Авто пригнане з Канади. якісно відремонтовано і готове до експлуатації
Продам авто в гарному стані. Є додаткові питання? Дзвоніть)))
Велика , зручна і супер динамічна машина, з дуже хорошою комплектацією Круїз контроль ,проекція на стікло,підігрів руля , підігрів сидіння ,панорама,партроніки,люк ,задня камера,камера 360,двух зоний клімат,триманя в смузі,переведена з анг мови,пам?ять сидіть,пневмопідвіска на задній базі ,сліпі зони ,електро сидіння та електро підголовник Та інші приємні функції Мотор надійний та у доброму стані , ходова в відмінному стані , люба провірка на сто.
Авто просто вогонь Куплене для себе швидке комфортне просто пушка а вто не курили жодного разу
Продам сімейний автомобіль у хорошому стані. Усі питання по телефону.
Живенький GTS за хорошу ціну, газ ніколи не стояв, авто для тих хто розуміє що купує, авто має дуже низький пробіг, не скручений, хоч їздити на правильній тачці, подзвонив, приїхав, дав готівочку, і поїхав катати малих «на веранду» Ти купуєш не транспортний засіб для пересування по місту, ти купуєш емоції, та річ яка робитиме тебе щасливим кожного разу як їхатимеш їм. Авто на лівому березі, на Радужному
Продам автомобіль в хорошому стані їздить жінка комплектація гарна за детальною інформацією звертайтесь в особисті дуже економний
Авто у повному технічному стані, нічого робити не потрібно, 2 комплекти резини! Авто офіційне, всі власники були родичами! На авто грошей не жаліли, все обслуговували вчасно за потреби міняли на якісні запчастини! Продаж у зв?язку з виїздом за кордон!
Продаю поло 14 року. Машина на ходу. Пробіг рідний, не скручений. Все решта по телефону.
Пропоную вашій увазі BMW 3 серії з мотором н47б20б, на 2л автомат ZF . В машині вчасно мінулись всі фасла й фільтра(кожні 8тищ км). На машині встановлено тонування 5%, а також ргб підсвітка ВСЬОГО САЛОНУ!!! По машині є підкраси в області 2 дверей(криша,капот,ляда,2 двері і крила - не крашені) мотор робить тихенько, а коробка перемикає плавно. Всі стекла рідні!!! Машина без ДТП. Гарний доглянутий бежевий салон з двохзоним клісат контролем, а також з печкою ззаду. Машина збиралась в Німеччині. НА гарній зимовій гумі і крутими титановими дисками. Пишіть на телеграм за номером або дзвоніть за цим же номером!!!
2010 рік,2.4 газ/бензин,автомат.Америка.7-ми місцева.підключається повний привід,андроїд магнітола з камерою заднього виду,CarPlay.Замінено задні аморики,кульові,стійки стабілізатора з втулками,масло в коробці та двигуні 1500 км назад,вся система охолодження разом з радіатором, гальмівні колодки по колу. Старт-стоп, без ключовий доступ,2-х зонний клімат контроль.авто вкладень не потребує сів поїхав.двигун масло не бере жодної краплі.Зв?язок через Viber,Telegram,WhatsApp після 17.00.торг.телефон для зв?язку
Продам своє авто, пробіг рідний, машина в хорошому технічному стані нічого робити не потрібно, 2 ключі. На 104 тис.км зроблено повне ТО. Масло мінялось кожні 7-7.5тис.км. Хороша комплектація - датчик світла, круїз контроль, 2-зонний клімат контроль, підігрів сидінь, CarPlay і багато іншого. Є незначні нюанси по кузову - готовий уступити. Всі питання по телефону. Торг лише біля капоту.
Пропоную чудовий автомобіль з оригінальним пробігом та весь в рідній красці. На автомобілі 3 тис. км. тому повністю відкаріталений двигун (близько 4тис.$), ходова та коробка в чудовому стані. Дав комплекти гуми. 1.5 тис. км. як поставив газ, але поки його не використовував, так як двигун ще на обкатці. Кожна кнопка працює, панорамний дах дарує неймовірні відчуття влітку. Має три ряди сидінь, в купі 7 місць, що не одноразово ставало у пригоді подорожуючи великою родиною. Можна ще багато розповідати про плюшки та переваги але краще раз побачити і відчути це на собі. Загалом класний позашляховик з приємною витратою палива, готовий до будь-яких випробувань. Вкладень ніяких не потребує. Обмін цікавить тільки на бус від 2010р. Всім вдалого дня і приємних покупок.
Авто не була в ДТП, в рідній фарбі з оригінальним пробігом. Особисто пригнаний з Німеччини у 2017 р., наявні фото усіх документів по ввезенню авто в Україну. Один власник в Україні.
Можливий обмін на нерухомість
Продається власне авто, купувалось в Україні. Володію понад 5 роки, дуже задоволений, ніколи не підводило. Найзручніше авто в місті (ззовні невеликі габарити, високий кліренс дозволяє заїжджати на будь-які бордюри), всередині має просторий салон. Реальний розхід палива - 8-10 л у місті. Оригінальні деталі доступні, не викликає труднощів утримувати авто в гарному стані. Газу на авто не було. У місті приємна динаміка, на трасі при обгоні також не підведе. По техніці має коробку автомат (гідротрансформатор), та звичайний атмосферний двигун. В комплекті до авто є металевий захист двигуна, зимова гума Нокіан, шипована, запаска.
Авто куплена і пригнана з Німеччини і знаходилась в Європі весь цей час. Авто обслужено і ніяких вкладень не потребує. комплектація Exellence. Webasto. Додатковий комплект коліс.
Bentley Continental GT 2008 – це розкішне купе класу гран-туризмо, що поєднує в собі потужність, елегантність і високі технології. Автомобіль повністю обслужений, ніяких вкладень не потребує.
Гібрид працює чітко, батарея у чудовій формі. Дуже економний та комфортний седан бізнес-класу. М’який хід, тиха робота, відмінна динаміка. Салон чистий, доглянутий, не прокурений. Ідеальне авто для міста та дальніх поїздок. Перевірка на будь-якому СТО.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?