На ходу, в задовільному стані.
Авто в доброму стані Обслужене. Замінено масло, фільтра,ГРМ Місткий,комфортний,економний автомобіль Зараз знаходиться у м.Хмільник Можливий обмін на авто на бляхах
Крома в гарному стані,клімат,круїз,холодильник в підлокітнику,9 подушок безпеки,проведено ТО .,ГРМ,ремінь генератора зі шківом,всі фільтри,масло реставрована турбіна,профілактика системи кондиціювання,перевірені форсунки.В машині не курили,дуже охайна і приємна,без пошкоджень,сервіска з записами пробігу,більше по телефону.Машина не використовується,за останні 3.5 роки пробіг3500км,чекає на нового власника.Може бути в Миколаєві.Доставка в любий регіон по домовленості.Екологія на місці,що дуже важливо,збираються в цьому році ввести тех.огляд,а без екології ніяка авто тех.огляд не пройде.
дизель 1.6 ,механіка , 6 ст. замінено комплект грм та помпа замінено комплект щеплення. обслужена ходова. обслужені тормоза,нові диски та колодки. екологія на місці 7 місць. 2 ключа. не вибагливе авто з приємною витратою палива.
Замінено цепку ГРМ на 230 тис. Є невеличкі недоліки по косметиці Реальному покупцю нормальний торг біля капоту Також замінені масла і фільтра , колодки вкруг, вкладень не потребує Якщо номер недоступний телефонуйте на вайбер або вотсап Майданчикам прохання не турбувати
Машина не фарбована, дуже хороший стан, гальмівні диски, колодки нові, 500 км тому замінив, будь-який офіційний сервіс, перевірка, пробіг рідний, машина офіційна,
Аато в хорошому стані
Сів і поїхав. До заміни грм 30тис км Замінив комплект сцеплення 20тис км тому Ведеться історія що змінювалось 7-пасажирських крісел 2комплекта ковриків
нове зчеплення,гбц після ремонту, замінено грм
Ваз 21111 кузов універсал випуску 2001 р.,перша і єдина реєстрація 2002 р.Єдиний власник.Гаражне зберігання.Експлуатація тільки в весняно літній дачний сезон.Без слідів корозії.На ходу.Оброблена антикорозійн мастилом.Не крашена.Не бита.Наявні сліди експлуатації незначні сколи та подряпини.
Продам автомобіль в хорошому стані. По двигуні робився кап ремонт і поставена нова головка. Кузов оброблений.Авто в хорошому стані сів і поїхав вкладень не потребує! Реальному покупцю хороший торг.
Продам машину якою користуюсь з 2015 року, арабка. Все працює чітко без нарікань. Мотор, ходова в чудовому стані. Все мінялось вчасно.
Авто в ідеальному технічному стані. Будь які перевірки, обслужена, стан сів та поїхав. Мотор не димить, масло не їсть. Коробка переключає плавно, постороніх звуків немає. Салон в хорошому стані. Стоїть зимня, хороша резина. В надійних руках з самого виходу з конвеєра, перший власник, недавно була переоформоена на маму, тому числиться як другий власник.Переоформлення в МРЕО. Торг символічний, на місці.
продам гарна тойота пригнана з Німеччини стоїть два роки в гаражі без потреби я закордоном 2.0 бензин кінець 2008 р.на передньому приводі ,8.0 л на 100км,звертатися вайбер ватсап.
Продам авто, на автомобіль коштів не шкодували, обслуговування вчасно. Все справно по машині, мотор працює як швейцарський годинник, пробіг не великий друга машина в сім'ї, резина літня практично нова, віддам в комплекті. По машині все супер, площадкам та тих хто хоче допомогти продати, мене не турбуйте, не витрачайте свій і мій час, всім гарного дня та мирного неба!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?