Власний автомобіль,гарний стан,обслужений повністю,оригінальний пробіг,без дтп,не фарбований,нова зимова та літня гума,практична комплектація - 4х зонний клімат,підігрів всіх сидінь та керма,комфортний вхід,встановлено карплей,оптика біксенон в плівці
Авто у відмінному стані, 1тис після проходження ТО. Безпека ціла ! Комплектація люк, круїз контроль, підігрів сидінь, 3-зонний клімат контроль, CarPlay. Торг біля капота. Прошла большое ТО Безопасность вся целая!
Сигма в нормальному стані, салон зберігся добре (велюр) По кузову поліз лак, електрикою все працює, кондиціонер заправлений Возможно пробило прокладку ГБЦ Переоформление или доверенность Возможен так же обмен
Офіційний автомобіль GLE coupe 350е (плагін гібрид-бензиновий) 333 к./с., на електриці проїзжає 100 км у місті, змішаний розхід 4-5 л на 100 км Авто знаходиться в Іспанії. Сервіс на MB. - колір зелений ізумруд - салон бежевий - інтеграція смартфона Apple CarPlay Android Auto - броне плівка - Сигналізація Benich - Вентиляція сидінь - асистент мертвих зон - активна гальмівна система - підігрів керма - моніторинг тиску шин - airmatic пакет - адаптивна асистент дальнього світла Plus - система освітлення MULTIBEAM LED - звучання Burmester - підігрів передніх та задніх сидінь - комфортна підсвідка салону - довідник дверей - декоративні елементи салону та керма - AMG пакет - камери 360 - пакет дзеркал - пакет Elegant - сидіння з шкіри Додаткова інформація за телефоном!
Авто в максимально можливій комплектації Luxury. Гарантія на 160тис.км або до 2028 року. Останнє ТО пройдено на 114тис.км. Без торгу. Терміново.
авто на вадароде .авто находица в праге.
Авто потребує кузовного ремонту. Царапіни на кузові,розбита ліва задня фара,задній спойлер,тріщина на передньому бампері та крилі.Машина куплялась для першого водіння-з такими дефектами,розраховувала що відремонтую але війна внесла свої корективи.По їзді ,по салону машиною довольна,також по обслуговуванню машина надійна,коробка автомат без ривків.по обслуговуванню заміна мастила і якісь ремонти обслуговувалась на сто,всі чеки збережені. Авто потребує чоловічих рук щоб привести до ладу,якщо зрівнювати при покупці з іншими авто Мазда цього року,це було знайдене єдине авто де не гниле дніще і гарний автомат,єдине дефекти в кузові. Якщо є питання пишіть у вайбер,або привзжайте і дивіться,домовимось
Авто в чудовому стані вкладень не потребує !були пошкодження професійно відреставрована!
Вітаю! Продаю своє авто, яким володію понад 2 роки. До автомобіля ставився дуже бережно: авто не “розривалося”, боком не їздило. Масло замінювалося кожні 5 тисяч кілометрів, заправка була лише 95 Puls. Пройдено повне ТО. Також замінено парктроніки та датчики тиску шин. Авто було з мінімальним фронтальним ударом, фарбувався лише капот. Із нюансів — капот бажано перефарбувати. Фактично я є другим власником: перший власник пригнав авто та майже одразу продав. Також була заміна номерних знаків, тому в базах може відображатися 4 власники. Це останній рестайлінг BMW F30. Кому не давав проїхатися — усі були приємно здивовані тим, наскільки авто “збите” та доглянуте. Прошу не плутати з «розірваними» F30 із пробігами по 200 тисяч і сумнівною історією. Це справді живий і доглянутий екземпляр, який любили та вчасно обслуговували. Можливий також обмін на Audi Q5 або Mercedes-Benz GLC з моєю доплатою. Прохання до перекупів і любителів пропонувати 11–12 тис. — не витрачайте ні свій, ні мій час. Я добре знаю ціну свого авто, ознайомлений з ринком і чудово розумію, що продаю. За безцінь не віддам. Усім гарних торгів!
У комплекті зимова та літня гума. Подушки безпеки рідні.
1 власник! ! ! Рідний пробіг! ! ! Шикарний чорний салон. (чорний на чорному). Чорна стеля. Повний привід xDrive. Панорамний дах. Люк. Sport режим. Автомобіль у чудовому стані, повністю обслужений (замінені фільтра, масла, колодки по кругу) та не вимагає жодних капіталовкладень! ! ! Комплектація: шкіряний салон з електрорегулюваннями передніх сидінь, пам'ять сидіння водія, підігріви передніх сидінь, шкіряне кермо з електрорегулюваннями, кнопковий запуск двигуна, безключовий доступ, датчик світла і дощу, круїз-контроль, 2-х зонний клімат-контроль, передні та задні парктроніки, R-камера, адаптована NAVI, електропривід багажника, електронне гальмо стоянки з функцією AUTOHOLD, мультимедійна система (Bluetooth, AUX, CD, керування на кермі), дзеркало заднього виду з автозатемненням, система електронної стабілізації, система допомоги при спуску з гори, автоскладання дзеркал заднього виду, лінзована оптика. Ідеальний варіант для повсякденної експлуатації! ! ! Автомобіль, котрий буде дарувати емоції від кожної подорожі! ! ! Для справжніх цінителів бренду BMW! ! ! За готівку в суму входять диски R 20 (на фото) + R19 (на зимовій гумі) + оригінальні гумові коврики.
Авто в гарному стані, доглянуте. Без ДТП. Робот працює без нарікань. Дизельний двигун чистий, турбіна суха, не димить, масло не бере, ТО робилось 2 тис. назад. Салон охайний та чистий. Повністю обслужена ходова частина авто. Є автономний обігрівач на 2,5 кВт. з дистанційним керуванням. Ледові фари, встановлював самостійно, світить дуже гарно. Авто бралось для себе, тому використовувалося в адекватному режимі, розхід приемний, трасу тримає як вкопаний. Є комплект зимової гуми.
Без Підкрасу !!!, Без ДТП !!! Пропоную до вашої уваги машину без пошкоджень,куплену в США з пробігом 70000 миль 123000 км без підкрасу,повністю з цілою безпекою! Можна подивитися фото і інформацію з Copard USA, АвтоРіа чомусь показує ДТП Чорна стеля, Чорний килим, Панорама, Люк, Підігрів керма, Охолодження напоїв Підігрів напоїв Дотяжка дверей Вентиляція сидінь Підігрів сидінь Управління дверями багажника з салона 7 містць Єлектричний третій ряд сидінь Єлектричне відкриття бокових вікон в багажнику і багато інших функцій! При покупці нової в салоні за 79000 $ було замовлено багато функцій! Перелік і ціна на фото ! Є в комплектації все,крім дістроніка
Продам Mazda 6. У хорошому стані, косметичні недоліки на фото. Гума є літня та зимова. Нові гальмівні колодки. Віддам в турботливі руки)
авто вся в рідній фарбі 100% все обслужено робити нічо не потрібно комлектація хороша коробка працює супер салон як новий всі питання по телефону
МАШИНА ВІД ХАЗЯЇНА В ЧУДОВОМУ СТАНІ . • Замовляв з США для себе без пошкоджень! • Були професійно відновлені усі частини авто які зазнали косметичного впливу в США • Оригінальний пробіг 109 тис км • Класна комплектація авто • Машина пройшла плановий технічний огляд з замінами усіх розходніків! • ДВА КЛЮЧА.ЗИМНЯЯ ТА ЛІТНЯ ГУМА. ШТОРКА БАГАЖНИКА • Машина обслуговувалась у офіційного диллера і клубному СТО BMW Продаж через заміну на новий автомобіль. Машина повністю обслужена! • Відмінний варіант для людей, які шукають комфортний, практичний і надійний автомобіль від власника. •Консультація по телефону, радо відповім на всі питання, можливий огляд на любому СТО! Можливий торг у авто.
Не Америка! Машина приганялась для себе. За час експлуатації жодного разу не підводила. Надійний двигун в поєднанні з 8ст акпп дають чудову динаміку та мінімальний розхід палива. Завжди вчасне ТО За більш детальною інформацією телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?