Состояние идеальное Покупался новым с салона в сентябре 22 года Первый владелец Резина новая (мотард)
Продам Ваз Калініна 2006 рік. Бензин, 1,6 об'єм двигуна. м.Бобринець тел.. тел,+358468964322 Вайбер. Телеграм ціна 2000 доларів.
Машина на ходу, потребує невеликих вкладень. Не бита, без іржі . Сидіння трансформер.
Гарний сімейний автомобіль! Економний та об'ємний, надійний! На свої роки вартий уваги!!! Двигун, коробка, ходова все в гарному робочому стані.
Продам Viper rx 125кубів або обміняю на авто! в ідеальному технічному стані, доглянутий, пробіг 3670км... На 100км розхід 2л бензину... Я власник, куплявся літом у 2022 році ( липень місяць ) нічого не змінено, не робився, масло вчасно міняв, на себе не ставив, є можливість поставити новому власнику на себе, з мене мотоцикл і повний пакет документів, причина продажу купівля автомобіля, служити Вайпер буде дуже довго 4 передачі кругових Максимально не їхав, поважаю техніку, але 90-100км в час це при 8-9 тисяч оборотів... Мотор працює ніби електро, все чудово 2 шолома в подарунок + 1л масла 10w40 Заводить як часи з кнопки + лапки
Авто повністю обезшумлено, фари, капот, стійки, задні ліхтарі захищені захисною плівкою, зчеплення поміняно 8міс тому.17 диски нова гума зима. Вебаста заводська
Міцубіші ASX куплено в салоні.На авто ездит пенсионер, аккуратно! Пробіг 143т.км, 2018р.в, чохли, килимки, металевий захист двигуна, фаркоп, газ 7,3л/100км, нов. запаска повнорозм. По авто все рідне. Стан нового сучасного авто. Надійне економічне авто, вкладень не потрібне! Гаражне зберігання.Подробиці за телефоном.
Автомобиль в хорошем состоянии(сел поехал). Больших вложений не требует.Ходовая целая.Есть некоторые нюансы по лакокрасочному покрытию.Пороги и арки не гнилые.Проблем с ней не возникнет.За дополнительной информацией звоните.
Авто в дуже хорошій комплектації, датчек світла, дождя, мульті руль, клімат контроль круіз контроль, АBS парктронік. Стеклоподйомникі, Хороша акустична система, USB, Bluetooth.Вся в рідній фарбі. Замінений демфер, масла, фільтра. Зв'язок з продавцем viber
технiчно справне авто,сi в та поiхав!
авто в чудовому стані їде бодро, газ бензин, ходовка вся в нормі , масло фільтра замінені, акамулятор хороший,музика теж хороша , машина на свої роки та гроші те що треба)
Авто із США. Пошкодження були мінімальні. Подушки безпеки не "стріляли", залишились заводські. Замінено якісне європейське вітрове скло. Авто дуже впевнено маневрує та чудово управляється. Деталі по телефону.
Продам власне авто, сів поїхав нічого робити не потрібно, машина доля своїх років жива , салон чистий охайний, мотор робить чотко куліса не розбита ходова добра, в комплекті віддам дві передні фари і дві задні, також резина зимню майже нову. Торг присутній. Всім вдалих покупок.
Автомобіль в збереженому стані, технічно без нарікань, нова літня гума, рідний пробіг, додатково встановлена камера заднього виду, магнітола з блютузом. Готовий до будь-якої перевірки на СТО.
Автомобіль в гарному стані, кузов весь в рідному забарвлені, жодного підкрасу чи натяку на ДТП, технічно повністю обслужений, двигун працює відмінно, рідний пробіг, нове щеплення, рестайлінг. Готовий до перевірок на СТО.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?