Поодам ваз у непоганому стані , АКБ новий, перфорировані дискові тормоза, дно без дірок , ланжерони цілі , пороги адекватні , заводиться та їде , КПП 5ступка Фіат Недостатки : потрібно глянути вікна ( 3 вікна не працюють ) по кузову е недоліки але не критичні торг у капота
В гарному стані сів і поїхав
Продаю авто,тільки замінена грм,помпа,всі мастила фільтри,рідини,ревізія і заміна підшипника сальників та масла компресора кондиціонера,ремені замінені,підвіска після ревізії, замінені задні підшипники важелів,сайлентблоки передніх важелів,сфери після ревізії, гідро-пневмо працює без нарікань,гарне авто ціна-якість.Розгляну обмін на мото bajaj dominar 400,ktm duke 390,страховка тільки зроблена
Продам хюндай 2003 року. в машині поміняні всі ремені, ролик, замінено масло і газ фільтра, замінив задні пружини і стойки. машина 2003 року так що є рижики і по лкп. під заміну правий поріг, на фото все видно. Торг, телефонуйте домовимося або смс.
Машина в хорошому стані, ніяких нюансів по ходовій, є незначні нюанси по кузові, салон в відносно хорошому стані, панель в машині без пошкоджень та церапин. Машина не потребує ніяких вложень!
Авто в хорошому стані технічно справне. Клімат 2 зонний ледовські лампочки на фарах і протитуманках . Навігація . Зроблена хімчистка. І полірування. Хороший автомобіль за приємливу ціну
Машина використовується кожен день ,пригнана з Норвегії ,2 власник ,на 350тис міняли демфер ,щеплення ,вижимний ,рульова рейка,тягі ,накінечники ,365тис міняли фільтра масла ,ГРМ,помпа,тосол,тормозна житкость,вкладиши шатунні ,масляний насос ,все ставилось по оригіналу ,ходова підвіска в ідеальному стані ,машина вже 10 років в одних руках ,на комплектації (BOSE) ,більш детально по телефону
Дата першої реєстрації в Україні 06.01.23р. Газ 4 покоління, вписаний. Перший власник. Гаражне зберігання. Екологічні норми-Євро4
+**********2 Наталія
Купили мамі авто продаємо бо «дуже низька» Не розрахували авто на наші дороги Більше детальніше прирозмові
продам свій Ланос, стан відмінний, кожен день на ходу, все нормально працює, все вчасно змінювалося, (оригінальні запчастини), кондиціонер, передні електросклопідйомники + доводчики скла, 2-х стор. сигналка, 2 ключі, 2 комплекти гуми, кузов без дір, салон цілий і чистий, задній парктронік, підсвічування ніг. поміняв: комплект ГРМ, масло в двигуні, ремені, фільтри, пройшов ТО по газу (газ 4, вписаний в ТП), підшипники маточок, 4 амортизатори, піч гріє, кондиціонер працює, є підкраси, свіжа страховка, продаж не терміновий. Всім вдалих продажів (покупок), якнайшвидшої перемоги та миру.
Продається авто в дуже хорошому стані.Замінено все по ходовій,всі мастила,грм,привід,кап ремонт головки Мобільний
Пасажир 9міст Повна масса 3500т Мотор коробка міст в ідеальному стані Машина повністю готова роботи Зроблений дорогий якісний салон Сідушки всі ригуліруються Кому цікаво звоніть. Обмін на грузовий Спрінтер.
Другий власник. Авто робилось для себе. Чотири роки назад авто фарбувалось і варилося. Їзде батько. Працює добре. Зимою авто не використали. Зараз на літній гумі. Дирок не має, кузов оброблювався мовілью. Газ на авто не має. В ДТП авто не разу не було.
Двигун після кап.ремонту, проїхав 8000тис.км. Поварений, крашений вкруг, ходова зроблена, стоїть газ 2го покоління, вписаний, усе працює без нарікань. Новий стартер та акумулятор.Любий вид переоформлення.
Мотоцикл в хорошому стані . Були невеликі допрацювання ( був переклеїний в чорний карбон ) переднє крило не встиг доклеїти . По ходовій частині все в порядку , була замінена проводка , поставлений новий акамулятор , нове реле стартера , передні поворотники . Рідний колір червоний . Звертатися по тел:
Машина в хорошому стані , останні 10 років в одних руках , двигун 2.7 турбо дизель, коробка механічна 6-ти ступенева , комплектація Avantgarde , машину завжди вчасно обслуговували
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?