Продається мега компактний, економічний та зручний автомобіль. Пригнаний з Швейцарії. Комплектація даного авто продавалась тільки в європі, для України то рідкість. Коплектація не бомж, кліматконтроль, мультируль, противотуманки 4 склопідіймачі, ренулювання руля, 2 подушки безпеки, заводська акустична система. Комплект літньої резини. Автомобіль повністю у рідній фарбі.Тихенький салон. Мотор та коробка працюють без нарікань. Мотор меганадійний опельовський 1.4. Розхід траса 5, місто 6. Готовність пройти будь-яке сто в любий момент. Символічний торг біля капоту. Розглядаю обмін на т4.
Продаю власне авто в гарному стані більш детальна інформація по телефону
Жигуль в достойному стані. Повністю в робочому стані. Мотор масла не підбирає, перебрана ходова, кузов без ржавчин. Новий акумулятор. Додаю нове крило під заміну, а так нічого робити не потрібно абсолютно.
Всі деталі за телефоном +**********
90% оригінал
Продаю реномастер 3700 долася
Авто в гарному стані , за додаткові питання дзвоніть
Хороше авто їде бодро,ходова повністю перебрана
Продам зелену Волгу 3110 на газу в відмінному стані. Автомобіль надійний та економічний, ідеально підходить для повсякденних поїздок. Рік зробити: 2003.. Автомобіль всередині та зовні в хорошому стані, регулярно проходив обслуговування. Газове обладнання встановлено професіоналами і знаходиться у справному стані, а також зазначено у паспорті. Колір кузова надає автомобілю стильного та естетичного вигляду. Ціна: 2300$ можливий торг. Для додаткової інформації та перегляду пишіть та дзвоніть (Viber, WhatsApp) +**********7
Із 2012 року в одних руках Від 180 до 205 тис пробігу були зроблені різні роботи біля машини на суму 47 тис грн Ходову всю нову ставили Глушник новий Дискі катані рівні Колодки нові,задні барабани нові Новий радіатор ,хороша зимня резина їхала тієї зими тис 4-6 Концентрат залитий чистий,новий бачок ,помпа,термостат,ремні,ролікі,акамулятор ще на гарантії !!!!!! Фільтра масла потрібно буде міняти через 5 тис Мінялось мастило 8-10 тис не більше ! З мотором питань немає ,мотор не робився ,на диво масло не бере????(бере грам 300-400 , це не значно) У коробці масло чистеньке всі передачі працюють Новий бензонасос,стояв перед цим ще рідний Патрубки всі мінялись Купляли з пробігом 140 тис до 180 тис також робилась машина,але це не враховую у 47 тис грн Нові завісі 60€ з роботою ,двері важкі була потреба замінив,закриваються дуже класно Світло дальне ближнє працює ,нові лампочки Одним словом освітлення все працює ,окрім салону Пічка працює також робилась Якщо ще щось пригадаю по телефоні розповім Дзвонити у будь який час 9:00-22:00 Продається власниця за кордоном , в гаражі стоїть без потреби На зимній резині З мінусів замінити стойку багажника,не тримається ,вона є треба замінити І є питання зовні по кузову Лобове скло тріщина ,не значна Не працює один стікло підйомник,думаю моторчик З низу всьо ціле,варити не потрібно !!! Ходова без жодних зауважень Машинка шепче???????? Газу не бачила !
Доброго дня. Продам свого Мерседеса в 211 кузові з об?ємом двигуна 3.2 бензин з ГБО (повністю сервісована) Mercedes Benz E320 Classic з додатковими опціями не притаманними цій комплектації, автомобіль з пневмопідвіскою але на даний момент встановлена нова звичайна підвіска (працюючий повний комплект пневми віддаю з автомобілем) в автомобілі чотирьох зонний клімат контроль, з очищенням повітря, пам?ять керма, дзеркал та сидіння водія, ксенонові адаптивні фари, шкіряний салон в гарному стані, підігрів передніх сидінь. Володію ним 5 років, автомобіль був пригнаний з Чехії в 2017 році з пробігом 190тис.км. Придбав у другого власника на чеській реєстрації і розмитнював. На свої роки авто в дуже хорошому стані. Мотор та коробка в хорошому стані, заміна масла та розхідників проводилася завжди вчасно. Реально покупцеві торг біля авто.
Автомобіль у відмінному стані, регулярно обслуговувався на сервісному центрі, так само було покращено батарею, що підвищило запас ходу. ЛКП у хорошому стані, є дрібні подряпини та сліди експлуатації. Прохання дзвонити та писати в месенджери (телеграм, ватсап)
Всі деталі по телефону або в повідомлення
Мазда CX 7 у гарному стані я власник 2 роки .Авто обслужене нові стойкі нова оптика бі лед Аузум гарна зимова гума 2 комплекта ковриків.Питання по тел торг біля авто.3 ключі.Терміново.
Отшит адблу
AWD ( повний привід ) ГБО ( GREENGAS 5 пок. Газ/ бенз. 10/1, 1300 € ) Активна підвіска - комфорт, стандарт, спорт Активний круїз контроль з попередженням зіткнення та аварійною зупинкою Утримання смуги руху з контролем сліпих зон Камера заднього виду та асистент паркування Передня камера - розпізнає знаки Датчики шин, втоми водія, дощу, світла Оптика з автоматичним дальнім світлом і т.д. Всі сидіння з підігрівом, передні з електричним регулюванням та пам'яттю Кермо з підігрівом та електрорегулюванням Комфортна посадка Преміальна акустика REVEL, мультимедіа з сенсорним дисплеєм, навігація, APPLE та ANDROID CAR PLAY, русифікований Дистанційний старт з ключа , безключовий доступ, електробагажник, Зустрічає та проводжає підсвічуванням усієї оптики, ручок дверей, та порогів з фірмовим логотипом Заводський фаркоп Був придбаний у стані нового, з пробігом 1т.км. УВАГА , з Америки прибула майже ЦІЛА, зовсім незначні пошкодження , повністю на ходу, з цілою безпекою, вся техніка в оригіналі. Все це можна побачити за vin кодом В Україні один власник. Нова резина DANLOP SPORT, новий аккумулятор AGM. Нові лампи LED 65W..
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?