машина в дуже хорошому стані,ходова та кузов в ідеальному стані, нова резина, в салоні нові чохли на сидіннях. Машина не була в експлуатації 1, 5 роки. Стоїть у сухому гаражі.
Авто одного власника,гаражне зберігання.75.000 тис. Пробіг.Куплена в салоні.
Свіжо пригнаний. Швеція. В рідній фарбі
Продам своє авто (перший власник) 2008 року. Купувалась у салоні Двигун 1, 5, МКП, пробіг оригінал 70 т. км. ТО проходив за регламентом. Коштує новий акумулятор, сигналізація, центральний замок, замінений ремінь ГРМ, нові гальмівні колодки. Км замінено олію. Торг реальному покупцю.
продам отличный народный автомобиль Дэо сенс 1.3 в хорошем состоянии. На ходу, сел и поехал. в авто заменены все датчики, моторное масло, все фильтра, бензонасос, установлена новая зимняя резина. Новые чехлы. При покупке торг. Состояние на фото.
Хороший сімейний автомобіль , 8 місці , після капремонту
Продам ВАЗ 2110 16 клапанна. Технічний стан ідеальний,ходова теж в ідеалі. Є нюанси по кузову,на швидкість не впливають. Зимова гума -стан нової. Літня гума - передні нові .
Авто в гарному стані. В дтп не було. Продаєм тому що потрібно терміново більша машина.
109 vito. Салон viano.Авто в технічно хорошому стані, кузов потребує ремонту. Авто знаходиться зараз не в Україні. Третій ряд сидінь в Одесі, комплект літніх шин та дисків з датчиками тиску, також в Одесі.
авто пригнане в 2020 році з Німеччини. всі шість років авто в одного власника. кузов не фарбований, пробіг оригінальний (230 тис. км.), гарний стан кузова і салона. все скло по кругу рідне. стоїть газ 4-го покоління. авто обслуговувалось вчасно, вся історія обслуговування в Німеччині і в Україні. двигун простий атмосферний, два комплекта коліс. авто вартує уваги, каму потрібне для себе, в збереженому стані. За 3000-4000 не буде, це не той варіаннт, не витрачайте даремно свій і мій час. обмін не цікавить, тільки продаж.
Авто у доброму стані. З 1липня в Україні. Питання по телефону . Реальному покупцю реальний торг
Продам Volvo v50 стан ідеальний все працює нічого не стукає рідна фарба форкоп нова гума
Продам своє авто яке в русі щодня. Гідна комплектація. По ходовій все добре. Повний привід...їде не гірше кросовера. Haldex обслужена. Заміна масла в двигуні кожні 8 тыс. Помилок немає. Чудове сімейне авто, тільки для нас вже замале. Вітається обмін на мікроавтобус чи бус.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?