Продам власний автомобіль в хорошому стані, пригнаний з Швеції в 2020р. Переобладнаний на газ з документами. За весь час експлуатаці авто не підводило. Є недоліки по лакофарбовому покритю за роки експлуатації, не критичні, які при бажанні можна виправити. Є сервісна книжка де я продовжив робити помітки про те що і коли та при якому пробігу мінялось. В авто замінено штатні галогенові лінзи на біледові та лампи заднього ходу на потужні діодні із кулерним охолодженням, замінено магнітолу, доставлена задня камера та парктронік, вся елекрика працює справно. Продаж у зв'язку із оновленням автомобіля.
Продам автомобіль Skoda Roomster 2007 року, 1.4 газ/бензин. Двигун: 1.4 бензин, 86 к.с. Пробіг: 198 тис. Коробка передач: механічна Встановлене ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. Технічно справний автомобіль, документи в порядку. Кондиціонер працює (заправлений), нарікань по ходовій чи двигуну не має. Встановлено додатковий датчик температури двигуна. Також наявний цифровий індикатор (показник) заряду акумулятора. Наявний рестайлінг від Milotec (оригінальний тюнінг): дві передні решітки, емблема та насадка на глушник. Заводські деталі також у наявності (можна повернути авто в стоковий вигляд). Також наявна зимова резина на титанових дисках + запаска. Автомобіль доглянутий, використовується як другий автомобіль у сім’ї. Сидіння авто в захисних чохлах. Гаражне зберігання. Користуюся даним авто з 2016 року. Кузов потребує незначного косметичного ремонту двох дверей, а також стелі (частково відклеїлася обшивка). Деталі за телефоном
Продам власний автомобіль BMW 3, в користуванні тривалий термін. Технічно обслужений,на ходу. Замінено комплексно ГРМ на 203тис (антифриз,свічі,мастило,помпа,перепакування клапанної кришки) та багато іншого.Мастило автомобіль не бере. Вікна всі рідні + тонування в круг. Є підкраси,більш детальніше розповім за-телефоном. Комплектація: Авто світло Датчик дощу Підсвітка ручок Кондиціонер Комбінований салон Задні партроніки Мультикермо(встановлював самостійно). Диски R-17 Покупцю хороший торг,площадкам не турбувати,Дякую.
Авто в гарному стані. Двигун коробка ходова добре. По кузову не гнилий взагалі, є мятини не значні. Електро склопідйомники, гуру немає. Газ 4 вписаний. Переоформлення обов?язково.
Автомобіль в гарному стані.Не фарбований.Гур,склопідемники, кондиціонер але не заправлений.Зимова резина
З документами все гаразд. Розташування авта: Миргородський район, с. Дзюбівщина.
Офіційна,в хорошому стані,в рідній фарбі,економна і надійна.
Працює добре , знаходиця в місті Нетішин
Авто в хорошому стані на газу. Робилось під себе є не суттєві недоліки але на їзду не впливають. Мінялось все що можна як і по ходовій так і по мотору. Мотор зроблений та готовий проїхати не одну тисячу км.
Продаю свою верную Ниву, підготовлену до серйозних випробувань. Автомобіль не для міста, а для тих, хто цінує свободу і знає толк у справжньому бездоріжжі. Робилася для себе, з душею і розумінням справи. ?? ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО І Є В КОМПЛЕКТІ: Тюнінг для бездоріжжя: Встановлено силовий передній бампер (кенгурятник) із вбудованою потужною додатковою оптикою (світять шикарно!). На даху — надійний експедиційний багажник. Ходова та трансмісія: Встановлена незалежна передня підвіска на підрамнику сталевого переднього моста. (значно покращує керованість і комфорт, хто знає — оцінить!). Ззаду — посилений міст. Колеса: Позашляхова гума в хорошому стані. Задні диски замінені на посилені зі збільшеним вильотом Двигун: Надійний інжекторний мотор. Працює рівно, тягне відмінно. Акумулятор свіжий. Усі технічні рідини замінені. Салон і комфорт: Салон повністю підготовлений для експедицій. Підлога обшита алюмінієм (дуже легко мити!). Встановлено газ. Камера заднього виду. Встановлено зручне спортивне кермо. Передні сидіння в практичних чохлах під камуфляж. Кузов зроблений під 31 екстрим резину. Дуже багато часу стоїть. І потребує уваги, можливо комусь підійде цей проєкт. Дзвоніть, усе розповім як є. Нічого не помито, не замазано, не пофарбовано. З мінусів потрібне зварювання порогів і не працює ГУР.
Перший власник в Україні Обслуговувана Без окрасів Не гнила Всі питання по телефону або смс
свіжопригнана заїхала своїм ходом авто в рідній фарбі без нюансів в чудовому стані без капіталовкладень, сів поїхав двигун K9K самий надійний і економний. Оригінальний пробіг підтверджений все що є працює на відмінно розхід середній 4.3 л. Можлива перевірка на СТО на Ваш вибір. більш детально по ном тел
Автомобіль технічно справний, офіціал, в щоденній сімейній експлуатації, салон не прокурений, чистий, зимова гума + комплект дисків на літню гуму. Більш детальна інформація за телефоном **********.
Машинка економна, маневрена та не дивлячись на її зовнішній вигляд досить в містка в середині. Заводиться у мороз -24• без проблем. У рідній фарбі, підкрашувався тільки один елемент. На свої роки стан ідеальний, ТО проходила регулярно. Більше інформації за телефоном **********
Машина на ходу, повністю технічно справна. Мінялося майже все. Новий бензонасос, нові тормозні колодки, нове зчеплення і багато іншого . Тех обслуговування регулярне ( заміна масла, фільтра).
Продам свій мот, турист, стан добрий , обслужений повністю, готовий до сезону , відсутні кришки кофрів, документи впорядку любе переоформлення ! Колір хакі !
Комплектації Ghia. Двигун капіталився влітку 2024, акумулятор новий (купив взимку 2026 при морозах), рік тому переварив лонжерони під задніми арками. Додатково встановив інвертора для можливості працювати віддалено при блекаутах (одна розетка 220В). Треба робити підвіску, є нюанси по кузову та кондиціонеру (віддам комплект трубок з розборки, купив, але не мав можливості замінити, компресор працює). Аргументований ТОРГ вітається.
Автомобіль в хорошому стані, максимальна комплектація (панорама, шкіряний салон, 2-х зонний клімат-контроль, монітор, камера заднього ходу, без ключовий доступ, 2 ключа, мультируль, датчик світла та дощу, круїз-контроль, докатка, фари з LED лампами) Один власник, гаражне зберігання. Авто технічно доглянуте. Торг присутній.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?