Продам власне авто в гарному стані. За додатковою інформацією телефонуйте.
Хороший стан! Повністю в рідній фарбі, без жодного підкрасу!!! Вебасто, випарник, запаска, відкидний спальник, всі сидіння розкладні. Бус економний і легкий, що важливо зараз!
Перший і єдиний власник в Україні. Автомобіль в відмінному стані, пригнаний з Нідерландів, повністю з сервісною історією з усіма записами. Щойно проведено робіт на 800$, замінено двомасовий маховик з сцепленням, мастило в коробці та тормозні колодки. Автомобіль в ідеальному технічному стані.
Продам срочно без торга авто в нормальному технічному стані,двигун не димить підвіска не стукає є дефекти по кузову
Авто в доброму стані, є газ четвертого покоління, вписаний в тех.паспорт.Нові літні шини на титанових дисках, зимові ще добрі на стальних. Дно, пороги цілі, варити не потрібно. Акумулятор ще на гарантії.
Автомобіль в хорошому стані, зручний , багато місця в салоні, для сімейної подорожі ідеально підходить, авто в рідній фарбі без підкрасів. На трасі машина почувається прекрасно, розхід палива змішаний 5.5л, підвіска працює добре. Масло та всі фільтра тільки замінили, є недоліки по кузові ( видно на фото) По всіх питаннях телефонуйте
Сімейне авто , вкладень не потребує . 7 мість , пасажирський , сидіння трансформер знімаються , пригнаний з Німеччини . Оригінальний пробіг, кондиціонер , вебасто.
Продам Volkswagen Golf VI Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний, економний та комфортний варіант як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. ? Рік випуску: 2009 ? Коробка передач: механічна ? Двигун: 1.6 ? Паливо: бензин / дизель ? Привід: передній ? Двигун працює рівно, без сторонніх шумів ? Коробка передач перемикається плавно ? Салон доглянутий, не затертий ? Кузов без серйозних пошкоджень ? Торг можливий біля авто.
Авто повністю реставріроване поставив коробку 4х ступку щоб бистріше їхала все після капіталки поставив карбюратор від жигуля бо на рідному Погано заводилась а так все в оригіналі Авто вивозив тільки на виставки Маю багато запасних запчастин Можна обміняти авто на автомобіль
Авто технічно справне, на задньому крилі подряпина, на передньому не значна вм'ятина ,на фото все видно. В 2024 році проведені зварювальні роботи та фарбування. Салон не в задовільному стані. Нова АКБ, гума , радіатор. Більш детальна інформація за телефоном, торг присутній. Помічників прохання не турбувати, продаж не терміновий.
Власний автомобіль, Двигун AEB 1.8Т масла не бере, ТО зроблене (робиться кожні 8тис. км) ГРМ замінений 20тис. км, генератор відреставрований. Коробка, зчеплення - без нарікань. Ходова - не гримить. Салон не затертий, не прокурений. Клімат-контроль працює. АBS- без помилок. Всі скла рідні. Документи в порядку. Переоформлення. Віддаю добру зимню резину на штампованих дисках.
Хороша машина за невеликі гроші,замінено грм,ролики масло і всі фільтри,новий акумулятор,новий газ 4 покоління є питання по косметиці та поварці,пічка гріє,кондиціонер холодить абс працює
2.0 газ/бензин,мотор працює ідеально,не димить,коробка 5 Ступка без зауважень,машина не бита не крашена,не гнила, оцинкована,в комплекті зимня нова резина+літня теж нова,торг присутній,деталі за телефоном
Офіційне, я 2-й власник(зараз оформлена на дружину), гаражне зберігання, все обслужено, все справно,люба перевірка Два комлекта гуми на дисках,авто в гарному стані.Свіжа страховка.Переоформлення любе.якщо невідповідаю зв'язок поганий дзвоніть viber,ватсап
Ваз21213 ходова впорядку, резина китай sunfull двигун 4 тис після кап ,рем, роздатка та міст- не гудить ргенератор стартер з кап ремонту по техніці все супер стан кузова середній,дно ціле нюанси видно,ще більш детально по тел. Можливий обмін ціна без торгу!
Автобус в Доброму стані після Кап ремонту сів і поїхав 2 вебасти нова резіна люк Кондиціонер все працює новий компресор пневмо заді дополнітельно вся інформація за телефоном
Продаю власне авто,в гарному технічному стані. Авто надійне та економне. Сервісна книжка. 2 комплекти ключів. Двигун працює без зауважень. Всі Деталі по телефону або біля авто. Можливий торг.
До вашої уваги Opel Zafira 2012 року. Весь автомобіль в рідній фарбі , особисто перевіряли. Пробіг рідний перевіряли через сайт Carvertical можу скинути результат перевірки. Новий акумулятор. Машина в дуже збереженому стані. Кондиціонер,круїз контроль , підігрів сидінь .
Продаю kawasaki ninja 400r (2014 рік випуску). Стан відмінний,мотоцикл доглянутий Потужність:45 к.с Об'єм двигуна 399 см?, 4-тактний,рядний,південне охолодження Пробіг:50000 Витрата пального:в середньому 4-5 л/100км (економний) Бак:15 л,запас ходу до 350 км максимальна швидкість:близько 185 км/год Дуже комфортний як для міста,так і для траси Зручна посадка Надійний японський двигун,легкий у керуванні Стильний спортивний дизайн Вчасно обслуговувався вкладень не потребує.Сів і поїхав.Торг присутній!!! у подарунок вихлоп!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?