Машина супер! Дзвонить на Viber
двигун і КПП замінено. тельма після реставрації, троса КПП нові, колодки наклепані , підшипники ступиці замінені. Суха вебаста. Склопакетів немає. Розхід 20л/100км Кондиціонер працює. Потрібно замінити декілька портфелів в багажнику. Без торгу
Подаю власне авто в гарному стані, повністю обслуговане. Масла всі замінені (Motul) Повністю обклеєне бронеплівкою, знешумлена,тонована,гарна оптика. Авто ліфтоване. Двигун, трансмісія в чудовому стані.Також є зимова гума в подарунок.
Сел и поехал
Автомобіль на ходу. Заводиться, працює, періодично використовується. Потребує заміни порогів. По двигуну - потрібна регуліровка. Коробка - все ОК.
Продам надійне,економне авто. Кожного дня на ходу. Ні разу, не підводило. Нюанси всі по кузові, на фото видно. Це поліз лак, гнилі пороги . По техніці норм.Хто шукає надійну, економну, не красиву по кузові конячку, звертайтеся!!!
Продам Пежо 5008 технічного замінено тормозні колодки, шарові теж,замінено щеплення нове, сальник колінвала, та масло в коробці, комплект грм та масло в двигуні, акумулятор хороший, помилок по авто немає, в комплект подарую зимні колеса на титанах в гарному стані,Можливий торг Телефонуйте ********** Анатолій
Продам авто в гарному стані. Недороге в обслуговуванні та досить надійне. Гарний вибір, як перше авто. Двигун працює без проблем. Кожні 7 тисяч заливав мастило 5W40 без доливань. Стоїть газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт. Замінений генератор в цьому році, стоїть чеський ProFit. Також стоїть захист двигуна. Ходова в нормі. Авто вихідного дня, їздив небагато та постійно доглядав. Стан кузова також доглянутий, авто живе, без рижиків та дірок. В авто робилося все, що було робити раціонально. Встановлений Бі-Ксенон, також стоять протитуманні фари. Тонування по колу. Кондиціонер. Авто на дисках та з нормальною резиною 2022 року. З нюансів: Є подряпини на задньому бампері. Тріснуте лобове скло. На капоті просів лак і капот має матовий вигляд. Продаж авто не терміновий і тільки з переоформленням! Мінімальний торг можливий. Всі питання по телефону.
Авто повністю на бойовому ходу, 7 місний мінівен, мотор, коротка 6 ст , ходова все ок тел можливий обмін на земельну ділянку
Машина в гарному стані,два комплекти коліс.Більш детально дзвоніть
Класний автомобіль в гарному стані. Брав їздити на роботу. За 25 км. Зараз умови змінились - майже не використовую. Окремо комплект літньої гуми на дисках.
Opel insignia 1.8газ/бензин Приганяв сам з Німеччини Машина в гарному стані Дороге газове обладнання Два комплекта резини на сталевих дисках r16 R19 продаються окремо 10тис.з резиною.По всім питанням дзвоніть.В чат не відповідаю
Продам Kia Cerato, після ДТП (на відновлення чи розбір) Автомобіль після ДТП близько місяця тому, удар у передню частину. Кузов у ??відповідному стані видно по фото. ? За технікою: • До ДТП машина була на ходу • Двигун працює, заводиться, їхав нормально • Без явних проблем • Коробка передач у хорошому стані – не штовхалася, перемикалася нормально • Ходова частина в нормі ? Після ДТП: • Пошкоджено передню частину (капот, бампер, фари тощо) • Лобове скло тріснуте • Подушки безпеки спрацювали ? Комплект: • Є зимова гума • Є літня гума ? обидва комплекти на дисках ? Додатково: • Салон у виомленному стані • Підійде під відновлення або на розбір • Машина до ДТП їздила без проблем ? Всі питання по телефону
Перший власник, в одній сімʼї, офіційний автомобіль придбаний в Україні, рідний підтверджений пробіг 100 тис., надійний 2-х літровий дизель, без ДТП та підкрасів, можливий торг. На гарній зимовій резині + літо на пару сезонів. По базі бʼється три власника - в звʼязку з переоформленням на матір і назад. Огляд кожних вихідних в м. Біла Церква
Хороший автомобіль, в гарному стані. Пригнаний з Праги з пробігом 215 тис км для себе. Деталі по телефону. Viber, WhatsApp: Tel:
машина в доброму стані не фарбована
Перша реєстрація , один власник з салону, в ДТП не була, рідний пробіг, новий акумулятор та гума
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?