Продається дуже жвавий і водночас економний сімейний автомобіль із вмістким багажником. Механіка 6-ст. КондиціонерПо кузову без ньюансів
10 років в одних руках! Потрібна заміна передніх арок і задньої лівої, права сторона арки та сходинки відреставровані. Кузов потребує ремонту,по низу борту. Сидіння цілі, не варені, пластик замінено на вологостійку фанеру, чохли не рвані, доглянуті. Двигун не капіталився, працює м'яко і рівно, знос циліндрів мінімальний, повітряний фільтр мінявся кожні 5 тис, Масло Motul 10-40, витрата масла на 10 максимум 2 л! Прокладка головки 2тис тому замінено. Турбіна відреставрована на Бугаєвській 280$ проїхала 5 тис. Помпа Tata оригінал 6.500 десь 3 тис пройшла. Тнвд з форсунками, повна реставрація Київське Шосе Саша 1.150$ 20-30тис пройшли. Генератор Богдан після реставрації Саша Manoil одну пару щіток ще не стер! Стартер LUCAS покупл новый лет 5-6 назад без нарікань працює. Шини в Круг Aeolus Neo перед 235 зад 215 Залишок 65% Балка 2 ремонт Кіностудія! Міст ідеал, шайби токар Ваня 3-й парк, Олія Крон Ойл, барабани Тата 4.500 один, друга пара колодок. Кардан Mercedes 8 років тому ставив, 20 бокс 18 000 грн, підвісний Feby приблизно 10 тис прошов. КПП в оригіналі все, працює ідеально, масло Ravenol. куліса перероблена підшипник+рульовий наконечник висота ручки регулюється,Руслан. Зчеплення маховик міняв, не пам'ятаю назву без виробітки, диск Mercedes 4.500, кошик Luk. Дверні циліндри з соляними перебрані, ремкомплект Comozy в мороз не мерзнуть працюють. Кабіна шумоізольована, стеля опущена вологостійка фанера, музика хороша, проводи 2 кв, 4 динаміки овальні, магнітофон Piоner. Сидіння водія Lexus повне електро. Кожен болтик знаю в цій машині!!! Телефонуйте, все розповім.
Продаю свою "ластівку". Доглянуте офіційне авто в гарному технічному стані. Пробіг оригінальний. Авто кожен день на ходу. Поміняні передні і задні стійки, задні тормозні диски, тормозні колодки вкруг, задні пружини, масло в коробці, тормозну рідину. Масла і фільтра мінялись через 7-8 тисяч км. Динаміка і розхід порадують нового власника. Продаю в зв'язку з тим, що потрібні гроші.
Продам Форд Сієра газ/бенз іздить що на тому добре що на тому 2 поколіня газу газ не вписаний 2.0 обєм питаня по телефону ціна 1400 дол торг біля машини.
Офіційне авто. У ДТП не була. Відмінний стан, регулярний, якісний сервіс відповідно регламенту, ретельний догляд. У подарунок комплекти нової гуми: зима+літо, авто на даний час капіталовкладень не потребує пробіг чесний , зроблено то заміна масла фільтра двигун ген 3 масла не бере, блокіровка коробки. Гаражне зберігання. Два ключа.Встановлено яскраве світло, також новий радіатор пічки та АКБ,замінено теплообмінник,зроблена комплексна промивка системи охолодження. Торг присутній.Всі деталі по телефону.
Продається чудовий автомобіль. На свої роки летить як ластівка. Без торгу!
Чудове авто в гарному стані продаємо , тому що маємо інше. Кондиціонер, бортовий комп'ютер.
Skoda Octavia tour 1.6 mpi газ/бензин. на клімат-контролі. машина в хорошому стані перебрана вся ходова, замінений радіатор охолодження, термостат + новий антифриз. Замінено масло в КПП. по машині все працює. По кузову є деякі нюанси по лакофарбі. Гнилі і дірок по машині немає. Ні разу не полірувалась. Салон також в збереженому стані так як сідушки використовувались у чохлох потолок також не провисший, на фото видно. працює що на газу що на бензині добре. Перекупам не турбувати!!!
2000 км тому був замінений ланцюг, ремінь генератора, антифріз і масло. Без ДТП , рідна фарба,перший власник.Ідеальний технічний стан - сів поїхав
Машина повністю на ходу, їздить кожен день. За деталями телефонуйте або пишіть. **********
авто в доброму стані обслужена всі питання по телефону газ бензин
Машина в доброму стані , ходова в нормі , мотор також, повний привід працює відмінно , стоять автохаби, рама ціла салон також. Не великий торг.
Двигун 1700 куб Тайга. 5ти ступ КПП Тайга. Центральний замок, сигналізація,електросклопідіймачі. Електронне запалення. Титанові диски, два комп. гуми.Авто оброблене, пофарбоване з лаком.
Опель зифіра а 2004р 2.2 дизель повна комплектація тих років, круїз контроль, клімат контроль, мульти руль, люк, електричні стіклопакети, багажнік зверху, форкоп, все працює. Дзвоніть на вайбер або ********** Леся
Продам авто в хорошому стані.... більш детальніша інформація по телефону....
Машина повністю на ходу, хороший стан технічно без нюансів, коробка 5ти ступка,хороші колеса 85% на титанках, мотор 03 дуже бодрий, музика хороша колонки є перед зад, світла стопи все працює, нюанс по крилу було чухнуто, зроблено погано на фото видно.
Мот в хорошому стані. Всі питання по телефону або вайбер.
продам Рено сценіка 2006 р.в. не гнила,не бита ,пробіг реальний.телефонуйте відповім на всі запитання.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?