Автомобіль сів і поїхав. Рідний пробіг стоїть 2 дінова магнітола, реальный росхід 9/10 літрів по місту можна поставить гбо, по трасі 7 літрів на круїзі. Автомобіль лімітованої версії зі спорт режимом ..більш детально по телефону .. по комфорту їзди не гірше чим кемрюха ... Дуже комфортна . з коробкою проблем нема мінялось масло і фільтра в цьому році в коробці . автобізнесманам прохання не турбувати ...обмін не цікавий, більш детально по телефону ... на данний момент машина більше стоїть чим їздить ...так як машина 3 тя в сім'ї .. переоформлення на нового власника .
Продаю власне авто 10. 2018р. Один власник. Гаражне зберігання. Машина в ідеальному стані. Без дтп, без підкрасів. Комфортне сімейне авто. Бережне ставлення. Сів і поїхав. Присутні усі документи на авто, два ключа.
Капот не рідний. Усі питання по телефону.
Авто в не поганому стані газ вписаний потребує кузовних робіт Якщо є петання дзвоніть
Продам ідеальний автомобільяк для асфальтної дороги так і для гірської ,я власник, попереднім був мій брат, причина продажу виїзд за КОРДОН передній привід.По кузову питань нема ні гнилі ні рижиків.Технічний стан теж в ідеалі коробка мотор підвіска ідеально пробіг 210тис по Франції добрих дорогах. Всі функції працюють.НЕ ШПАКЛЬОВАНА І НЕ МАЛЬОВАНА! САЛОН ЯК НОВИЙ!ніде не протертий і не прокурений.На обмін дорожче.Більше інформації в дірект!Всім Гарного настрою.робочий номер
Продам MAZDA 3 ... исторію на авто(Carfax) також маюю. Стан хороший., автомобілем користуюсь особисто, цікавить обмін на електричне авто... скидуйте свої пропозиції на вайбер ,вотсап. за готівку 14 тис.
Авто пригнане з Німеччини, надійне та доглянуте. Замінені усі розхідники та зроблено повне ТО: заміна масла, фільтрів, ременя ГРО, роліків, помпи, антифризу. Зроблена хороша страховка із додатковим лімітом відповідальності. Авто із найкращим та потужним мотором 1.6 із газовою установкою (газ вписаний в техпаспорт). Автомобіль повністю в рідній фарбі. Оцинкований кузов!!! Помяте крило (так приганявся) і не поржавіло, що є доказом, що не буде гнити, як моделі попередніх років випуску. Нове крило в колір також є. Автомобіль в максимальній комплектації із кондиціонером. детально за тел. Можливий Й обмін на Логан в седані, Логан новіший, шкоду фабію, кіа сід. На обмін ціна дорожча Всім Миру!
Продам заряженный мопед с водяным охлаждением. Сделан тюнинг для того, чтобы в городе прекрасно себя чувствовать среди потока машин. Обслужен. Водяное охлаждение. Конфигурация мопеда: ЦПГ - Malossi Sport 70cc (чугун) Коленвал - Stage 6 полнощёкий Вариатор - Malossi MHR Карбюратор - Delorto Резина - Pirelli Масло заливается качественное и одного производителя - Elf 2T scooter. Зарегистрирован. На документах. Переоформление. Действующая страховка на год. Дополнительные фото, видео могу сделать. По Украине отправлю после полной оплаты.
Продам пасат б7 Авто в хорошому стані було розмитнене в грудні 2021 року Авто на 17 дисках Салон алькантара сенсорний комп'ютер Мотор працює гарно без нарікань Коробка автомат dsq мокра переключає гарно без лишніх задумів Пробіг рідний 100% готовий до перевірок Всі деталі мінялись вчасно , вся екологія на місці в хорошому стані Перший власник в Україні Авто збережене варте уваги Перекупам не турбувати!
Срочно...Машина в хорошому стані всі розхідники поміняні машина сімейна за два роки наїздила 20000.економна заводський газ метан плюс два комплекти коліс помпа ланцюг поміняні в коробці також міняв масло всі деталі по тел...
Авто в доброму робочому стані!Восени були зроблено (місцеві) зварювальні роботи,зачистка та покраска в Raptor!Замінена роздатка,поставлений новий задній редуктор,нове зчеплення,корзина,вижимний,амортизатори,ступічні підшипники передні,патрубки охолодження та дуже багато мелочевки! Пластик салону новий,карти дверей,ковролін шумка днища.Жорсткий чорний потолок,полафони освітлення все нове.Сидіння від Audi cope.Диски R15 та нова зимня гума.(також е металеві оригінальні з резиною) Оптика передня діодна нова,повторювачі повотів також.Встановлений новий форкоп. Були зроблені роботи по відновленню передніх лонжеронів,та встасновлення усилювачів лонжеронів 3мм.Авто на газу який вписаний в техпаспорт.Замінені всі мастила,а також антифриз.
Продам Reno megan 2,полностью обслужен,резина летняя и зимняя, легкосплавные,перекупам не беспокоить,приезжайте смотрите,торг уместен
ваз 21093,інжектор,новий грм,радіатор,стартер,пічка, повністю нова система склоочисників(моторчик,трапеція,дворніки),передні сідушки від ауді а8 -електричне регулювання + підігрів,фаркоп,оброблені арки антикором і дно,,,2 комплекти резини на титанах-літо і зима ,літо наїхало до 7 тис а зима небільше 2,5 тис.,титани на літні резині нові,варилася і малювалась,торг невеличкий біля капота
фаркоп, кондиціонер, шкіряний салон
Дзвонити на вайбер , WhatsApp **********
1,6 бензин, пригнаний з Голандії, 7 місць. Все замінено, поміняно. Нові зимні колеса Nokian бонусом. Без торгу! Ціна мінімальна.
Продам своє авто , все працює вкладати нічого не треба. Дам ще 4 літніх колеса.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?