документи в порядку.
Допомоги в продажі авто не потребую! Прохання не турбувати
DAF XF480 2018року випуску.Тягач імпортований з Нідерланд , без пробігу по Україні!Оригінальний пробіг! Шосейний тягач під штору або рефрижератор. Обладнений автоматичною АКПП з Ретардером!Два паливних бака , фільтр грубої очистки палива, центральна змазка. Висока кабіна Super Space на подушках!Два спальних місця , холодильник , стоянковий кондеціонер, автономний обігрівач. Продаж в готівковій та безготівковій формах Кредит.Лізинг
DAF XF480 2019рік випуску. Імпортований з Франції. Розмитнений, зроблений сертифікат відповідності для постановки на облік. Автоматична КПП Traxon,блокування диференціала. 315/80R22.5 - 80% залишку Два спальних місця, холодильник, автономний обігрівач, кондеціонер,стоянковий кондеціонер. Можливий продаж з ПДВ.Лізинг.Кредит.
У продажі DAF XF460 Імпортований з Бельгії. Без пробігу по Україні. Шосейний тягач обладнений автоматичною КПП з ретардером Паливні баки об'ємом 845л+430л. Кабіна на подушках. Хороші АКБ. Резина 315/70/R22,5 руль - 50% 315/70R22,5 ведуча вісь - 60% Два спальних місця , холодильник, автономний обігрівач, штатний кондеціонер. Продаж в готівковій та безготівковій формах з ПДВ.Лізинг.Кредит
Є легке пошкодження передньої частини кузова, що не впливає на можливість експлуатації автомобіля. Машина на ходу. Є комплект нової зимової гуми.
Продам спринтер після ДТП. Стан на фото. До ДТП був обслужений до дрібниць. До двигуна питань не було, і зараз немає. Мотор цілий, їде своїм ходом. АКПП працює, перемикає як треба. Міст відмінний, піввісі 2 тис назад замінені. Лонжерони цілі. Додаткові питання по телефону. Тільки переоформлення
Автомобіль в дуже хорошому технічному стані,машина повністю обслужена,їздить на дорогій якісній моторній оливі,заміна на кожних 10 тис. (олива +фільтри).Повністю перебрана передня та задня підвіска, замінено 2 троси ручніка, замінено замок багажника,замінено передні та задні гальмівні колодки,радіатор пічки,свічки запалювання,є два ключі.Додатко віддам ще один комплект ковриків. Машина не була бита,на машині є несуттєві неприховані подряпини ,але з ними вона була куплена.Авто варте уваги,так як все робилось для себе,всі запчастини привозились з Польщі. Перекупів прошу не турбувати,хотілось би віддати авто в хороші руки.Можливий торг в межах розумного лише біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?