Авто на ходу і обслуговувалось вчасно, безпека відновлена або замінена, великий панорамний дах, за час експлуатації було обслуговування по ходовій та заміна мастил і охолоджуваної рідини по регламенту, перевірка на будь-якому СТО, можу розглядати на обмін більше авто.
Продаю своє авто, пригнаний биток із США , повність справний і без зауважень. готовий до перевірки на вашому СТО
Продам автомобіль Toyota Highlander, 2011 рік, максимальна комплектація (двохзонний клімат-контроль, безключовий доступ, HD камера заднього виду, LED фари дальній та ближній, денні ходові вогні, перфоровані диски зад і перед і т.д), газ-бензин. Стан як на фото. Мотор, ходова, кузов не потребують жодних вкладень. Два комплекти резини на дисках. Повнорозмірне запасне колесо та докатка. Два ключі.
Авто в чудовому стані технічно і зовнішньо. Обслуговувалася вчасно, хто купить не пожаліє. Комплектація BOSE
Volkswagen Golf Alltrack 4x4 1.8 TSI 170к.с. - панорама, люк - шкіряний салон - Carplay / Android Auto - підігрів сидінь і дзеркал - безключовий доступ - коробка робот 6ст мокра DSG DQ250 - повний привід 4х4 - LED оптика - камера заднього виду - оригінальний пробіг Авто в дуже гарному стані. Готовий до перевірок на СТО в Ужгороді.
Авто в відмінному стані. Вся в заводському фарбуванні. Без ДТП. Обслуговування тільки на офіційній станції VW в м. Одеса (є всі чеки та акти виконаних робіт). 04.03.2026 пройдено ТО (заміна масла в двигуні та коробці + всі фільтри + задние тормозные диски и колодки). Пригнаний для себе з Німеччини в лютому 22-го року. Один власник з того моменту. Я власник за техпаспортом.
Продам власний автомобіль ,обслужений, Деталі за телефоном!
Відмінний стан авто. На всі запитання відповім по телефону ********** Ігор.
Продам власне авто. Купувалось у Дніпрі у офіційного дилера. Я другий власник. Авто у моєму володінні з грудня 2021 року. По машині все працює. Коробка автомат не смикається, масло замінено 2 тис. км назад. Машина не фарбована, в ДТП участі не брала. Є сліди експлуатації (не критично, фото скину). Інші питання по телефону. Торг реальному покупцеві біля капота.
Можливий розгляд обміна і на буса...
Продаю власне авто в гарному стані. Яке не потребує ніяких вкладень взагалі. Більш детальна інформація за телефоном. Авто площадки прохання не турбувати !!!
Продам автомобиль…пригнаний для себе з Кореї в 2022 році. Перший власник в Україні! Комфортний і динамічний кросовер. Багатофункціональний сенсорний дисплей. Камера заднього огляду. Два ключа, безключовий доступ, датчики світла, датчик дощу, круїз контроль та багато іншого. Звертайтесь, відповім на всі питання!
Продам BMW E61 530d 3.0 дизель, власне авто яким володію 1.2 роки. Авто не було у дтп, в хорошому як для свого віку стані. По мотору, коробці, ходовій питань немає. Є декілька моментів по кузову, але нічого критичного. Продаж не срочний, так як машину продаю, а не спихаю. Прохання перекупів не турбувати, за копійки ніхто її не віддасть! У авто вкладено кошти і душу. Замінена повністю задня ходова з пневмобалонами і обслужений передок, нові свічки накалу, новий витратомір повітря(маф) комплект прокладок впуска, (вихрєвих заслонок немає), реставрована турбіна прошлим власником 2 роки тому, помпа, подушки мотора, масло в коробці 40к тому, колодки, всі рідини,стоїть більший інтеркуллер і трошки шита. Мотор масла не бере, форсунки всі в нормі, антифриз нікуди не дівається.Їде дуже бодро і коробка працює так як треба.Чорна на чорному кожаному салоні з панорамою яка не тече, підстаканники, підігрів сидінь(передніх), однозонний працюючий клімат, ксенонові фари, запаска домкрат і тд. Масла фільтра міняв кожні 8 тис. З документами все добре, любий вид переоформлення. Проживала в гаражі, зимою в -25 заводилась без питань. Авто дарує емоції кожен день з моменту покупки. Продаю бо хочу взяти ф10 або х5,х6. Торг біля капоту.
В ідеальному стані. Оригінальний пробіг. Купувався у офіційного дилера. Повна історія сервісного обслуговування.
w211 рестайлінг в хорошому стані, на впевненому ходу. Надійний 642 двигун працює без зауважень , відреставрована турбіна . Коробка 7-ступка автомат 7g-tronic, задня пневма працює без нарікань, нові балони. Стоїть webasto.
Машина в одних руках після Америки, прийшла з пробігом 11.800 миль. Зроблено: Шумоізоляція колісних арок, акустична шумоізоляція дверей та багажника, з посиленням полиці під саб (500$) Апгрейд на гальма, 4х поршневі (Акура), діски EBC yellow, колодки кераміка powerstop z23.(сет 1500$) Пройшли до 10к км. Проводка під акустику (300-400$) на 2 підсилювачі, процесор, саб і фронт у штатних місцях. Допрацьовано салон та карти дверей шкірою наппа, ексклюзив (1400$). ГБО, бак на 63л (1200$) Антіхром, броня фар, туманок, кольорова бронеплівка polor 200мкр на весь кузов(4000$). Колір мамба грін (порш). Плівка дуже товста, складно подряпати, та має шикарний глибокий глянець. Стоять нові амортизатори з акури та пружини з заниженням(1600$) Дуже комфортна в порівнянні з стоковою ходовою. Диски олдскул, r18 riverside zivell speed. Вінтаж, останні три роки у світі не з'являються. 1100$. Планую покраску освіжити (прокатував, обдерлися). Задній стабілізатор з акури Плівки залишилося багато, брав рулон. Подивитись можна в м. Ірпінь. Перевірка на любому сто.
Пройдено Т.О. Всі недоліки на фото. Помилка по Nox2. 2 ключі в комплекті. Авто на гарній комплектації. Потужний 3.0 дизель Повний привід. 7-ми місне авто. Для комфортнго пересування для велекої сімї. Шкіра , підігріви, безключовий, запуск двигуна з кнопки. R19.шини зима та літо . Авто обслужене. Відбулася заміна ГРМ(правильна). Заміна катриджа турбіни (melett). Була проведена діагностика форсунок. Замінено всі прокладки , всі сальники , всі фільтра , всі масла та рідини. Зроблено розвал, заправлено кондиціонер.По ходовій все чітко , колодки і тормозні диски замінено. Автомобіль свій, робився для себе .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?