Продам Ланос у нормальному стані за машиною дивився • Повна комплектація, гур, кондиціонер, 4 склопідйомники, дві подушки, електро дзеркало • поставив нові форсунки, новий комплект грм ремінь, два ролика, помпа, нові свічки, броні проводи • Поміняв радіатор пічки стоїть новий так що взимку можна сміливо їздити • Витрата по місту 9л за 6 • Потолок чорний сам робив і стійки в чорний теж салон доглянутий, шумлений в круг • Вроде все а так приїжджайте дивіться • Машина оформлена на мене з документами все чітко • Вайбер.********** • Телеграм.**********
авто в нормальному стані, тільки замінили прокладку гбц, ремені , сальники , по електриці все працює , пічка гріє , колеса крутяться . дзвоніть
Авто в доброму стані. Вкладень не потребує.
Продаю ТЕРМІНОВО . Їсть масло ,нове щеплення ,є газ але не працює. Авто не погане для міста та для першої машини. Торг . Цікавить тільки продаж.
Другий власник Газ 4 покоління, доп.комплект колеса на зимовій гумі, страховка до 06.07.26 В машині замінені пороги, є сліди на кузові, які потребують уваги маляра, не фарбована, в дтп не була, гидропідсилювач керма, ел.стеклопідйомники, кондиціонер. Зроблене ТО, Чиста охайна, доглянута машина, яка не потребує вкладень, робили все для себе. Додаткові запитання по телефону**********
Авто на ходу, є нюанси (роки беруть своє), двигун зроблений, зараз авто тягне як треба, масла не бере, по кузову на 8 з 10 (свого часу робилась ), присутній невеликий торг, реальному покупцеві. Продаж тільки з переоформленням. На телефонні дзвінки відповідаю, але не завжди є можливість, краще пишіть.
сигналізація, музика ,переоформлення, замінені пороги.
Деталі по телефону
Автомобіль в нормальному стані встановлене ГБО вписане в тех паспорт, мотор перебрали, масло не бере. Прям серйозних нюансів немає! Всі питання по телефону!
2013 рік, Богдан, газ 4 покоління, бензин, 16 клапан в хорошому стані, пробіг 150000, передні скло підйомники, 2 диновий магнітофон, сидіння Шкода Октавія з підігрівом, тонування в коло, ксенон
Продається ровер 600 si (той самий акорд 5) машина на ходу, щодня їздить змінювалася прокладка гбц, все зроблено добре, після заміни проїхала +- 2500км стан на фото, машина не підводила, але є куди прикласти руку, машина у мене з 2021 року на питання з приводу кузова тощо відповім по телефону гарний варіант як для бюджетної машини на автоматі
Авто в стані як на фото, їде дуже бодро, як на ладу. Нюансів по ходовці та коробці немає двигун працює справно. Якщо ж якісь питання звертайтеся з радістю відповім.
Машина повністю справна на ходу. Не гнила повністю жива.Ходова повністю замінена все нове. Колодки тормозні замінені. Стоїть нова рульова рейка є гарантія на неї . Стоїть карбюратор з вісімки. Машина надійна сів і поїхав. Можливий торг . **********
У власності 11 років. Авто повністю відкапіталене готове до експлуатації нічого робити не потрібно Гбо 2 покоління в комплекті за бажання можу встановити гбо 4. Стоїть міст з автоблокіровкою LS По ходовій передні ричаги нові Стойки нові пружини нові Зад всі сайлентблоки піврами нові амортизатори нові Зашумлено все що можна зашумити Балон гбо зовнішній в багажнику все по стандарту Є проведено силовий кабель плюс в багажник робив під інвертор 220 можна використати для музики
готовий обміняти на трактор
Авто на ходу, кап.рем двигуна, нова головка ГРМ, заміна комплекту ГРМ, помпа, ремінь, ролик, натягувач, охл.рідина. Є нюанси по кузову(пороги).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?