авто по техніці гарне гбо 4 ксенон по кузову е недоліки
Авто в гарному технічному стані, сів та поїхав. На кузові є кілька "рижиків".
Автомобіль потребує часткового ремонту. На ходу. Газ /бензин.
Продається авто, ходова та мотор в доброму стані, є не значні питання по кузову. Також є газ, але не вписаний.
Авто в гарному стані, працює як годинник
Автомобіль на ходу, заводиться та їде без питань, тормоза, щеплення двигун та ходова частина в доброму стані , встановлено гбо, електросклопідіймачі передніх вікон, магнітола, по авто все працює, але є нюанси по кузову, за іншими запитаннями телефонуйте, якщо не беру слухавку пишіть на вайбер
Автомобіль в гарному стані замінені всі росхідники вкладень не потребує. Нова літня резина, новий акамулятор замінено мастило в двигуні і фільтра. Автомобіль ввесь в рідній фарбі без підкрасів і шпаклівки.
Мотор коробка електрика в доброму стані встановлені нові передні амортизатори шарові опори рульові тяги радіатор пічки тросик ручника тормозні колодки,Карбюратор Не гнила
Передачі не працюють після удару, двигун працює як годинник, передане леве колесо ушло назад.
Продам авто, корейская сборка, на полном ходу, двигатель сделан. Звонить **********
Продам нубиру машина в хорошем состоянии мотор коробка без проблем кузов живой по документам всё в порядке любое переоформление интересно обмен на обмен 3500
Машина бралась навчитись їздити , зробилась капіталка мотору , замінено щеплення , ходова в порядку , зроблено рульову рейку. Газ є , але відключений 4-го покоління. Сів і поїхав. Детальніше дзвоніть питайте
Авто в гарному стані . Сів поїхав. Не потребує вкладень. Легко переоформляється. Тел для дзвінків : +**********85
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?