Авто повністю обезшумлено, фари, капот, стійки, задні ліхтарі захищені захисною плівкою, зчеплення поміняно 8міс тому.17 диски нова гума зима. Вебаста заводська
Міцубіші ASX куплено в салоні.На авто ездит пенсионер, аккуратно! Пробіг 143т.км, 2018р.в, чохли, килимки, металевий захист двигуна, фаркоп, газ 7,3л/100км, нов. запаска повнорозм. По авто все рідне. Стан нового сучасного авто. Надійне економічне авто, вкладень не потрібне! Гаражне зберігання.Подробиці за телефоном.
Автомобиль в хорошем состоянии(сел поехал). Больших вложений не требует.Ходовая целая.Есть некоторые нюансы по лакокрасочному покрытию.Пороги и арки не гнилые.Проблем с ней не возникнет.За дополнительной информацией звоните.
Авто в дуже хорошій комплектації, датчек світла, дождя, мульті руль, клімат контроль круіз контроль, АBS парктронік. Стеклоподйомникі, Хороша акустична система, USB, Bluetooth.Вся в рідній фарбі. Замінений демфер, масла, фільтра. Зв'язок з продавцем viber
технiчно справне авто,сi в та поiхав!
авто в чудовому стані їде бодро, газ бензин, ходовка вся в нормі , масло фільтра замінені, акамулятор хороший,музика теж хороша , машина на свої роки та гроші те що треба)
Авто із США. Пошкодження були мінімальні. Подушки безпеки не "стріляли", залишились заводські. Замінено якісне європейське вітрове скло. Авто дуже впевнено маневрує та чудово управляється. Деталі по телефону.
Продам власне авто, сів поїхав нічого робити не потрібно, машина доля своїх років жива , салон чистий охайний, мотор робить чотко куліса не розбита ходова добра, в комплекті віддам дві передні фари і дві задні, також резина зимню майже нову. Торг присутній. Всім вдалих покупок.
Автомобіль в збереженому стані, технічно без нарікань, нова літня гума, рідний пробіг, додатково встановлена камера заднього виду, магнітола з блютузом. Готовий до будь-якої перевірки на СТО.
Автомобіль в гарному стані, кузов весь в рідному забарвлені, жодного підкрасу чи натяку на ДТП, технічно повністю обслужений, двигун працює відмінно, рідний пробіг, нове щеплення, рестайлінг. Готовий до перевірок на СТО.
Автомобіль в задовільному стані, технічно без нарікань, останні декілька років в одній родині, все обслуговування своєчасне, двигун 1.5 дизель K9K, по автомобілю працює абсолютно все. Готовий до перевірки на вашому СТО.
Автомобіль технічно повністю обслужений , пороги та днище ціле, двигун працює відмінно , ГБО 4-го покоління
Продам живе та доглянуте авто без прихованих проблем. Перший власник в Україні. 2004 рік, пробіг — 217 тис. км. Автомобіль технічно у дуже хорошому стані. Двигун працює відмінно, ходова збита, електрика без проблем, потрібно заправити кондиціонер. Машина їде впевнено та комфортно. Готовий до будь-яких перевірок на СТО — приховувати нічого. За останній час в авто вкладено багато грошей та сил: • повне ТО • заміна сальників • перепаковка ГБЦ • заміна ременя ГРМ • заміна щеплення • заміна передніх ричагів • заміна лямбда-зонда • заміна гальмівних колодок по колу • заміна задніх амортизаторів • заміна антифризу • заміна прокладок колектора Технічно авто без питань — сів і поїхав. З нюансів: • потрібно перетягнути стелю • на передньому бампері місцями злазить лак Продаж не терміновий, тому смішні пропозиції не цікавлять. Авто варте своєї ціни. Хто шукає живу машину, а не «втомлений» варіант — телефонуйте.
Автомобіль повністю обслужений, двигун 1.6 MPI, ГБО 4-го покоління, все працює справно. Готовий до перевірки на вашому СТО.
Перша реєстрація -2008р.Тільки з Німеччини.Повністю технічно обслужено: ремені, масла, фільтра. В рідній фарбі. Зараз на авто всесезонні досить непогані шини. Можливо додатково комплектувати зимовим комплектом. Дальніша експлуатація додаткових вкладень не потребує.Сервісна книга в наявності.
Сімейне авто, економічне, я перший власник в Україні, стан лакофарбових покриття чудове, масла, фільтра та цепь ГРМ поміняні. Розумний торг. За додатковою інформацією по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?