Авто у гарному стані!
Відмінний стан. Робити нічого не потрібно.Розхідники замінено. Акумулятор новий. Помилок немає. Якісно відновлена. Кузов не різаний на стапелі не була. Приємний розхід пального. Гарна комплектація -старт стоп система(з можливістю відключення), запуск з кнопки, сліпі зони, утримання в полосі, адаптивний круїз контроль, система попередження водія, утримання в полосі, sync 3,apple carplay,android auto, люк, та багато іншого. Власник, продаж з переоформленням.
Телефонувати за номером
Автомобілі із США. Повний привід. Комплектація Performance - це потужніші двигуни і гальма, 21 диски, заводське тонування, "Shadow line" - авто без хрому. Відновлювалося виключно з оригінальних запчастин. Під час ремонту було замінено лише навесні елементи. Фарбувались лише крила, капот і бампер, а решта деталей в оригінальній фарбі. Встановлено європейський модем із українською SIM-картою, авто отримує оновлення від Tesla, завантажене європейською навігацією. На всі запитання дам відповідь телефоном.
Tesla model Y dual motor Long Range 82kw.авто у відмінному стані,багато чого зроблено для покращення їзди,нові більш мякі передні амортизатори,швидка зарядка 250kw,виїздні ручки з підсвіткою лед,розетка в авто,весь автомобіль обклеїний дорогою бронеплівкою,тепловий насос...
Мазда 3 у кузові BM у дуже гарному стані. Рестайлінг,12 місяць 2016 року - по америці 2017, з економічним бензиновим двигуном 2.0 (skyactive) і 6-ступеневим автоматом(не робот) (розхід у місті 8 літрів) : Салон у дуже гарному стані Мультикермо Камера заднього ходу Лінзована лед оптика Круіз контроль Блютуз мультимедія і багато іншого В ходу дуже приємний і комфортний автомобіль, абсолютно не потребує вкладень.
Куплена офіційно в Одесі,перший власник,обслуговувалась в офіційному ділері,непокрашана не бита,детальна інформація по номеру телефону33082963--
пригнаний із США 2 роки тому! в одних руках! обслужена! Все працює! Рік випуску 2011(на облік поставлений 2010роком)
Продаю власне авто. Було замінені фари на лед лінзи, поміняні всі масла на оригінальні, всі прокладки, фільтра. Тонована по кругу. Вся електроніка справно працює, встановлений доводчик склопідіймачів . Був вставлений захист двигуна . Є можливості провірити на СТО . Комфорт: Эл. стеклоподъемники, Алькантара, Кондиционер, Климат контроль, Электропакет, Тонирование стёкол, Бортовой компьютер, Усилитель руля, Круиз контроль, Камера заднего вида, Мультируль, Датчик света Безопасность: Дневные ходовые огни, ABS, Подушка безопасности (Airbag), Центральный замок, Иммобилайзер, ESP, LED фары
Продам особистий автомобіль Перший власник в Україні Набирати на номерстановлено передні оригінальні європейські LED фари Встановлено задні оригінальні європейські фари Із США приїхала з мінімальними пошкодженнями (замінив капот на оригінальний в колір) Готовий до перевірок на сто Пишіть на телеграм обл телефонуйте на телеграм
авто в гарному стані, решта інформації по телефону, торг біля машини
Продаю свой лайнер,в который вложено очень много сил и денег. Mercedes W210 (легенда), на ярком ,экономичном моторе 3.2 cdi турбо - дизель (om613), на автомате 5 ст. ( работает хорошо,не пинает) Едет шо Сатана,200 сил,вырезаны каты,залита другая прошивка. Масло не ест. Кикдаун работает. Оригинальный пробег, 362к, (340 покупал), бьётся вин по карвертикал. Владею с декабря 22-го,переоформил недавно, ездил в основном по трассе По комплектации : 8 подушек,все на месте,круиз ( не работает,не разбирался), люк ( не работает,нужно менять салазки), климат двухзонный, заводской ксенон, бортовой компьютер, мультируль, гидроусилитель руля, лифт руля,электрорегулировка сидений, хорошая музыка,магнитола с блютуз,полный электропакет, подогревы зеркал. Салон тряпка,но одеты хорошие кожаные чехлы. По кузову: Освежался лак в 21 году,некачественно,немного полез. Машина не бита,но основные болячки устранены, сделаны,днище не дырявое,стаканы,пороги, все целое,есть рыжики по аркам, ( машине 23 года), ничего критичного,на езду не влияет. По ходовке все сделано, мячик прям,едет мягко,ямы кушает плавно( мерс все таки) , заменил очень много чего) Машина обслужена полностью, все масла,фильтра, ничего не гудит. ( нюанс: начали рипеть колодки,не критично) Расход радует,в сравнении с мощностью : 10-11 город , 9-10 трасса . ( смотря как ездить,по трассе и 8 можно,если тошнить). Главный минус - бампера, передний под замену,задний нужно освежить. При продаже будет хорошая летняя резина . По всем вопросам звоните,пишите в телеграм, ватсап. От машины не избавляясь,по обслуживанию реально вложил уже почти его стоимость,и , к сожалению,из-за работы,нужен другой автомобиль, обмен интересен больше на деньги,здравый торг у капота возможен) Цена 5000$, за эти деньги,в 1000 раз лучше,интереснее и комфортнее чем астра или шкода ( мое мнение),а Ваше по этому поводу не слишком интересно. Чуть выше средней цена,ибо автомобиль в состоянии - сел,поехал и ещё долго особо туда не лазишь, а ездишь и кайфуешь)
Авто в доброму стані, всі питання по телефону. Торг
Авто офіційне. Заміна фільтрів, мастила та розхідників проводилась відповідно до регламенту. Розхід містом - 8-9, по трасі 6,5-7,5. Сигналізація з додатком на смартфоні, дистанційний запуск двигуна.
Продам надійне авто. Все працює в ідеальному стані. Місяць тому перебрана вся ходова частина, заміна всіх резинок та задніх пружин. Двигун та коробка працюють відмінно. По кузову все в рідній красці, мінявся лише бампер, білий перламутр. Всі вікна рідні. Салон також у відмінному стані, в машині не курили, 7 місць. Авто площадки прохання не турбувати, допомоги в продажі не потрібно.
Звоніть на Whats App
Авто купувалося в Баварії офіційно.Повна комплектація,сервісна книжка,правдивий пробіг,літня гума та зимня
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?