салон трансформер, двигун відкапіталенний 20т.пробіг після ремонту,економний та потужний,2комплекти резини на тітанах.
Стан авто близький до ідеалу. Двигун працює рівно та тихо, КПП переключається плавно, ходова без сторонніх звуків і зауважень. По авто зроблено багато: замінено термостат Motorad, свічки Denso IK20TT, котушку запалювання Beru, встановлено новий акумулятор, промито пічку та замінено всі фільтри. ГРМ і помпа мінялись на 115 тис. км, масло — на 173500 км. Салон дуже доглянутий, після хімчистки, кондиціонер працює відмінно. Встановлена камера заднього виду та монітор 4/64, є тонування. Кузов має лише незначні косметичні нюанси. У комплекті зимова та літня гума, коврики, запаска, домкрат і ключ. Аргументований торг на місці.
Автобус на ходу. Зроблено капремонт двигуна , пробіг 5000 км після капремонту
Авто збережене і доглянуте є невеликі нюанси по кузову не критично .Стан сів поїхав Заміна ГРМ та всіх фільтрів і тд...
Авто от дилера перший власник пробIг рIдний
Машина вкладень не потребує!!!! Гаражне зберігання! Один нюанс є на фото! Більш нічого робити не потрібно!
Один Власник! Авто в рідній фарбі, без підкрасів! Гарна комплектація ( клімат, повний привід, камера заднього виду…) автомобіль доглянутий та охайний! Подробиці за телефоном! Розумний торг
Авто в хорошому стані Все працює ГБО вписано в техпаспорт Всі деталі за телефоном
Продається авто в чудовому стані, майже без слідів експлуатації, купувалося з салону, перший власник, покращене світло фар ближнє/дальнє+ протитуманні, гаражне зберігання, салон у відмінному стані, є чохли, працює кожна кнопка, дуже економне, встановлена система ГБО, ходова у відмінному стані, рідний невеликий пробіг. Причина продажу: авто не використовується на даний момент, більш детальніше звертайтесь за телефоном
Я другий власник з 2015 року. Машина доглянута, вчасно проходила технічне обслуговування, використовувалась акуратно. Без дефектів у використанні, технічно справна та готова до експлуатації. У комплекті додається зимова гума. Салон чистий і охайний, не потребує вкладень. Авто економне та надійне.
Машина технічно в доброму стані, є нюанси по лкп .1.6 газ бензин. Доп інформація
Авто в доброму стані без рижиків і гнилі.Днище оброблене є комплект зимової резини на легкосплавних диках.За додатковою інформацією телефонуйте розповім детальніше.
Продам сімейне доглянуте, комфортне авто, яким володію з 2021 року. Я власник, авто на мені! (8+1) Пасажир. На свої роки авто в чудовому, стані, комфортне в керуванні, економне, салон в гарному стані, не обтертий, не зачуханий. Кузов без, рижиків і ржавчини. Хороша зимова резина. Хороший варіант для великої сім'ї. За час володіння авто, дуже багаточого було зроблено та замінено, я б сказав абсолютно все, нова ходова, супорта, турбіна, амортизатори, форсунки Новий мотор привезений із закордону пробіг 290 тис. нові масла, фільтра, ремені, нові тормозні колодки, нові троси ручніка, новий акум. Машина сімейна, бвгаторр років в одних руках, тому завжди обслуговувався вчасно, є всі чеки та накладні по обслуговуванню, якісні запчастини. В машину вложено приблизно 4 тис $. Машинка заводиться з пів Оберту, хто купить буде задоволений. Кому цікаво дзвоніть. Шукаю авто легкове на автоматі. Торг адекватний .
Хороший,робочий стан. Форкоп, нові стійки. в додаток комплект літні колеса на дисках.
На повном ходу торг машина находиться в селі вілок саша
Автомобіль свіжопригнаний. Не фарбований. Все працює. Двигун працює рівно.
Автомобіль куплений у салоні. Є у відмінному стані, я перший власник. Автомобіль зберігається в гаражі. На вигляд як новий, чистий салон!Радує маленька витрата палива 5 л на 100 км. Без ДТП,не полірований.Все працює як в новому авто.Продаємо через те що купуємо новий автомобіль на автоматі. Мінімальна скидка на кофе з пончиком!
Авто в гарному стані сів та поїхав
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?