Ман 12.163 хороший стан.платформа 7м довжина 2.5 м ширина.з переду ресори з заді чотири подушки.
Авто дуже економне та комфортне як для міста, так і для дальніх поїздок. Візуально і технічно в ідеальному стані, хороша комплектація. По кузову є незначні сліди користування ( їздила жінка). В загальному авто доглянуте та вчасно обслуговувалось. 100% рідний пробіг. Салон чистий та збережений, все працює без зауважень, кожна кнопка. Нова літня резина. Хто шукає авто для себе — це ідеальний варіант. Телефонуйте! На обмін 10 000$
Машина в хорошому стані,масло фільтра замінено,газ бензин,торг біля авто.
Продається власне авто, у щоденному використанні. Aвто в доброму робочому стані. Всі деталі за телефоном.
Продам власне авто, без ДТП!!!. 1-й і єдиний власник з 2009р. Стан видно по фото. Авто в робочому стані, на ходу, сів і поїхав. Нещодавно була заміна куліси КПП, щеплення та вихлопна система мінялися орієнтовно 20тис.км.тому.Для ідеального стану потрібно прикласти руки і певні кошти. Крайні 4-5років використовувалося як друге авто. Заміна масла і фільтрів відбувалася вчасно. якщо є питання телефонуйте.
Авто з вписаним в техпаспорт краном маніпулятором(грузопідємністю до 700кг), хороші колеса, новий акумулятор, зроблена вся ходова та тормоз на система, поміняні мастила та фільтра, зроблено паливну систему, зараз на етапі обслуговування насоса гідравлічного, поставлені якісні лампи ближнього, є хороша запаска, та ящики для інструментів, діючий техогляд страхівка та калібровка тахографа. Потребує незначних вкладень. Деталі розповім по телефону, всім гарних продаж! Податок ділиться пополовині
Продам власний універсал у хорошому стані. Найнадійніший двигун у лінійці — 1.6 HDi (90 к.с.), дуже економний (4-6 л/100 км) та простий в обслуговуванні. Пробіг: 213 тис. км (оригінальний). Технічно: Двигун, коробка та ходова без зауважень. Обслуговувався вчасно. Кузов: Оцинкований. Практичний формат SW з містким багажником. Комплектація: Кондиціонер, електропакет, ABS, подушки безпеки. Салон чистий. Документи в порядку, тільки переоформлення. Ціна: $5 200
Авто в технічно справному стані,по кузові є недоліку дивіться фото. Детальніше по телефону.
Авто в гарному та доглянутому стані, як кажуть сів і поїхав, ТО проводилося завжди вчасно. Перший власник. Додаткові питання відповім по телефону!!
Дуже економна машинка, є нюанси по кузову не дуже критичні на їзду не впливають, їде бодро, для новачка саме те, маленька, компактна, машинка для міста, по трасі теж можна спокійно їздити це не матіз її від вітру коли проїзджає фура не кидає машиною із сторони в сторону, присутній невеликий торг на каву
Терміново Skoda Octavia A5 2011 1.6 TDI 5-ти ступка Автомобіль в хорошому стані Не димить, мотор масла не бере Зимова гума 22року Дуже економна В одних руках з 2017року один власник Приганяли самостійно ГРМ заменено 20тис км назад Масла фільтра 3тис км назад Сліди експлуатації Комплектна запаска титан За питаннями по телефону
Продам власну машину у відмінному стані Цікавить обмін на 9ти місного буса з моєю доплатою Ніяких вкладень не потребує На нових зимніх гумах,ходова,мастило,фільтра та тормоза теж нові
Продаю комфортний та надійний автомобіль. Машина в хорошому технічному стані, доглянута та регулярно обслуговувалась. ТОРГ присутній! Комплектація: * зимова/літня шини * електроручник * Два ключі * Клімат-контроль * Підігрів передніх сидінь * Круїз-контроль * Адаптивні фари (поворот за кермом) * Bluetooth (гучний зв’язок) * Аудіосистема Bose * Безключовий доступ * Запуск кнопкою (Start/Stop) * Складання дзеркал * Задні шторки Можливо щось забув « По техніці: * Замінено Акумолятор * Тиждень тому замінено всі 4 пружини * Ходова частина в хорошому стані * Проведена регенерація сажового фільтра * Обслуговувались свічки (накалу) * Масло та розхідники змінювались вчасно Двигун та витрати: * Мотор працює рівно, без нарікань * Розхід: * траса — 4–5–6 л/100 км * місто — 9–10 л/100 км Недоліки: * Легке пошкодження переднього крила (на їзду не впливає) * Потрібно встановити задній стоп (є в наявності) Не маю часу займатись косметикою — тому зроблю знижку реальному покупцю. Можна і так їздити, машина інших вкладень не потребує.
Машина в доглянутому стані, 1 власник в Україні з 2018р., авто має панорамний дах, музика BOSE, електроручник, навігація, безключовий доступ, електроскладання та підігрів дзеркал, камера заднього виду, парктроники з переду та ззаду, датчики дощю, світла, тощо. Стоять нові форсунки, нова турбіна, по машині багато всього зроблено для себе, стан - сів і поїхав, робити нічого не потрібно, розхід 5л на 100км, старт/стоп.
Продам BMW e34 1989 року авто в доглянутому стані як по кузову так по технічному стані автомобіль перефарбовувався повністю корозії немає піднімається на підйомнику за пороги.Двигун працює гарно ходова теж не стукає не гримить.Авто кожен день на ходу !
Продам бус, груз пас. Фото зроблено як груз, сидіння та перегородка якщо потрібно є в наявності можна поставити. Стан відмінний, вкладень не потребує. Зроблений капремонт мотору, проїхав 15 тис, мотор на гарантії. Демфер новий дорогий. Встановлена додатково сухе автономне опалення
Ланос, на якому я їздив з 2018, я вже певно був 3 або 4 власник. При покупці було 186 т , не думаю що рідній пробіг, думаю трохи підкручували) Я проїхавши пару тисяч поняв що він підїдає масло на тисячу грам 200, і тоді на пробігові 190 я зробив повну капіталку мотора, з розточкою і заміною всьго чого можна, це був 2019, після капіталки масло взагалі перестав підливати, я з часом навіть перестав перевіряти рівень після кожної поїздки навіть на 20 км). і в 2020 я побачив що в мене погнивші задні ланжерони, і рішив поварити, але поварити капітально, вони ще знайшли що стакани теж потрібно, тобто, - я відновив 2 ланжерони, і 2 стакати повністю і усилили, при цьому як зберали машину перебрали ходову вже на нових запчастинах, тобто, поставив все каябовське, пружини, амартизатори (газомасляні), і проставки назад і на перед. В 2024 обнаружились погнилиі пороги , і прийшлось відновлювати, затягнулась поварка на 2 тижні, відновлювали з 2 металу і самі гнули пороги, і ще купу дирок в полу знайшли, теж поварили. Якщо в ланосі шось ламалось, я міняв на нове і якісне, за останні 2 роки я заміним генератор, стартер, газовий редуктор. В 2025 в березні оказалось що лопнув ремень грм, ну і відпвідно я попав на ще одну капіталку мотора, лише в 2 рази дорожчу а ні ж в 2019. Останій ремон був 2 місяці тому, поуберались всі підтікання , замінились передні тормозні колодки разом з дісками, вийшло в 10 к. На даний момент в машині зроблено все! мотор перебраний - найблищих 100 тисяч він не потурбує, а може і більше, ходова зроблена, сідушка водія з бмв, по кузову лише дверки пустились ржавшиною, по низах ну це і не дивно , я там підкрашував як міг, видно на фото, Резина літна - 2024 , зима 2025 - не встигла ще і поїздити. Ціна така бо це машина яка дійсно зроблена, я не збуваю її! є всі фото її поварок, ремонтів, можу розповісти ще багато!, в комплект на відновлення повіддаю все що є, генератори, стартери , комплект нових свічок! якщо дочитали, дякую за увагу, гарних вам покупок!
Шкіряний салон, кондиціонер, подушки безпеки, захист двигуна, повноцінна запаска. Авто не гниле. У квітні замінено газовий редуктор. Уся електроніка справна, двигун працює рівно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?