Продам надійне хазяйське авто, Автомобіль пробув у сім?ї 12 років, служив і ніколи не підводив. Двигун працює добре заявлено із завода що двигун мільйонник, рульова рейка недавно відреставрована, задня балка обслужена, капот авто завклеєний в плівку, по кузову гнилі немає пороги підварені, кліренс на проставках, великий багажник, салон автомобіля в нормальному стані, є сліди експлуатації по кузову царапини і 3 вмятини не великі, авто за свої роки в рідній фарбі. Більш детальна інформація за телефоном
Авто свіжопригнане з Німеччини, в ідеальному стані,максимальна комплектація,салон доглянутий.За всіма питаннями по телефону: Комплект зимової резини в подарунок.
Dodge Calber 1.8 атмосферний двигун. Авто в нормальному технічному стані. По кузову мальовані два елементи (задня права дверка та переднє ліве крило) Невеличкий підкрас на передньому бампері. Є моменти по арках Пробіг 201тис Коробка механічна 5ти ступенева Торг біля капоту
Авто повністю обслужене. На оригінальних дисках. Розхід газу по місту 10, по трасі 9 л. Користувався даним авто 5 років. Я задоволений машиною - дуже практична. В ремонті не дорога. Авто технічно обслужене, тому сів і поїхав.
Renault Clio 1.5 tdci в чудовому стані, другий власник, приганялась з Нідерландів,недавно зроблено повне ТО,Ходова частина, не красилась, їздила дружина ,хто купить не пожалкує
Дуже гарне і економне авто! Багажник дуже радує як хочеш відкривається, зручно. По ходовій частині на 5. По кузову є сліди використання(сколи на капоті) бампера. По мотору і коробці взагалі питань немає, масло не бере, турбіна і мотор сухі(ніяких підтікань немає від слова взагалі).Відповім на запитання по телефону. Торг присутній!
Продам ВАЗ 2109 в хорошому стані. Авто гаражного зберігання, нічого не варилось і не треба.Двигун 1.3 працює добре не димить,КПП в хорошому стані, нічного не вибивает,нове щеплення. Ходова збита,хороша резина . Салон в оригіналі і в хорошому стані. Газ вписаний. З документами порядок.
Двигун 1,8 ТДСІ
Авто доглянуте, в одній сім'ї з момента придбання з автосалону, спочатку власник був Батько, а потім Мама. На 60000 заміна комплекта грм, гальмівної рідини та колодок передніх і задніх, а також свічок запалювання на 70000 заміна охолоджуючої рідини. Масло з фільтрами на 91000. АКБ новий, резина нова.
Авто в задовільному стані, колеса нові, сидіння з іномарки.
Авто в хорошому стані,без корозії.Заміна комплекта ГРМ і ременів навісних агрегатів проведена на 239тис. Моторна з фільтрами та трансмісійна оливи міняні на 244тис.Проведена заміна сайлентблоків передньої і задньої підвіски.Збільшений кліренс за рахунок проставок.Зроблена геометрія коліс.Салон чистий у гарному стані.Поміняні нижні передня і задня опори двигуна.Всі кнопки робочі.Шість подушок безпеки.Два ключі з кнопками керування і один простий.Тільки продаж!Дзвонити за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?