Машинка на Українській реєстрації.
Комфортний, просторий позашляховик з чудовою місткістю та базовою комплектацією. Стан як новий, завжди вчасно обслуговувався. Авто купувалось в Америці, професійно відремонтовані пошкодження. Уся безпека ціла, автомат, бензин 3.5, автозапуск, клімат контроль, люк, прекрасна шумоізоляція. Наявні незначні пошкодження, на усунення яких ціну буде знижено. Усі додаткові деталі розповім по телефону.
Продам Део Матіз, коробка автомат, ходова, коробка та двигун у ідеальному стані, 2 комплекта гуми на дисках.
Автомобіль приганявся для себе. Всі то проходив вчасно, вторичних підкрасів немає. Автомобіль в ідеальному стані, готовий до будь яких перевірок. Батарея має 12 поділок не було замін, запас ходу 160км. Торг реальному покупцю
Кашкай 2007 року випуску з рідним пробігом, офіційний, автомат, газ вписаний, в доброму стані, всі кнопочки працюють, технічно і зовні в гарному стані, гарна нова гума, коробка працює без зауважень, клапана відрегульовані, масло в коробці замінено, парктроніки, навігація, камера, блютуз. Лед лампи. Два ключі. нічого робити не треба.
По вінкоду можна глянути стан в момент покупки. Фарбувалось - частково задня дверка та передній бампер, переднє крило та водійські двері замінялись в колір без фарбування. Проведено заміна ланцюга ГРМ, шатунних вкладишів, сальник вакуумного насоса, сальник колінвала, прокладки вакуумної кришки, моторне масло та інше. Перекупи зі своїми пропозиціями можуть іти у відомому напрямку. На обмін 15т. Обмін в принципі не цікавить.
Продається мерседес 2013 року,2.2 дизель,коробка 7Gтронік,чорний дах салону,один власник на Україні,куплена в Німеччині 2018 році з пробігом 123000т.зараз пробіг 194000т.ціна 16900 Дол.
Пропоную свіжо пригнаний з Франціі Пежо3008 +гібрид,вже на укр.рєстраціі.Двигун 2 літра 163.к/с плюс гібрид робить автомобіль економним,особливо в міському циклі5.5л.повний привід,спортрежим.Економічний,стильний та динамічний кросовер.Обслужений.Кузов цілий не битий.Чистий доглянутий салон,вісі функціі авто працюють бездоганно.Дуже багата комплектація.Всі деталі по телефону.
Пропоную вашій увазі седан Opel Insignia автомат 2,0 CDTI 2013 р. Авто пригнане з Німеччини. Оригінальний пробіг 212 тис.км. Один власник в Україні. Завжди вчасне та якісне обслуговування. Повністю в рідній фарбі. В гарній комплектації. Ходова супер, без зайвих звуків. Гарний, збережений салон. Авто технічно так і візуально у відмінному стані. Реальному покупцеві розумний торг.
BMW 3 GT 2014 року 2.0 дизель twin turbo 8 ступка Без дтп і дефектів в ідеальному стані Пригнана була з Німеччини (Bockel ) задній привід Led фари все мінялось вчасно є вся історія все працює без помилок ! про витрату пального видно на фото комплектація Modern режими їзди eco pro , comfort , sport , sport +
Автомобіль в гарному стані жалітись нема на що звоніть питайте.торг біля авто
Свіже,економне,гарне авто!
Чудовий сімейний автомобіль!!! Ніяких вкладень не потребує.
Без торгу!!! Продаю авто, любий вид переоформлення Машина в повному справному технічному стані, мотор працює як годинник, сток(без різних прошивок типу стейджів) Їздив на перевірку коробки та турбіни, все в порядку, без нюансів. На 100тис, замінили грм та вкладиші, проточними стаканчики та заміна усіх рідин. Усі нюанси по кузову є на фото БЕЗ ТОРГУ!!!!
Авто у доброму стані. Повний привід. LED лампи. Перший власник. Обслуговується на офіційному СТО Mazda! Встановленно металевий захист двигуна, сигналізація з віддаленим керуванням (автозапуск). Сенсорні датчики відкривання дверей. Комплект зимової гуми . Телефонуйте!
Продам свою красуню BMW X6 2012 року. Машина купувалась у офіційного дилера. Авто у відмінному стані. ТО проводилося за регламентом. Торг біля копота авто. Обмін із моєю доплатою прохання не пропонувати !!! З усіх питань звертаєтесь за телефоном. Прошу людям, які хочуть збити ціну по телефону, прохання не турбувати, а також майданчики та людей зацікавлених у перепродажі. Дякую!
Хорошее состояние
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?