Авто пройшло повне технічне обслуговування та не потребує додаткового ремонту та обслуговування
Оригінальний пробіг антикорозійна обробка. В ДТП не була другий власник. Гарна музика гідро підсилювач керма лед оптика. Повна шумо вібро ізоляція Пишіть або телефонуйте на вайбер.
Авто в доброму стані! На зараз авто повністю обслужений: заміна ременя,заміна помпи, заміна комплекта щеплення,авто на газу метану бензин заводська установка. На 280 тис було капітально відремонтовано мотор,я продаю свое авто бо виїхала за кордон і воно непотрібно,можливо невеликий торг біля машини.
Продам хороший варіант популярного на наших дорогах автомобіля Volvo V70 авто в хорошому стані в ДТП небула в річках чи ставках некупалась по техніці все чудово їде дуже добре ходова негримає та нескрипить шкіряний свлон в збереженомі стані салон комфортний та просторий багажник великий якщо скласти задній ряд сидінь місця ще більше хто шукає хороший а головне безпечний автомобіль звертайтесь **********
Двигун після кап. ремонту, резина та акумулятор в гарному стані. Колір беж металік. Подробиці по телефону
Продам форда поварений повністю лишилось лише зад фартух коло бампера хотів повністю відреставрувати але не можу знайти нормальних запчастин фанарі задні цілі передні фари нові ледви достав так авто заводиться звісно стоїть вже 4 місяців без руху немає потреби продаю як є.
Хороший стан ..сів поїхав..резина зима нова..
авто в гарному стані.тількі загнане з Голандії.Поставлене на укр. реєстр. Екологія на місці. все працює .Ресталінгова модель. Дуже гарне сімейне авто.Круїз.Кондеціонер.Рідні стекла. два ключі. сервісна книга підтверджує рідний пробіг... Дзвоніть домовимось в любий час.масло фільтра замінено.ремні помпу ролік ....зимова нова гума зробив розвал... машина готова до зими ..якщо в недоступі дзвоніть на вайбер....срочно
Авто в чудовому стані з90-х Є нюанси але взагалі не впливають на роботу авто) Деталі за тел
Технічно в хорошому стані, 8.000 тому замінено комплект грм. 2000 км нове щеплення (люк фірма). Заміна масла кожні 8.000 км. Ходова в нормі, якщо щось починало стукати то везли в сервіс. Протягом користування були замінені стійки стабілізатора, різні втулки та сайлентблоки. По нюансам, Лкп показав на фото. Також потрібно встановити новий радіатор кондиціонера та трубку до компресора( є в наявності). В обслуговувані не дорога, запчастини підходять від кангу
Авто в доброму стані. Повний привід підключаємий (поза асфальтом, тобто сніг\грязь\пісок\тощо) до 70 км\г, поніжайка працює. По двигуну нарікань нема(капремонт був близько 30 тис тому), нюанси з ЛКП на фото (задні арки, капот нижня частина, ліва задня двер) Ходовка робилася, зад підняти проставками(алюміній) на 4 см. Найбільш слабка частина - електрика. Потрібно робити: - парктронік, - склопідйомники задніх дверей - склопідйопник заднього борту. Як слідство, задній борт не фунціонує доки не буде відремонтовано. - пічка дує коли схоче, тому теж отмаркую як непрацюючу. Головний світ - світлодіоди Гбо - 4 покоління Дієго, вписано в докі. Продаж лише з переоформленням.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?