З 2018 року авто обслуговується на Рено Центрі. Усі великі ТО виконані.
Хороша , робоча конячка!!! За документами пасажир, 5-ть місць. Заводится легко, на відео пуск на холодну, фаркоп , гумма літня та зимня. Машина батька , власник більше пяти років. Машина не нова, зважайте на це, проте у гарному стані. Можливий обмін на паркетник. Продаж не терміновий , з переоформленням на нового власника.
продам жигуль 4, 2004 року, новий акомулятор, є богажник на даху, газова установка, балон і редуктор 2 покоління, але знята з машини, бо не вписана в паспорт.
Продам мотоцикл 250 куб купляв новий Продаю бо їду за кордон. Можу скинути додаткові відео і фото на вайбер по цьому номеру
Всі питання за номером телефону
Автомобіль завжди доглянутий, вчасно обслужений по ходовій частині та витратним матеріалам. 12 років дбайливого не агресивного безаварійного водіння. З дня виїзду з автосалону власниці - жінки, я - друга. Як доглядали за авто: переважно гаражне зберігання, їзда по місту та шосе в основному в Україні та близько 2,5 років в Європі. Стабільно і завжди одна і та ж якісна олива Q-8, якісні запчастини, фільтри, у відповідь - автомобіль без нарікань і вірно служив довгі роки (їзжу на ньому з 2013), не зраджував у всі відповідальні моменти. Нещодавно зроблено повний огляд та заміну задніх барабанів, стійок амортизаторів, встановлені нові дзеркала з підігрівом. Обслужено та заправлено кондиціонер. Поміняно масло та фільтри, передні гальмівні диски та колодки, шарова теж оновлена. Салон в гарному станi. є нюанси по лако-фарб. покриттю (природний знос). Авто на всесезонній гумi, на легкосплавних дисках (діаметр 15'). Переваги цього автомобіля в цілому: 1) зручний для руху в міському середовищі, при паркуваннях: легкий, спритний, компактний, всюди протиснеться, всюди припаркується. 2) хороший огляд крiзь лобове, висока посадка у водія (особливо при невеликому зрості). 3) дуже економний: у місті витрата в середньому при моєму стилі їзди 6,5, за містом 4,8 (влітку бувало і 4,5). 4) підігрів сидінь (для зими шикарна функція). 5) електропідсилювач керма (що робить управління дуже плавним і без зусиль). 6) досить пристойна як для Mitsubishi акустика. 7) пасажирам також досить зручно в цьому автомобілі. 8) Надзвичайно місткий хетчбек, за що я його просто обожнюю! В нього вміщалося велике крісло, комод, холодильник, 200-томник Всесвітньої літератури, а на початку війни - все найнеобхідніше вміст 1-кімнатної квартири... Так що... Чому продаю? Мабуть, 12 років – це забагато на одному авто – час передати в інші дбайливі руки :) Зараз дивитися авто у Львовi. Телефонуйте або пишіть на вайбер/телеграм.
Добрий день ! Пропуную вашій увазі хорошу машину я власник . Пригнана в 19 році . Мотор хороший , ходова теж , кондеціонер працює заправлений , по електриці все ок , стіклопіднімачі всі працюють , салон чистий . Є нюанси по кузову , одна дирка в карнізі та рижики на задніх арках на фото видно але кузов живий .
В користуванні 2 роки.Проїхав 10 тис км.Авто обслужене Замінено ланцюг ГРМ Масло та всі фільтра Передні стойки.Пружини.Опорні подушки.Стойки стабілізатора.Нова резина.Кондиціонер працює.Оригінальний пассажир 7 місць.МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ОПЕЛЬ ВІВАРО.РЕНО ТРАФІК Але Тільки ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАССАЖИР.ДО 2014 РОКУ. Торг вітається
авто обслужено повністю, все замінив по колу: гальма, стійки, ремені ролики масла фільтри. Зчеплення і маховик. Авто знаходиться в Кам'янському Дніпропетровської області
Продам авто в хорошому стані. Інформація по тлф. в подарок комплект зимової резини.
Продам свій автомобіль, у чудовому стані. Я перший і єдиний власник, авто купувалося з салону. Повністю гаражне зберігання, по кузову та техніці нічого робити не треба. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у особисті (тг, вайбер)
Авто можна сказати в ідеальному стані! • В рідній фарбі,по авто нічого робити не потрібно,гнилі,рижиків і якоїсь корозії немає абсолютно! • По мотору,коробці,ходовій частині нарікань немає! • Круте сімейне авто яке ніразу не підводило! • Власник,любий вид переоформлення! • Телефонуйте в будь який час і запрошую на огляд! Цікавий обмін на авто дешевше,з вашою доплатою!
Стан ідіальний, рідний пробіг,некрашена все працює, можна подивитися в місті Ужгород. Телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?