Авто дуже доглянене пробіг рідний 63000 км Просто стан ідеал замінено всі рідині в авто Мастило тільки liqui moly 10w40 optimal кожні 5 тисяч км Не фарбована автівка авто їздило тілько в суху погоду гаражне зберігання Нічого робити не треба сів поїхав Дороге тонування LUMAR по колу Авто достойне уваги таких залишилось дуже мало
Продам авто Нісан Х-трейлер 2.2 дизель.Повний привод,КПП шести ступна,фаркоп,тонована.На повному ходу.Деталі за телефоном.
Два комплекти резини ,замінений грм
Продам свій автомобіль (Власник дружина)повністю технічно справному стані. є один косметичний підкрас. готовий до любих перевірок. кому цікаво телефонуйте, продаж не терміновий. Торг мінімальний АРГУМЕНТОВАНИЙ біля авто. ВЕЛИКЕ Прохання АВТО БІЗНЕСМЕНІВ не турбувати з пропозиціями куплю за ДАРОМ. Поважайте мій та свій час ! Всім миру і добра!
продаю гарне авто на повному приводі, прохідність дуже доб ра, кожного дня на ходу, у доброму стані, на 300 тисячах було змінено цеп ГРМ , нова пічка салону, усі розхідники , та зроблено обидві голови, кому цікаво звертайтесь.
Авто було ввезено з-за кордону. Замінено: мастило в КПП, мастило в двигуні, всі фільтра, колодки вкруг плюс задні диски, гальмівна рідина, охолоджуюча рідина, комплект ГРМ з помпою. Робив для себе. Ціна без торгу!
Продам авто!Авто без торгу!Заводиться і їде без проблем!Спереду стоїть зимова шипована гума!Стоіть газ вписаний! Стоїть без діла!Поставив гарне світло і новий акамулятор!Зробив ходову,замінив антифриз,пічка гріє дуже! Із мінусів:треба гляну до лівої дверки передньої і задньої не замикається з пульта!І треба замінити кулісу,але це не срочно вона в мене також єсть!Передачі всі вмикаються без проблем не вибивають!І обслужити газ,тому що давно не обслуговував!І обірвалась ручка відкривання капота але трос єсть все відкриває!Машина не нова тому такі деталі єсть!З документами порядок,переоформлюється!Запаска єсть! ЦІНА БЕЗ ТОРГУ!!!!!!Хіба що на каву!!
продаю мій автомобіль за котрий навіть не стидно володію ним 2.5 роки машина дарить тільки хороші емоції двигун просто шепче гаражне зберігання була замінена передня ходова частина ГРМ масло гидрокомпенсатори та ракера на новій резині и новий акумулятор
Продам власне авто Тойота Avensis 2009 рік,,вкладень не потребує,вся обслужена,2.0 дизель ,230000 пробіг,всі питання по телефону
Власне авто в бадьорому стані. Відповім на всі питання.
Автомобіль після повного т.о. У відмінному стані. Повна комплектація, окрім шкіряного салону.
Продам своє авто.Володію 3 рік.Була заміна ходової:4 стійки,пружини,опорні,та ричагів.Тормозна система:барабани чугун,колодки,циліндри,трубкі тормозні,колдун.Грм +ролики,помпа,сальники распредвалів.Заміна Гур речовини,шлангі та ремінь.Переущільнювал ресивер.Гбо 4,новий редуктор та шланги.Моторедуктор пічки.Машина кожен день в ходу.Мотор шепоче,оливу не бере,працює тихо.Кпп не виє.Гума 23 та 24 року.Те що неприємно почав лізти лак на даху.Гбо не вписане.Хозяін по документам.
Продаю Nissan Qashqai 2017 року, рестайлінгова модель. Автомобіль був куплений новим у салоні в січні 2018 року. Я другий власник. Машина доглянута, акуратна, використовувалась дбайливо та вчасно обслуговувалась. Є невеликий дефект на двері, який видно на фото, на технічний стан не впливає. Авто економне в розході: 5.5 л по місту та 4.5 л по трасі. Їде м’яко, працює справно, вкладень не потребує.
машина у відмінному технічному та візуальному стані, два комплекти коліс з гумою, підігріви всіх сидінь, всі масла фільтра змінювалися згідно регламенту (у двигуні олива змінювалась раз на 5-6 тис кілометрів). бездоріжжя не бачила, тільки місто/траса. всі додаткові питання по телефону. помічники у продажу НЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Продається мазда CX 7 2008року випуску в нормальному стані, на новій зимовій резині.Авто обслуговане,Масла,фільтри поміняні.Ходова частина перебрана.
Продам свій особистий автомобіль, купував в автосалоні у офіційного дилера новим, я перший і єдиний власник автомобіля, все в пломбах від заводу-виробника і в заводському фарбуванні, в броне плівці від BMW, 2 ключі, нічого робити не потрібно, від слова зовсім, рідний пробіг у автомобіля 98 тис. км, автомобіль обслуговується виключно за регламентом у Руслана, м. Одеса, вулиця Толбухина, готовий до будь-яких оглядів у офіційного дилера або сертифікованому автосервісі. Авто площадка, авто бізнесменам велике прохання не турбувати, обмін тільки на гроші, телефонувати тільки реальному покупцю!!!
Автомобіль в ідеальному стані, вкладено більше 1000€ за останніх два місяці, замінено масло, фільтра, багато запчастин по ходовій. Їде без нарікань. Круїз контроль, кондиціонер, датчик дощу все працює. По нюансам не працює ручник, треба замінити тросик, та є моменти по лакофарбовим роботам, на фото видно. Газ 4-го покоління, балон на 35 Л, розхід 9–10 літрів! Тонування по колу преміум плівкою окрім лобового, так як є скол від камінця. Без торгу, ціна максимально низька для цього автомобіля! Дзвоніть, пишіть в будь який час!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?