Продам ВАЗ 2110, 2009 рік Авто в хорошому стані, доглянуте та кожного дня на ходу. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. По ходовій все добре, нічого не стукає. Кузов виглядає охайно, автомобіль не потребує термінових вкладень. Газ/бензин Економна витрата пального Охайний салон Музика, хороше світло Тонована в коло Документи в порядку, переоформлення Машина робилася для себе, продається не через проблеми. Надійний варіант як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. Ціна договірна біля авто. Реальному покупцю — хороший торг. Дзвоніть або пишіть, відповім на всі запитання. Авто варте уваги!
1.6 MPI -замiна грм,з помою -пiдшипники ступиць-4шт( ступицi переднi) -сайлентлоки ричагiв,стойки стаб,втулки стаб,опори пер.амортиз. -шруса-4шт -рульва рейка -масло акпп +ф.м Деякi запчастини ще лежать новi- в планах було оновити.Авто робилось пiд себе.
Продаю власний надійний автомобіль. Я другий власник. З документами все добре. Автомобіль був куплений в 2015 році на аукціоні у кабінета міністрів України. Протягом всього часу автосалоні регулярно обслуговувався. Останні 2 роки машина стала автомобілем вихідного дня. Заміна масла виконувалась не по пробігу, а по календарю. За час мого використання жодного ДТП. Нюанси: 1. Автомобіль потребує косметичного ремонту. Є точки корозії та потертості. 2. Задня ліва пасажирська дверь відчувається із середини. Із зовні ні. Потрібно знімати карту та повертати трос на місце. 3. Автомобіль потребує обслуговування передньої ходової частини. Двигун. Проводився поточний ремонт - заміна прокладок голови блоку циліндрів. Можливий символічний торг.
Другий власник Разом з машиною відаю нову зимню резину
Авто в гарному стані. На повному ходу. Повністю в рідній фарбі. Кондиціонер заправлений та працює на відмінно. Двигун шепоче, масла не бере. 5 тис.км. тому було замінено щеплення, грм разом з помпою та антифризом , новий генератор, рейка була перебрана та встановленна посилена втулка, задні барабани троси ручника,саленблоки балки та амортизатори нові. Було встановлено випускний колектор без каталізатора та прошито на Євро 2, замінена вихлопна система, встановлено парктроніки, газ 4 було встановлено 10 тис.км. тому.
Власник, авто в гарному стані, всі ТО проходив на офіційному сервісі згідно регламенту. Бережна експлуатація. В авто не курив, салон доглянутий майже в новому стані, по кузову вмятин та подряпин не має. Нова літня гума, також віддам зимову в доброму стані.
Mercedes c300 В гарному стані, сів поїхав Можливий торг На обмін дорожче
Авто в чудовому стані, з дуже легким ударом та з завжди вчасним обслуговуванням. В майже максимальній комплектації: - повний М пакет з заводу, зовнішній та внутрішній ( навіть спортивна підвіска, яка додає ще більшої керованості ) - спортивні сидіння зі шкірою Дакота - заводський Shadow line - проекція на лобове - музика Harman - чорна стеля - передні та задні парктроники - камери 360 - дистронік - люк - відкриття багажника помахом ноги - безключовий доступ - бездротовий Carplay - підігрів передніх та задніх сидінь Також багато чого іншого, більше видно на фото В авто грошей не шкодував, по техніці питань ніяких немає, влітку минулого року було зроблено полірування кузова з нанесенням кераміки. Гума зимова Michelin Pilot Alpin, також є комплект літньої. Саме авто дуже динамічне, комфортне та гарно рулиться, за рахунок підвіски та гібрида ( не як звичайна трійка ) + економічніша від звичайної 330 ( змішаний 7л і 20-25км на електриці ) За всіма питаннями звертайтесь, на все відповім! Також можливий обмін з моєю доплатою на G30 гібрид
На продаж пропоную власне авто власником якого є з 2015 року. Викуплено після лізингу в компанії в якій я працював. Сервісне обслуговування згідно з розкладом на станції Рено Житомир. Авто не потребує вкладень. Сів і поїхав. На останьому сервісі замінили радіатор кондиціонера. Решта інформації по телефону. Велике прохання - перекупам не турбувати!
Авто в дуже гарному стані, сів і поїхав, 5 тисяч км тому, було зроблено капітальний ремонт двигуна, замінена турбіна ( до неї є гарантія на 2 роки) всі документи в наявності, ходова частина в гарному стані, можливо потребує косметичного втручання але великих зауважень немає, встановлені пайпи, до капіталки був stage 2, авто з Америки замінене ліве крило.
Продаю Peugeot Partner 2010, 1.9 дизель. Машина оригінальний пасажир, гаражне зберігання, все працює нарікань немає. + комплект зимової резини з дисками. Торг біля машини.
Авто в хорошому стані, економне та комфортне. Двигун працює добре, коробка без зауважень. Машина доглянута (так як перша) ТО проводилось 2000 км тому. Велике ТО (ремінь ГРМ, помпа..) було зроблено 15000 км тому. Розхід палива дуже приємний:місто — до 6 л,траса — стабільно 4.3 л, рекорд був 3.8 л. Є парктроніки перед зад, круїз, кондиціонер заправлений нещодавно, працює справно (замінений радіатор пічки та моторчик), по ходовій без сторонніх звуків. Встановлене LED світло . Є форкоп. + зимні шини
Офіційний, обслуговування на дилері. Без ДТП, без підкрасів. Inscription. 7 місць. Максимальна оптика. Електрорегулювання, памʼять та підігрів передніх сидінь. Підігрів керма та лобового скла. Парктроніки та камера заднього бачення.
Червоний, яскравий автомобіль ЧеРаррі Chery QQ червоного кольору. Придбаний був у лютому місяці 2025 року як другий автомобіль для дружини. На момент придбання на одометрі було 146750 км. Після придбання було виконано: - заміна підшипників маточини передньої (2 шт.), ШРУсів (2 шт.) та пильників шрусів; - заміна сальників колінвалу, розпредвалу, прокладка клапанної кришки; - заміна оливи двигуна, охолоджуючої рідини, гальмівної рідини, фільтрів. Далі за трішки більше року не інтенсивної експлуатації та пробігу в 5300 км взагалі ніяких нарікань не було, авто заводилось та доставлялу з точки початку маршруту до точки його завершення. В кінці квітня цього року розсипався пластиковий кожуш захисту ременя ГРМ і перед продажем було виконано наступне: - заміна ременя ГРМ, помпи, натяжного ролика та встановлення новиго кожуха ременя ГРМ; - заміна ременів генератора, ГУР та кондиціонера; - заміна моторної оливи, охолоджуючої рідини та фільтрів; - заміна підшипників маточини передньої у кількості 2 шт. (якість рідних підшипників бажає кращого, проходили з моменту заміни лише трішки більше року) та заміна пильників ШРУсів. Авто має комплект зимньої резини на дисках (26 тиждень 24-го року), також комплект літньої резини на дисках (два купувалися того року, 01 тиждень 25-го року, та два решта - 21-го року). Також присутня повноцінне запасне колесо. Розмір колес - 155/70R13 - літні та 165/70 R13 зимні. На авто коштів не шкодував, вартість виконання крайнього ТО стоновить 22 тис. грн. Всі необхідні скани замовлень та чеки надам при необхідності.
Продам ВАЗ 2115 в хорошому стані з малим пробігом, по машині нічого робити не потрібно, торг присутній, дзвоніть.
ПРОДАЮ ВЛАСНЕ АВТО , ПЕРШИЙ ВЛАСНИК Авто придбане в Україні в офіційного дилера м.Луцьк Авто в чудовому стані як технічно так і візуально . Не потребує жодних вкладень Обслуговували тільки на дилері ! Готові показати авто по відео зв?язку ( Viber, Telegram, WhatsApp) За більш детальною інформацію звертайтеся за телефоном.
Продаю своє авто машина у достойному стані багато чого було зроблене після перекупів машина вкладень не потребує до машини ще іде зимова резина з дисками про машину більше розкажу при зустрічі перекупив прохання не турбувати машина без торгу і хочеться віддати у хороші руки
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?