Вітаю, продається автомобіль, вже дуже давно в одних руках, автомобіль слугував транспортом на кожен день, правцює, запускається без проблем, двигун відкапіталений 100т.км тому, без зауважень, масло трохи під'їдає, але то нормально для такого авто. Автомобіль має газову установку, вписану в тех паспорт, кпп 4 ступенева, тормоза зроблені обслуговані, віддаю з комплектом зимової резини на дисках. По всім питання набирайте. Повне переоформлення.
Ваз 2107 володію другий рік машина на повному ходу все працює експлотую кожен день , зроблена шумоізоляція непогана музика стоїть , міняв цеп грм , всі патрубки , помпу , масло міняв кожні 8 тищ , є два комплекти дисків , стоять ксенони підвіску всю перебирав 1,5 роки тому є рижики треба по підмальвувати загалом гарно їде
Шкода А5. Стан добрий.. Сів поїхав.
Продаю власне авто Ціна вказана без торгу деталі за телефоном
Гаражне зберігання, з 2004 року один власник, в рідній фарбі, новий АКБ, комплект 4шт зимової гуми з дисками, до авто віддам додаткові запчастини.
Продам своє авто, володію 4 роки. Багато чого зробив: -всі нові ричаги, тяги, накінечники та 4 амортизатори диски колодки мінялись в круг 20 000 назад -новий акумулятор, генератор -гбц робилась 2 роки назад, мінялись клапани гідрики та свічки розжарювання -грм замінено 20 тисяч назад -замінено всі патрубки охолодження, радіатор основний та пічки -два місяці назад замінено насос гур -замінив салон та карти на шкіру -резина зима 22 року, брав нову. Проїхав на ній 20 000 -нові фари, покриті керамікою та комплект ближніх Led ламп -музика Bose, новий магнітофон. Грає дуже добре Заводиться, їде. Все працює В комплекті Компрессор, радіатор кондиціонеру, всі трубки на кондиціонер На ходу кожен день, за останній місяць проїхав 2000км Торг присутній
автомобіль на ходу, в минулому році відкапітталений мотор, зроблена турбіна.. по кузову є подряпини, видно на фото продаєм, або обміняєм на бус, мінівен(поповнення в сімї, мало місця)
Продам власний автомобіль, в користуванні 5 років, в дтп не була, по кузову все ціле, обслуговувалась вчасно, решта питань в телефону, реальному покупцю торг біля капоту, перекупам просьба не турбувати!!!
Продам власний автомобіль, ви в нього закохаєтесь з першого погляду,по машини зроблено багато чого ,і є все для комфорту , витрата пального не багато ,в машині жодного фарбованого елемента, є сабуфер ,монітор штатний ,підігрів сидінь,підігрів дзеркал ,по кругу на машині сплітера ,ТО зроблено ,по мотору все зроблено що можно було ,зроблено нещодавно щеплення,стоїть нова зимова гума ,ще є люк ,працює без нарікань, за машиною слідкували та вкладали, попередні власники машини це одна сім?я .
пробіг не скручений, зроблене повне то, задній бампер потребує покраски. Детальна інформація по тел.
Mitsubishi Carisma 1.6 бензин, МКПП, 2000 рік Власне авто. Машина технічно справна, обслуговувалась вчасно, без прихованих проблем. Реальний пробіг - 356 тис. км. Технічний стан: * двигун 1.6 бензин, працює рівно, без сторонніх звуків; * механічна КПП - без зауважень; * ходова без стуків, передні стійки реставровані ~4 тис. км тому; * пічка та кондиціонер працюють; * електрика справна. Кузов і салон: * Без корозії; * скло без тріщин; * салон охайний, сидіння в чохлах; * Android магнітола з підтримкою бездротового CarPlay/Android Auto; Обслуговування:?Виконувалось ТО, зокрема: * заміна ГРМ; * роботи по ходовій; * обслуговування гальмівної системи; * заміна мастила двигуна та фільтрів (Motul, MANN); * обслуговування системи охолодження та інше. Авто використовувалось нечасто: місто, іноді траса. Будь-які перевірки вітаються.
Пежо 3008 1.6бензин 2010р.в вересні пригнана один власник механіка панорама права передня дверка мальована . Решто інформації по телефону .
Автомобіль в гарному технічному стані, обслуговувавсь вчасно, є моменти по зовнішньому вигляду (на фото видно).
Автомобіль на повному ходу , був куплений у своїх знайомих . Мною було замінено 2000 кілометрів назад. 1.Колодки в круг 2. Тяжки Стабілізатора 3. Одна права шарова 4. Один правий наконечник 5. Два задніх салінблока 6. Свічки та Силові провода 7. Масло та Фільтра Працює як на Бензині так і на Газу ( Замінений газовий редуктор , старий пускав газ ) По кузові тільки єдине це пороги з двох сторін попускали , це їхня головна болячка , а так кузов не гнилий . Бажано за детальною інформацією по телефону.
по документах легковий пасажир 8+1 кат "В" в наявності 14 +1місць також стоять додотково до ресор пневмоподушки авто в робочому і технічно доброму стані Реальному покупцю торг авто продається тому що стоїть без роботи Можливий обмін на автобус 18+
Авто повністю технічно справне. Всі інші питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?