Авто в ідеальному стані вложень не потребує Все працює багата комплектація. Деталі по телефону
ПРОДАМ Kia Cerato Coupe 2011 р.в. Технічно та візуально авто без зауважень. Двигун працює рівно. По КПП без нарікань. Кузов без гнилі, але сколи і царини є. Замінена оптика, встановлено лед лінзи. Тонована в коло. Продаж не терміновий, торг присутній при зустрічі. Власник. Переоформлення.
Продам Терміново! Хюндай Ассент 1.4 бензин Бежевий деталі по телефону
Не бита не фарбована, в гарному стані, більш детально за номером. Торг біля капоту.
Honda e:NS1 e-dynamic, календарний рік виготовлення -2025. Нове авто, без пробігу по Україні. Продаж з особистих причин, по авто нюансів немає! Авто на гарантії з серв. книжкою. Телефонуйте, пишіть - як буде зручно.
Машина в гарному стані ! Клімат працює, новий акамулятор , свіжа страховка , два комплекти резини. Всі вопроси по тел .
Авто в ідеальному стані. Пригнав з пробігом 30 тис. км. Проїхав 54 тис. км. Заміна мастила тільки - " Total quartz 0w-20"
Добрий день!Продам сімейне авто.Гарний салон.Встановлений газ,газ вписаний.По ходовій частині питань немає,все вчасно замінюється.В авто все працює.Торг присутній.Прохання площадки, перекупи,не турбувати.Детальнішу інформацію за телефоном ********** Максим
Продам BMW X5 гібрид 2 л, 2018 року. Авто у відмінному стані, готувалося для себе, не потребує жодних вкладень. Цільове авто для міста, і універсальне через гібридність. Авто дуже економне і варте вашої уваги. Звертатися за номером телефону.
Продаю свій власний автомобіль у хорошому стані. Авто було пригнане з-за кордону та експлуатувалося дбайливо. Авто повністю обслуговано, всі витратні матеріали замінювалися вчасно. Замінено масло, фільтри, ремінь ГРМ. Підтікає рульова рейка не критично, 1 л масла доливаю протягом року. Притертий задній бампер і молдинг (потрібно заполірувати). Можлива будь-яка перевірка на вашому СТО. Салон чистий, не задимлений, доглянутий. Також є ще 4 літні шини в комплекті. Авто не готував для продажу, все в такому стані, як є. Продаю у зв'язку з потребою у позашляховику. Можна телефонувати або писати також і в месенджери.
Авто в гарному стані. Працює повінстю все. Додатково зроблена шумоізоляція та тонування авто. Всі питання виключно за телефоном.
Перший власник в Україні, в ідеальному стані, зовні і всередині. В дтп не була. Є дрібні царапинки, сліди користування - але без пошкоджень і підкрасів, без проржавінь. Повністю обслужена - масла і коробка , і мотор, фільтра, ремінь, колодки - 1000 км тому. Використовувалася нечасто.
Мотор після повного капітального ремонту двигуна зараз проходить обкатку. (На гарантії мотор) Ходова в повному порядку нічого не стукає їде плавно і тихенько. Коробка працює дуже гарно і без ривків, автомобіль має чудовий легендарний 2 літровий опозитний мотор від Subaru ( хто знає, що це за автомобіль і для чого він зроблений мене зрозуміє) Стоїть крутий вихлоп, стоїть дорога Custom підвіска, стоять круті дорогі титани і гарна резина (літо). Автомобіль дарує емоції та привертає багато уваги перехожих та водіїв навколо вас :) Хто бажає придбати цей легендарний автомобіль, запрошую на перегляд та тест драйв. Перевірка на будь-якому СТО, якщо домовляємось по ціні то СТО ЗА МІЙ РАХУНОК.
Гарний автомобіль,надійний двигун з витратою пального 5 л,два комплекти резини.
Продам Кадді 1.9 дизель 77 кіловат 2006р.Другий власник на Україні.Комплект ГРМ замінено .Демфер замінено 235 000 є документ про заміну.Є нюанси по кузову пороги нові.
Продається джетта 2 покоління 1989 року 1.3 бензин, інжектор. Встановлено гбо 2 покоління пропан/ бутан( цей що на автозаправках) , газ вписаний. Автомобіль на ходу, зимова хороша резина, витрати пального вказані по газу. Коробка передач 5 ти ступенева.
Продаю Daewoo Nubira 1.6, стан авто хороший, працює як на газу так і на бензині відмінно (газ 2 покоління) замінені задні колодки, помпа, рульова рейка, опорні підшипники, редуктор газовий, рульові наконечники. в ходу м'яка, нічого не стукає, не гримить. по кузову все доволі добре (момент на останньому фото, ліва передня арка) Надішлю додаткові фото, відео в Telegram, Viber. краще писати в повідомлення
В продажі Європа пасат Б8 на звичайному 2.0тді 150лс Екологія вся на місці(можна їхати за кордон) На 296тис.км було повне ТО ГРМ помпа ремінь масло насосу антирфіз колодки По мотору і турбіні все сухенько (білого пару з мотору теж немає коли виймаєте щуп) Сів і поїхав в любу точку Росхід по трасі 4-6 по місту 5-7 Заправка тільки UPG та Укрнафта
Комфорт: Бортовий комп'ютер, Підсилювач керма, Підігрів дзеркал, Підігрів сидінь, Шкіряний салон, Мультируль, Камера заднього виду, Кондиціонер, Клiмат контроль, Круїз контроль, Електропакет, Електросклопiдйомники, Ел. регулювання сидінь, Тонування скла,два ключі.Можливий обмін на седан
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?