В исправном техническом состоянии. Постоянно эксплуатируется . Новая зимняя резина. Заменил двигатель ( +сцепление ) на пробеге 245000. Аккумулятор новый Звоните если есть вопросы либо нужна дополнительная информация.
Продаю власне сімейне авто. Перша власниця в Україні. Іздила жінка. Бережне використання, без пошкоджень. Авто на зимовій гумі 2024 року.
Авто в доброму стані. Поміняні масло ,фільтра, ремінь ГРМ, сцеплення, радіатор пічки. Пригнаний з Німеччини.
Продається Ніва Шевроле в хорошому стані,повністю обслужена сів і поїхав, газ вписаний. Комплектація магнітола, електро- стекло підйомники, електро зеркала, центральний замок, сигналізація. масла фільтра все замінено. Я власник по техпаспорту.
6-ти ступка, 250 кубів, 24 року, бралась з салону, масло міняв вчасно, стан як з заводу, є 2 царапини на вихлопній та на баку, все стоїть заводське нічого не мінялось окрім масла, масло якісне лив Motul, заводиться з ключа, сигналізація є, обкатка пройдена, їздив не більше 8к оборотів, не газував бернаут не робив, на заднє не ставав, їздив на роботу тільки, будь який вигляд переоформлення, страховка присутня, торг мінімальний
Машина в чудовому стані. 2 власник на Україні. Всі розхідники мінялися вчасно. Салон збережений.Кожна кнопка працює ( Клімат та круїз тоже працюють). Кондиціонер працює. Ходова не стукає. Мотор робить рівно. Розхід радує ( середній 5л/100 км.) Машина повністю обслужена. більш детально розкажу по телефоні.
Продам Mitsubishi ASХ, 2013 р. в., пробіг 150 тис., гума зимова, гаражне зберігання, в хорошому стані, детальна інформація по тлександр (власник).
Власний автомобіль, кожного дня на ходу. Пробіг рідний. Двигун, коробка у відмінному стані. ТО кожні 10т заливалось тільки оригінальне мастило. Стоять r18 диски, також є комплект зимніх коліс з дисками r15. Салон цілий, не затертий.
Рік тому пригнав з Німечинни. Перший власник! У хорошому технічному стані. Цілком обслужена як для себе, все нове, замінив усі необхідні розхідники. Вкладень не вимагає. Мотор, коробка та ходова в ідеалі. Салон доглянутий та чистий. Двохзонний клімат контроль. Підігрів передніх сидінь. Круїз контроль. 4 склопідйомники. 1.8 бензин без турбіни, відмінно підходить для установки газу. Мікроліфт переднього сидіння. Складні задні сидіння. Нова зимня гума. Докладніше за телефоном. Продаю у зв’язку з тим що хочу придбати універсал, тому обмін можливий на универсал Audi A6 бензин. Реальному покупцю- хороший торг.
В доброму стані,все робить все пацює,не крашена,усі розхідники замінено.Робить як часи
Автомобіль від власника. Другий власник. За час володіння ніяких ДТП не було, нічого не фарбувалося, не мінялося не розбиралося. Грм було замінено на 120000 км. По авто немає ніяких питань. На сьогоднішній день авто в стані сів та поїхав. Ржавчина, гниль відсутня. Авто не потребує додаткових вкладень. був крашений капот першою власницею (зі слів попередньої власниці сусіди поцарапали), фарбувалося по каско). Машина у володінні більше 3х років. тільки оформлення через СЦ Встановлено ГБО але не вписано у свідоцтво про реєстрацію. торгу тисячами не буде. Автомобіль продається не спішно. дурні пропозиції залишаємо при собі. на повідомлення не відповідаю, можете не писати.
всі питання по телефону
Ваз 2107 в гарному стані 1.6 5-ті ступка інджекторна газ 4 покоління вписане в Тех паспорт переоформлення
Авто в хорошому стані. Фільтра,масла поміняні. Сів і поїхав.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?